Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Yazdıklarınızı okudum 15 gündür yapıyorum inanıyorum herşey daha güzel olacak Allah razı olsun senden. Birşey sormak istiyorum duaları okuduktan sonra ayrı yaten ettiğiniz dua varmıydı ve ben gün içerisinde fırsat bulduğum anda okuyabiliyorum kuranımı evladımla ilgileniyorum belli bir saati varmı

ben kendi adıma söyleyeyim ne zaman vakit bulursam sessiz bir yere geçiyorum duama odaklanıp salavatı okamay başlıyorum zaten 1000 salavat yarım saatte bitiyor

ben kendi adıma söyleyeyim ne zaman vakit bulursam sessiz bir yere geçiyorum duama odaklanıp salavatı okamay başlıyorum zaten 1000 salavat yarım saatte bitiyor
Aynen bende oğlumu uyutup öyle başlıyorum ama birçok sayfada hep vakit verilmiş ondan merak ettim acaba yanlış mı yapıyorum diye rabbim kabul eder inşallah

15 gündür neler yaptın canım ne okudun..

Peki 15 gün bu zikirleri yaptığın dan beri hayatın da değişiklikler yaşıyor musun yani sıkıntını gideriyor mu RABBİM..
Maddi olarak henüz aynı durumdayız ama inanıyorum herşey daha güzel olacak evimin huzuru değişti çok şükür daha huzurlu daha mutluyuz çok şükür kendimi rahatlamış ferahlamış hissediyorum bence herkes okumalı

Ne mutlu size inşallah TEZ zamn da maddi sıkıntılarınız da biter benm de inşallah biter bacım herkesin tüm sıkıntıları biter inşallah cümleten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…