Borclari arşa çıkmış adamla gelecek planı kurmak(?)

Su hikayeyi en az 100 kez duydum ben.

Aynen oyle insan bi ben ne yaşadım böyle diye düşünür. Liseli ergen gibi davranıyor.

Yok bahceden dönüyorduk acikmistim doğaçlama gelişti aslında ben bi anda çorba içelim dedim aslında plan evlere dağılmakti ama böyle gelişti, benden borç istemez ya vermeyecegimi bilir

Yok bahceden dönüyorduk acikmistim doğaçlama gelişti aslında ben bi anda çorba içelim dedim aslında plan evlere dağılmakti ama böyle gelişti, benden borç istemez ya vermeyecegimi bilir
Yine doğaçlama diye diye adamı aklamayin. Bahçe de olsa bağda olsa bir şekilde parasız dışarı çıkilmaz yanında biri varsa herşeyi düşünmeli insan. Havalar leş bir içecek bile kaç lira Mesela. Siz adamın her dediğine inanıyorsunuz borç para vermeye de ikna eder adam sizi. Ve gururlu adam böyle olmaz emin ol

Bu da yalan diyorsun bilmiyorum.dilekcede yazanlar bu sekildeydi
Yalandir dogrudur diyemiyorum Esra'cim, arada belki cidden bu duruma dusen gunahsizlar vardir ama muhtemelen bu hikayeden oturu kurtulanlar oldugu icin avukatlari emsal karari / kararlari degerlendirme amaciyla kullaniyor olabilirler.

Kitabın sonundan konuşmalarına bayılıyorum bir tanıdığım aynı böyle oldu, nokta atışı!

Ne gerek var bacım...

Bazı hemcinslerime gerçekten şaşıyorum, kaçıp gitmek yerine oturup adamı dinliyor içten içe hak veriyor çıkar yol arıyorsunuz neden????
Evlenip borç batağında olmak,idare bilmeyen bu yüzden ilk kadının kaçtığı bir evliliğe heves niye???
Deneyim yaşamış tecrübe kazanmış olmanız gerekirken buraya konu açacak kadar kafa karışıklığı adam borcuna ortak edecek "salak" birini arıyor dikkat edin!!!!!!

Orası kesin, 16 yasinda flört ettiği kadını arayip bulmasi tesadüf değildir.
Elbet almıştır haberi bi yerlerden. Yatırım yapmış, arsa almış konu sahibi. Böyle şeyleri 1 kişi bilse yeter, yukarı mahalleden birine söyle akşam aşağı mahalleden dinlersin. Adam tabi çalışma der. Senin çıkı zaten g.tünü toplamaya yetecek, sonra bir dilim ekmek verir oturtur evde.

Sizden borç isteyecek onun yolunu yapıyor çorba içemem benim borcum var diyerek. Lütfen dolandırılmayın.

Yani can sıkıcı tabi ki, duygusal olarak etkilenmişken böyle şeylerin çıkması. Ama mantık her zaman en üstte olmalı biliyorsunuz, ikinci evlilik söz konusuysa hele artık insan daha sağlam adımlar atmak ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…