Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

yiyici değilim
nişanlım olan birinin onları alması gayet normal
doğuda da kilolarca altın takılıyor onlarda mı yiyici ?😂 kendisi kilolarca altın takmak yerine evi arabayı daha mantıklı buldu demek ki :)
İşte o aldırdığı kiloları da sana dayak atarak eritmek istemiş mermaid:)
Ölümle tehdit ediliyor oluşun da akillandirmamis :KK66:

Hukuken evlilik teklifi edildiğinde ve EVET dediğinizde nişanlı sayılıyorsunuz o andan itibaren.
Kağıt üzerinde bir gerçekliği var mı nişanlı sayılmanızın? Ben de derim nişanlıydım Tarkan'la diye, evlilik teklif ettim kabul etti derim. Nasıl ispatlıcak etmediğimi? "Hukuken evlilik teklif etmek" diye bir şey yok.

Ah canım sen o kadar alışmışsın ki kolundan sürüklenip bi yerlere götürülmeye. Hiç fikrini soran olmadı de mi bu güne kadar.
Bakın bu adam öyle üç gün görüştüğüm biri değil,NİŞANLIM.Doğuda nişanlı olan kıza kilolarca altın takılıyor onlarda mı yiyici ? Onlar altını kabul etti diye ben de evi arabayı kabul ettim diye yiyici mi oluyoruz?

Bu konu biraz borca giriyor bunu ben de kabul etmeyebilirdim ama evlilik yolunda olduğunuz nişanlınız özel günlerde bu tarz hediyeler getirdiğinde her kadın kabul eder buna eminim ve o dönem evlilik teklifi edilmişti yani hukuken nişanlıydık
Yok borç değildi. Hediyeydi. Evlenmekte istiyordu ama ben böyle şeyleri çok tehlikeli buluyorum. Adam o kadar yüklü bir hediyeyi kimsenin yanına bırakmaz bence. Canınızdan kıymetli değil bunlar. Özgürlüğünüzden de kıymetli değil inanın. Keşke atılan paradan kendinize birikim yapsaydınız. Ayrılınca hayat kurmak için biraz para olurdu elinizde.

Yok borç değildi. Hediyeydi. Evlenmekte istiyordu ama ben böyle şeyleri çok tehlikeli buluyorum. Adam o kadar yüklü bir hediyeyi kimsenin yanına bırakmaz bence. Canınızdan kıymetli değil bunlar. Özgürlüğünüzden de kıymetli değil inanın. Keşke atılan paradan kendinize birikim yapsaydınız. Ayrılınca hayat kurmak için biraz para olurdu elinizde.
Bir de adam istedi diye işten çıkmış. Esas bonus o.

yiyici değilim
nişanlım olan birinin onları alması gayet normal
doğuda da kilolarca altın takılıyor onlarda mı yiyici ?😂 kendisi kilolarca altın takmak yerine evi arabayı daha mantıklı buldu demek ki :)
Adam seni ölümle tehdit ediyor sen hâla hediye diyorsun, doğudaki altınlar diyorsun.
Adam ev araba karşılığında hayatını satın almış iste. Bu kadar basit.

Bakın bu adam öyle üç gün görüştüğüm biri değil,NİŞANLIM.Doğuda nişanlı olan kıza kilolarca altın takılıyor onlarda mı yiyici ? Onlar altını kabul etti diye ben de evi arabayı kabul ettim diye yiyici mi oluyoruz?
Doğudaki kızın ben ayrılıyorum altınların da üstüne yattım deme durumu var mı? Doğuyu bilmeyene yuttur git de.

Nisanliniz ticaretle mi ugrasiyor ? Esim ticaretle ugrasir, hesap hareketlerine para transferlerindeki aciklamalara cok dikkat eder. Hatta benim ona attigim paraya bazen kredi karti borcu yazmami ister. Cok sorgulamadim aramizda bi guvensizlik yok ama vergi odemeleri icin sıkıntı cikmamasi adina dikkat ediyor diye biliyorum. Ama sizi bilemedim valla ileride basiniza bela olur mu belli olmaz neler gorup duyuyoruz dikkatli olun.

İşte o aldırdığı kiloları da sana dayak atarak eritmek istemiş mermaid:)
Ölümle tehdit ediliyor oluşun da akillandirmamis :KK66:
Evet bir kadının şiddet görüp ölüm tehditleri almasından onur ve şeref duyup bu konu üzerinden dalga geçip şakalar yapıyorsun Mune Mune her konuda beni engelliyorsunuz ya bir kadının şiddetinden dalga geçmesinide engelleyin bence

Ev ve araba tapusuyla gömerler mermaidi artık :)

Doğudaki kız nişanlıyken ayrılırsa o altınlar da yanına kalmıyor geri veriyor zaten. Kimse kimsenin altınının üzerine yatmıyor.

Baaak kurt bakışlım bana ne aldığğğ diye kim hava atacaktı?

Evet bir kadının şiddet görüp ölüm tehditleri almasından onur ve şeref duyup bu konu üzerinden dalga geçip şakalar yapıyorsun Mune Mune her konuda beni engelliyorsunuz ya bir kadının şiddetinden dalga geçmesinide engelleyin bence
Hayda dayağı yiyip devam eden sensin yahu.
Ben sana ayna tutunca mi re re re ro ro ro oldu.
İzin vermeseydin?
:)dayak yiyip yiyip nisanlilarina koşuyorlar suçlu biz oluyoree

Evlilik hayatı evlilik hayatı yazıp duruyorsun da adam resmi olarak senin hiçbir şeyin değil. İstediğin kadar kafanda evlilik hayatı yaşadım de. 2 yıl birlikte yaşadını düzenli seks ve ev hayatı sağladın diye sana evi ve arabayı öylece bırakacağını sanman komik. Boşanırken alınanlar bölünüyor en azından ama sen çok akıllısın ya hepsi benim deyip sahipleniyorsun. Zorla vermemiş ama her akıllı insan bu alınanların bir bedeli olduğunu bilir. Bu memlekette nişanlın gibi adamların yapacağı şeyler tahmin etmek zor değil.
Bi şey diycem siz yazınca düşündüm de aslında nişanlısı haklı. Neden bedava başkasının üstüne mal mülk yapsın ki. Borç yazması çok mantıklı. Kadın da şark kurnazı mübarek. Satıp yese hepsini adam bir başına kalır. Adam da salak. Niye kendi üstünde değil ya da annenin üstüne değil!
Yalan dolan hayatlar. Allah bilir devlete borcu mu var ya da esnaf mıdır neden başkasının üstüne yapsın aklım almıyor

Doğudaki kızın ben ayrılıyorum altınların da üstüne yattım deme durumu var mı? Doğuyu bilmeyene yuttur git de.
Boşandıklarında altın kadına veriliyor.Bu arada ev de evlilik hediyemdi mesela ben bu durumlardan dolayı kendisinden evlilik için altın bilezik vs istemedim ki onların sülalesinde kadının kilosu kadar altın takılmışlığı var (boşandıktan sonra da altınlar kadına kalmış hukuken kimsede bişey söylememiş) mehir olarak kaç kilo altın istersin demişti ben kabul etmemiştim ev aldın yeter o zaten diye

X