Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

şikayet etmediğimi ve polise vermediğimi nerden biliyorsun? Şikayet ettim nezarethanede de kaldı.Üstüne birde ben 20-30 kere osmanlı tokadı attım sonrasında da kemiklerini kırdırdım. Bu yaptıklarım altta kalmamak için yeterlidir diye düşünüyorum
Bu kadar da yüzgöz olduğunuz ilişkinizi evlilikte taçlandırıyorsunuz?

şikayet etmediğimi ve polise vermediğimi nerden biliyorsun? Şikayet ettim nezarethanede de kaldı.Üstüne birde ben 20-30 kere osmanlı tokadı attım sonrasında da kemiklerini kırdırdım. Bu yaptıklarım altta kalmamak için yeterlidir diye düşünüyorum
Aman Allah'm. Ve sen hala bu adama nişanlım mı diyorsun? Ama neden?

Günaydın herkese.Şuanda evlilik yolunda olduğum biri var hatta nikah tarihimizi bile aldık.Kendisiyle 1,5 senedir beraber yaşıyoruz zaten.Kendisi kazanıyor,bana atıyor ve ben biriktirdikçe de bişeyler alınıyor yatırım yapılıyor (benim adıma. Son zamanlarda fark ettim ki attığı paralara borç yazmaya başlamış. Kendisinden asla borç almadım zaten bana attığı parayı karttan kendisi harcayabiliyor ben de harcıyorum yani ortak olarak sayıyoruz. Bunu fark ettikten sonra tartıştık kendisiyle borç almadığıma dair whatsapp mesajlarımız var ama ben yine de işimi garantiye almak için el yazısıyla bir kağıda borç almadığımı yazmasını istedim ve yazdırdım.Yarın öbür gün ayrılık durumu olduğunda başıma bir sıkıntı gelir mi bu önlemleri almama rağmen.İcra takibi başlatabilir mi ? Veya kötü bir durum olmaması için nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmam gerek olası bir kötülüğü önlemek için.

DÜZELTME VEYA NOT: Sevgili üyeler rica ediyorum ilişki hakkında değil bu borç konusuna ağırlıklı yorum yapabilir misiniz.Bu ilişkinin toksik ve sonunun olmayacağını biliyorum şuanda ilişkinin detaylarını yaşanmışlıkları anlatsam çok uzun olacaktı ve borç icra konusundan çıkacaktı.Sizin olumsuz düşündüğünüz herşeyin farkındayım aynı şeyleri ben de düşünüyorum.Ama lütfen hukuktan anlayan kişiler yorum yapsın :KK43:
Nota eklediğin yazı çok anlamsız, arkadaşınla yapmıyorsun ki bu işi nışanlın şimdi biz ilişki üzeri değil de borç üzeri sana yorum yapsak nasıl olucak ? Konu yine nışanlına geliyor kusura bakma. Yani ozaman başına bela almayacaksan ayrıl borç yok ortada sen niye böyle bir şeye izin verdin onu da anlamıyorum senin paran benim param mevzusu şimdiden başlamış çok çirkin şeyler bunlar. Yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor aldıklarınızı beraber alıyorsunuz para kaçırmıyorsun ondan habersiz. Çok saçma bir şey olmuş. Yol yakınken dön bence.

Peki.
Sana hayal dünyanda mutluluklar.
Hayal kuracak olsam böyle basit bir hayal kurmazdım buradaki az çok biliyorsunuz ki ben de sinirli biriyim bir erkek bana tokat attığında susup oturacak değilim.Bana tokat attı sonrasında ben ona saldırıp 10-20 kere vurdum sonrasında gidip polise onu şikayet ettim nezarette kaldı ve çıktıktan sonrada kemiği kırıldı bunu kendim yapmadım ama benim yüzümden olan bişeydi.Çok basit cevaplara bile sinirlenen bir insansam bir tokatın altında kalmam merak etme.İyi ki tokat atmış yumruk atsaydı çok daha fazlasını ödetirdim.

Hayal kuracak olsam böyle basit bir hayal kurmazdım buradaki az çok biliyorsunuz ki ben de sinirli biriyim bir erkek bana tokat attığında susup oturacak değilim.Bana tokat attı sonrasında ben ona saldırıp 10-20 kere vurdum sonrasında gidip polise onu şikayet ettim nezarette kaldı ve çıktıktan sonrada kemiği kırıldı bunu kendim yapmadım ama benim yüzümden olan bişeydi.Çok basit cevaplara bile sinirlenen bir insansam bir tokatın altında kalmam merak etme.İyi ki tokat atmış yumruk atsaydı çok daha fazlasını ödetirdim.
Hı hı.

Hanımlar vaktinizi boşa harcamayın. Kadın diyor ki ölsem de bırakmam. Ne diyim inşallah sağlıkla yemek nasip olur ama kursağınızdan gelecek gibi duruyor. O bana tokat attı e ben de ona attım. Ha o zaman tamam dövün birbirinizi

Ay adamın çocuğu var o çocuk hak iddia etmesin diye mi bu kadına para atıyomuş? Tü Allah kahretsin öyle babayı! Kız al kaç sat her şeyi, yurtdışına kaç! Çocuğundan kaçıran kendisi de yemesin 😡

Hanımlar vaktinizi boşa harcamayın. Kadın diyor ki ölsem de bırakmam. Ne diyim inşallah sağlıkla yemek nasip olur ama kursağınızdan gelecek gibi duruyor. O bana tokat attı e ben de ona attım. Ha o zaman tamam dövün birbirinizi
O bana tokat attığında benimde elim armut toplamayacaktı heralde.

hayalimdeki mutlu yuva

Harika bir iliski lutfen uremeyin.

İşin içinden böyle sıyrılmayı düşünüyorsun ve o yüzden evleneceksin. Ayrılırken de ev, araba benim mehirim diyeceksin kimse onları senden alamayacak. Müthiş,zekice bir plan.
Ayrılabilecek mi öyle ça çavv diye heriften gerçekten bunu düşünüyor ya ahahshdjdh

Günaydın herkese.Şuanda evlilik yolunda olduğum biri var hatta nikah tarihimizi bile aldık.Kendisiyle 1,5 senedir beraber yaşıyoruz zaten.Kendisi kazanıyor,bana atıyor ve ben biriktirdikçe de bişeyler alınıyor yatırım yapılıyor (benim adıma. Son zamanlarda fark ettim ki attığı paralara borç yazmaya başlamış. Kendisinden asla borç almadım zaten bana attığı parayı karttan kendisi harcayabiliyor ben de harcıyorum yani ortak olarak sayıyoruz. Bunu fark ettikten sonra tartıştık kendisiyle borç almadığıma dair whatsapp mesajlarımız var ama ben yine de işimi garantiye almak için el yazısıyla bir kağıda borç almadığımı yazmasını istedim ve yazdırdım.Yarın öbür gün ayrılık durumu olduğunda başıma bir sıkıntı gelir mi bu önlemleri almama rağmen.İcra takibi başlatabilir mi ? Veya kötü bir durum olmaması için nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmam gerek olası bir kötülüğü önlemek için.

DÜZELTME VEYA NOT: Sevgili üyeler rica ediyorum ilişki hakkında değil bu borç konusuna ağırlıklı yorum yapabilir misiniz.Bu ilişkinin toksik ve sonunun olmayacağını biliyorum şuanda ilişkinin detaylarını yaşanmışlıkları anlatsam çok uzun olacaktı ve borç icra konusundan çıkacaktı.Sizin olumsuz düşündüğünüz herşeyin farkındayım aynı şeyleri ben de düşünüyorum.Ama lütfen hukuktan anlayan kişiler yorum yapsın :KK43:
Evlenmeden hesaplari mi birleştirdiniz yani? Hic kimseye boyle bir sey yapacak kadar güvenmem. iyi ki de guvenmiyormusum adam borç yazmis ilerde sıkıntı olursa verdigi paralari alabilmek için trajikomik 😅 vala artik pek bisey yapamazsin bundan sonra yazmamasini sagla 🤷‍♀️

aşkım o bana bir tokat attıysa kendisi benden 20 tokat yedi ben dayak yiyip susacak bir kadın değilim merak etme attığı 1 tokatı ona misli katına ödettim kendisinde en son kırık oluştu benim yüzümden tekrar yiyosa atsın tokat

Sana acıyorum ciddi ciddi şu an. Umarım kendini öldürtmeden çıkarsın işin içinden.

Off bir kadının şiddet uygulayan erkeği polise vermesi inanılmaz bir şey değil mi akjsjsksk nasıl olur öyle bişey resmen hayal dünyası😂 erkeğin nezarette kalması imkansız…
Yoo inanılmaz değil. Sonrasında aynı evde mutlu mesut oturmaya devam edip borç yazdı gibi küçük dertlerin peşine düşmesi bi tık imkansıza yakın ama

Yalan bedava mermad.
Nasılsa yalancıyı öpmüyorlar hshshs
Şiddete uğradığında ne yaparsın ? Nereye başvurursun ? Kades,polis,savcılık buralara başvurursun.Ben de yapmam gerekeni yaptım benim polise gitmeme hayal dünyası demeniz fazla şaşırtıcı çünkü 1,5 senelik ilişkimizde kendisini defalarca polise vermişliğim var uzaklaştırma aldığım var.

X