Bölgesel İncelme Bölgesel Yaglanma ve Selülit icin Tarcınlı Masajsabunu

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
562
1
36
Arkadaslar dün Bime gittim ve Tarcınlı Masajsabununu gördüm hemen aldım Bölgesel Yaglanma ve Selülite iyi geliyormus.dün kullandım karınbölgeme karnımı böle gerdi gibi hosuma gitti acıkcası.Benden haric baska kullananlar varmı?

okadar kisi konuya bakmıs bisey bile yazmamıslar neyse ben yardımım ve önerim olsun diye söledim ben faydasını görmeye basladım bile göbüsüm erimeye basladı ve sıkılasmaya basladım bile

okadar kisi konuya bakmıs bisey bile yazmamıslar neyse ben yardımım ve önerim olsun diye söledim ben faydasını görmeye basladım bile göbüsüm erimeye basladı ve sıkılasmaya basladım bile

canım hemen bi günde etki eder mi ya,psikolojik olmasın:26: sonuçlarını yaz ama kullandıkça,bakalım belki ben de alırım:)

canım hemen bi günde etki eder mi ya,psikolojik olmasın:26: sonuçlarını yaz ama kullandıkça,bakalım belki ben de alırım:)
yok cnm tabikide bi günde etki etmez nerdeyse 2 haftadan beri kullanıyorum ilk gün cildimi gerdigni hissettim sadece.Karınbölgemde toparlama oldugu gözle görülür esim bile fark etti yane :))

2 ay kadar önce bende almıştım o sabunu ama pek düzenli kullanmadım. sen sabunu direk vücudunamı sürüyorsun? ben lifle köpürtüp öyle sürüyordumda belki uygulama hatası yapmışımdır.

2 ay kadar önce bende almıştım o sabunu ama pek düzenli kullanmadım. sen sabunu direk vücudunamı sürüyorsun? ben lifle köpürtüp öyle sürüyordumda belki uygulama hatası yapmışımdır.

cnm ben lifle sabunsuz ilk önce iyice keseliyorum sonra sabunla masaj yapıorum saten sekli o yüzden daireler seklinde sonra iyice köpürtükten sonra ellimi yumruk sekline getirip dairesel hareketlerle masaj yapıorum karın bölgeme o sekilde bi 5.10 dakka bekletiyorum misal bacaklarımı temizlilyorum felan sonrada soguk suyla dus alıp bitiriyorum isi.Ben memmunum simdilik iyi gidiyor.bide spor yapıp yapsam daha faydasını görürüm ama üseniyorum tek basınayım yürüyüsarkadasım yok yanıma :)))

dün sabunu direk bacaklarıma sürerek denedim çok hoşuma gitti. içinde pütürcükler olduğu için peeling yapıyor gibi . o yüzden selülütlere faydası olabilir diye düşünüyorum. faydası olmasa bile yine bu sabunu kullarım hep bayağı güzel temizlenmiş hissi veriyor kullanmaya devam edeceğim, birazda göbeğim var orayada kullanacağım bakalım bir gelişme olursa yazarım yine.

evert cnm sonucları bizede yaz olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…