Tatlı Tarifi Böğürtlenli Muhallebi - Pınar Süt Sponsorluğunda

Böğürtlen kendi başına bir lezzet Muhallebi de aynı şekilde :) enfes tatların buluşmasııı:)) ellerine sağlık, yarışmada başarılar :)

Böğürtleni çok severim. Ellerinize sağlık. Başarılar dilerim. :)

cok Tesekkur ederim. :KK68::KK68:
bu arada sizi yakalamisken bir seye aciklik getirmek istiyorum. Belki okuyanlar olur.
siz moda yarismasinda bana oy vermissinuz. Yani 20 numaraya. Benim oldugumu biliyor muydunuz? Ben size bu benim bana oy verin dedim mi acaba?

bu arada sizi yakalamisken bir seye aciklik getirmek istiyorum. Belki okuyanlar olur.
siz moda yarismasinda bana oy vermissinuz. Yani 20 numaraya. Benim oldugumu biliyor muydunuz? Ben size bu benim bana oy verin dedim mi acaba?
Oyu beğenerek mi vermiş oluyoruz canım?

Hayır bilmiyordum. Hatta şuan hangi konsepten söz ettiğinizi hatırlayamadım. Benim sizinle hiç bir iletişimim olmadı özelde, başka konularda da.
Buradaki kimseyle yakın bir muhabbetim yok.
..
Yemek yarışmalarında da isimlere bakmadan veriyorum oy. Tanımıyorum kimseyi çünkü.
.
Neden sordunuz, kaçırdığım bir konu mu oldu ?

Hayır bilmiyordum. Hatta şuan hangi konsepten söz ettiğinizi hatırlayamadım. Benim sizinle hiç bir iletişimim olmadı özelde, başka konularda da.
Buradaki kimseyle yakın bir muhabbetim yok.
..
Yemek yarışmalarında da isimlere bakmadan veriyorum oy. Tanımıyorum kimseyi çünkü.
.
Neden sordunuz, kaçırdığım bir konu mu oldu ?

Ya bana arkadaslarim oy veriyormus. Kendim oy toplamisim diye iftiralar attilar da bazi sahislaR. O yuzden sordum.
Siz su kombin yarismasi vardi sevgililer günü. Orda bana oy vermissinuz yani 20 numaraya..
O yuzden sizin sozlerinizle teyit ettirmek istedim De boyle bir sey yapmadigimi ve yapmayacagimi...
o yuzden sordum..

X