Tatlı Tarifi Tel Kadayıflı Cevizli Muhallebi-Pınar Süt Sponsorluğunda

Arkadaşlar bir gün dolapta bekletince muhallebi kendini çok daha güzel topluyor ve çok lezzetli oluyor. Tavsiyem bi gün bekletin :KK28:

Çok güzel bir tatlı.Ben yaparken içine şeker değil de pudra şekeri katarım.Kaymak yerine de krem şantiyi toz halinde katarak çırparım.Sen de çok başarılı yapmışsın.Sunum da on numara.Ellerine sağlık.Başarılar dilerim canım.:KK68:

Çok güzel bir tatlı.Ben yaparken içine şeker değil de pudra şekeri katarım.Kaymak yerine de krem şantiyi toz halinde katarak çırparım.Sen de çok başarılı yapmışsın.Sunum da on numara.Ellerine sağlık.Başarılar dilerim canım.:KK68:
Krem şanti süper olur, bi dahakine ben de öyle yapayım, ama kaymağı da tavsiye ederim :KK50:
Çok teşekkürler canım, beğenmene sevindim :KK60:

Normalde tel kadayıfı pek sevmem ama böyle muhallebiyle birleşince çok güzel oluyor, sunuma bayıldım, gayet iddialı bir sunum olmuş, ellerinize sağlık yarışmada başarılar diliyorumHoppa

Normalde tel kadayıfı pek sevmem ama böyle muhallebiyle birleşince çok güzel oluyor, sunuma bayıldım, gayet iddialı bir sunum olmuş, ellerinize sağlık yarışmada başarılar diliyorumHoppa
Teşekkür ederim Mune abla, kendime pek güvenmiyordum, çok güzel yorumlar geldi :KK68:
İşin tuhafı ben tel kadayıfı da muhallebiyi de pek sevmem, ama dediğin gibi ikisi birleşince bayılıyorum :kk77:

X