bodrum kattaki gelin evim! resimli

Evi hem çok güzel döşemişsiniz hem de bodrum katı olmasına rağmen çok ferah ve aydınlık duruyor güle güle oturun ağız tadıyla.

Özel olmazsa L koltugunuzu nerden ve ne kadara aldiniz. Deri mi bide :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çoooook beğendim, sıcacık bir yuva olduğu ne kadar belli :) Allah ağzınızın tadını bozmasın, huzurla yaşayın :)

İyi ki kayınpederinizin yardımı olmamış, böylesi daha kıymetli olmuş bence :)

Eviniz çok güzel olmuş huzurla saglıkla oturun inş kendi evin olabilecek en iyi sekilde döşemişsinz borçları öder ileride daha iyisine çıkarsınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kk da simdiye kadar gordugum en guzel evlerden biri.
Tuglali duvar, somine, lambalar, elbise dolabin... Hepsi muhtesem.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kk da simdiye kadar gordugum en guzel evlerden biri.
Tuglali duvar, somine, lambalar, elbise dolabin... Hepsi muhtesem.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

çok çok teşekkür ederim:) rahat edeceğim, huzur bulacağım, gözüme gönlüme hitap edecek bir ev hazırlamak istiyordum. nişanlımla tuğla duvar, şömine, aydıntlatmalar ile ilgili gerekirse hiç eşya almayalım ama inşaat işlerimizi mutlaka yapalım paramız kalırsa eşya alırız çünkü eşyayı sonra da alabiliriz ama inşaat kısmnıı evin içine girdikten sonra yapamayız diye düşünerek öncelikle hazırladık. sonuçtan bizde memnun kaldık çok şükür. üstelik hesapladığımıdan çok uyguna mal edince eşyalarımızı almaya da gayet paramız kaldı:)

ama forumda bu başlığı açana kadar çevrenin yorumlarına dair hiçbir fikrim yoktu, ve çok merak ediyordum.klasik evlere pek benzetemediğimden acaba zevksiz saçma oldu da ben mi fark edemiyorum diye düşünüyordum. ama yorumlarınız beni çok mutlu etti, hepinize gönülten teşekkür ederim.

bu ne kadar cici ,huzur dolu bir ev böyle :) huzurla mutlulukla sağlıkla oturun inşallah.. aşkla sevgiyle anlaşarak yapılınca her şey ne kadarda güzel oluyor..

tek kelimeyle BAYILDIMMM evine cok zor bu süreçler bende geçiyorum bakalım canım Allah huzur mutluluk versin inşallah

cnm evın harika bence bodrum olsa neolur daha yenı evlısınız hem ılk evınız olmaz bu eliniz bollasınca baska bır ev alırsın bunu satıp
cok da guzel zevklı dosemıssın evını ben bayıldım

Kutuda olsa senin kendi evin ohh miss gibi ne guzel dosenmis harika zevkine bayildim. Allah huzurla mutlulukla yasamayi nasip etsin canim

Bayıldım ya gerçekten herşey okadar güzelki maşallah diyim nazarım falan değmesin. Öncelikle tüm bunlara rağmen eşinizi bırakmamışsınız ne kadar anlayışlısınız.ewiniz çok güzel kendinizin olsun kaçıncı kat ne önemi var ki kiradan iyidir rabbim bizlerede nasip etsin inş. Buarada sizi önceden tanımk isterdim bende yeni ewliyim ama eşya seçiminiz harika belki fikir verrdnz. Sıcacık yuvanızda hep mutlu olun inş herşey çok gzl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah Allah evlenene yardım eder diye bosuna demiyorlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Demek ki neymiş hiç birşeyin ucunu bırakmayıp üstüne gitmek lazımmış bak şuan harika bir evin ve enfes mobilyaların var bayıldım bayıldımmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…