Blokaj kaldırma,şifalanma ve arınma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cefakarilgi

ilk önce insan
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
76
63
32
Merhaba,ben uzun süreidir çok kötü bir evliliğin içerisindeym 8 yıldır yurtdışında ailemden uzak ve arkadaşsz işsiz bir şekilde yaşıyorum bildiğiniz asosyalim. Evlendim kocam olacak şahıs istiyor die yurtdışna sorgsuz sualsiz taşındım çünkü çok güveniyor seviyordum ama sonra evliliğim berbat hale geldi aynı şekilde kocam olacak şahısta. Hayatım altüst oldu ne mesleğimi yapabildim ki ben mesleğine aşık bir insanım ne de hayatımı yaşayabildim. Evliliğimi bitirme kararı aldım zaten çoktan bitmiştide resmiyet yoktu yalnızca ve bu 8 yılda eski enerjik mutlu benden eser kalmadı. Kuzenim bana böyle seanslar alabileceğimi söyledi kendisininde bazı konulardan dolayı almış olduğunu ve çok farklılık hissettiğini söylemiş tabi o evliliğindeki durumları düzeltmek için almış ama ben kendim için istiyorum. Bana önerdiği kişiyle görüşme sağladım uzunca bir görüşme yaptım 7 seans dedi başlangıç için herşeyini detayını anlattı çokta içime sindi. Maddiyat benim için önemli değil yani ama ben vaktimi kaybetmek istemiyorum zate 8 yılımı çöpe atmış gibi hissediyorum bu seansşarı yaptıran ve sonuç alan var mı sadece sohbet etmek istyorjm eğer varsa gerçekten bir çıkış istyorum çünkü bu şu an olduğum kişiden eski halimi istyorum. Allahıma şükürler olsun ki iş bulma olanağım var ama sadece işle bitmiyor ben mutluluğumu geri istyorum mesjlarınızı bekliyorum teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X