Bloğum açıldı çok mutluyum

manavgat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
48
0
48
arkadaşlar ben butik kurabiyeler yapıyorum.
düğün,nişan,söz,doğum ,doğum günü,anneler günü,babalar günü sevgililer günü ve aklınıza gelebilecek tüm özel günler için.eğer bekmak isterseniz.bloğum
GÜLÜN KURABİYE EVİ
beklerim.

Ayy çok güsellllerr...

Yemeye kıyamaz insan kaydirigubbakcemile3

Ellerinize sağlık ...

allerinize sağlık,gercekten harika bunlar.hayırlı olsun canım bloğun,kolay gelsin.a.s.

bende 3 aydır diyetteyim canım.1 dilim aekmek yerine 1 kurabiye yiyebilirsin.istediğiniz her tarifi veririm canım.

bu bloğu açabilmek benim çiçn çok önemliydi.senelerdir ona buna hediye yapıp yapıp götürüyodum sonunda internette gezerken baktım hanımlar bu işi paraya dökmüş bende yapabilirim dedim ama pek pazarlayamıyorum.hepninizin ilgisi için çok teşekkür ederim.

Hepsi çok güzel ellerinize sağlık, hayırlı işler bol kazançlar dilerima.s.

sewengirl isimli üye bana özel mesaj atıp soru sormuş.cevap yazıyorum ama mesaj kutusudoluymuş.bilen varsa lütfen haber verirmisiniz.

sewengirl isimli üye bana özel mesaj atıp soru sormuş.cevap yazıyorum ama mesaj kutusudoluymuş.bilen varsa lütfen haber verirmisiniz.

ay bende sayfa acilmadi suan ya:çok üzgünüm:merak ettim:çok üzgünüm:
nsonra bidaha denerim

buarada özel msj i doluysa profiline gir ve ordan özel msj in dolu sana yada size ulasamiyorum bi kacini silersen haber ederim diye yaz bence

hepsi çok güzeller canım,eline, emeğine, yüreğine sağlık.Manavgata gelirsem uğrayıp hepsinin tadına bakmak istiyorum.Bol kazançlar...............

ürünlerimi türkiye'nin heryerine argo ile göderiyorum canım.ama manavgata yada sideye gelirsen beklerim elbet.

Ne kadar da lezzetli bir blog olmuş. :)
Benim hiç böyle yeteneklerim yok, ben ancak anneme yaptırıp yiyorumşakkıdı

ellerine emegine saglik nihayet acildi sayfan ve görebildim gözm gönlüm senlendi ellerin dert görmesin masallah
bol kazanc ve bereket diliyorum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…