Bizle sürekli Oyun oynuyor başedemiyoruz

Hani orası baba evi ya, insanlar baba evine sıkça gider, anne baba kardeşler genelde daha seyrek gider. Ben anneme 10 gidiyorsam o 1 geliyor, gelince de yemeği yine o yapıyor.
Kız gelmese gelmiyor diye arkasından konuşursunuz.

Kabul ediyorum erkekler daha düz düşünebilir ama benim bildiğim tek bir şey var, bu evlilik konularında. Aileler kendi kızından oğlundan beklemediğini boşuna onların eşlerinden beklemesin. Aileye karşı sorumlu olan evlatlardır çünkü.

Herkes çalışıyor, kız çalışmıyor eve davet etmiyor. Konu bu gelmesi tabiki hepimizinde hoşuna gidiyor. Yorum için teşekkürler.

Kesinlikle ilk iş bizim acimizdan erkekte o düşünmüyor kadın zaten tek düze direk herşeye hayır ya da bahane. Bu şekilde gidicej enayi gibi bizi ariycak biz kabul edicez gel ye GT diycez bizi hiç cagirmiycakk. Köyden aradıklarında gidiyoruz diyoruz ama nerdee evler yakın 5,6 ay önce gidilmiş en son çünkü neden evde yoklar ya da yorulmus

Herkes çalışıyor, kız çalışmıyor eve davet etmiyor. Konu bu gelmesi tabiki hepimizinde hoşuna gidiyor. Yorum için teşekkürler.
Abiniz tek başına yaşıyor ve haftada iki anne baba ziyaret ediyor olsa bizi çağırmıyor abim diye konu açacak mıydınız yoksa çalışmayan gelin ağırlamak zorunda diye mi düşünüyorsunuz?

Cekemiyoruz zaten daha demin bir erkek normal karşılamadi bizim gibileri. Olsun gelsin diye sanırım bekar kendisi. Normal baba evine gelmesj ama konu o değil ki bizim gidemememiz. Hepimizin çalışıyor olup bir tas çorba yaptim hadi bugünde siz için dememeleri

Gitmek istemekte değil en azından düşünüp teklif etmek

Tamam beyfendi teşekkürler :) biz aramızda konuşuyoruz. Ne diyim ayak ftisi bir insanmissinis öyle yazıyor nicki mantıklı cevaplar beklemiyorum sizden
Ahahah yine erkek oldum. Ben erkeksem siz de mavi bir B harfisiniz. Bu sitede B harfi istemiyoruz Okuma yazma da zayıf gibi sizde. Tekrar okuyun fetişist mi yazıyor orda

Ayyy nicke baksana canım ya resim nick falan sahte hesap gibi ortalık kizistiran mantıklı bişeyler dese evet doğru diyoruzda feyyyk gibi geldi
Niye geline yuklenıyorsunuz? Abiniz bır gun yemek yapıp davet etsin diyor. Mantıksız değil aksine iyi bir tesbit. Çünkü abinin evinde yahu bizimkiler neden hiç gelmiyor muhabbeti yok. Buradan abinizin de çok da istekli olmadığı çıkıyor.

O kişi öyle mi yazmış siz öyle mi yorumladiniz haklısınız. Zaten böyle yazan birine hak verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…