Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

Ayyy Sumakk çok güzelmiş aşkınızın hikayesi.

Ne kadar hoş,ne kadar doğal.

Mutluluğunuz hiç bozulmasın tatlım..

mutlu sonla biten bi hikaye... onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine :) umarım en kısa zamanda birde bebeğiniz olur mutluluğunuz çoğalır... Allah bozmasın mutluluğunuzu nazar değmesin inşallah :)

Merhabaa cnm...Bu kadar da tesadüf olmaz dedim inan banaaa..:)Bende aşkımla mynette bilgi yarışmasında tanıştım,6. aya girecez inşallah.Bende ocak ayında 17 olucam,O ise 24 yaşında...Aynı şehirlerde yaşıoruz,aynı sizdeki gibi tesadüf eseriyarışmada karşıma hep o çıktı..Biz bile şaşırdık bu duruma binlerce kişi içerisinde karşı karşıya gelmek gerçektende şaşırtıcıydı...Birbirimizi öylee sevioruz kiii..Şükrdiorum Allah'ıma iki iyi insanı karşılaştırdı die..Aslında ben istemedim nede olsa net ortamı die,güvenilmez die tahmin ettim...Ama bazen böyle hiç beklenmedik bi anda karşına çıkabilio hayatının aşkı(benim ilk aşkım)Bizde ilk önce msn'den konuşmaya başladık daha sonra tel'den...Ama hala yüzyüze buluşamadık,çünkü bi türlü kısmet olmadı ama Buluşcaz inşş,planlıoruzz...Ben üniversiteyi bitirdikten sonra evlencez Allah izin verirse,ondan bi çocuğum olsun istiyorummAllah'ım bizi ayırmasın,ölüme bile el ele gidelim..Hatta ablam yakaladı tel'le konuşurkenn ooff o günler çok kötüydü ,çok kızdılar,baskı yaptılar kim die ama asla sölemedim O'nun kimliğini,ona bişe olmasın diee..Ama bizde sölemicez ilerde ailemize netten tanıştığımızı..Zaten biz net olayını hiç aklımıza getirmioz sanki 40 yıldan beri tanışıoz gibi..Allah herkese nasip etsin bu duyguyuu...ÇOK SEVİYORUZZ ÇOOOKKKK!....:)

Uzun ama bir o kadar güzel bir aşk hikayesi ne kadar güzel ifade etmişsin allahım mutluluğunuzu hiç bozmasın bu güzel tablo en yakın zamanda bir bebekle taçlansın inşallah.

sen yıne de fazla kaptırma kendını :)
tesekkur ederım :)

Uzun ama bir o kadar güzel bir aşk hikayesi ne kadar güzel ifade etmişsin allahım mutluluğunuzu hiç bozmasın bu güzel tablo en yakın zamanda bir bebekle taçlansın inşallah.

amıın ,cok tesekkur ederım

Sanada böyle bir hikaye yakışırdı... :) mutluluğunun devamını dilerim...

tesekkur ederım

Çok masum çocukça başlamış bi aşk o zamanlar deseler bilmediğin bi şey sana eşini getircek inanmazsın herhalde
çok güzel olmuş alnına yazılmış işte ne yaparsan yap kaderin senin o olmuş. zaten fazla söze gerk yok Ömür boyu mutlu senelere

Nie öle dedin????

çünkü o zamanlar ben hıc kaptırmamaıstım kendımı :)

ınanmazdım ,hatta cıkarken 'bak şuraya yazıyorum sız evlenırsınız kızım ' dedıklerınde bıle ınanmazdım ,yok be dedım ..

kısmet ,kader adı neyse ,gercı hala ınanamıyorum bazen biz evlendık mı diyorum

dün geldı eve mesela anahtarla actı kapıyı ben de kapıda beklıyorum ,sarıldım hemen bizim de evimiz olucaktı da kapıyı mı acıcaktıııııın dıye ,manyak dedi gerci orası ayrı

tesekkkur ederım

ay allahım ne tatlı yazmışsın öyle eminim çoooook şirin bir kızsın sen tabi ki kaçırmaz seni kocişin:)
öpüyorummm gelecekteki güzel bebişinizi eminim çok tatlı bebeleriniz olucak aynı sizi gibi
mutluluğunuz daim olsun
allahım benim de senelerim çabucaak geçsin siz gibi mutlu olalım aşkitomla inş

ay cnım benıııııııım ,ben senı takıp edıyorum yazılarını fılan :81:
tesekkur ederım cok ,
size desımdıden mutluluklar dılerııııııııııım

okadar güzel anlatmissinki yemin ederim cok heyecanla okudum.. süperr... ve sana birsey diyimi canim.. insanlar interneten evlilik olmaz sevgili olmaz kandirmaca diyor.. ama hicte bile.., bende cok ama cok mutluyum.. ve hikayenin birazi benim duruma benziyor inan:).. allah daima mutlu etsin , sag saglim tez zamanda insallah bebeginiz olur allah anali babali büyütür. .. darisi benim basima :)

tesekkur ederım,nerde tanıstıgının önemı yok bence..
darısı tez zamanda senın basına :61
:

Okurken bazı yerlerinde çok benzettim ilişkimizi
bana da genelde sen sanırım kafayı falan yedin der ama

yok bızım kı kafayı yedın demez ,kızarım oyle dıyınce

genelde manyak karım benım yaaaw der :)

muutluluklar ...

aaaayy harikkaaa allah mesut etsinn maşşallahh hiç nazar değmez inşallahhh.. gerçekten gülümseyerek okudum içim kıpır kıpır oldu, mükemmel =) umarım hep ömrünüz boyunca mutlu olursunuz alllah ayırmasınnnn ve inşallah hayırlısıyla hayırlı bir evladınız olur =) mutluluğunuz daim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…