Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

güzel yazmışsın çok mutlu olursunuz inş

tesekkur ederımmmmmmm :)

canımmmm ne güzelll yaaa
bizde net aracılığıyla tanıştık allah bizede nasip etsin

Tatlım aynen senin hikayene benziyor hikayemiz.Ben lise 2 deydim o üniversite 1 de
Chat sitesinde karşılastık herkes selam yazardı o "oldu" yazdı.Tabi başladı ordan konuşma msn mesjlaşma Tam 1 yl bekledi beni özel sebeplerden birgün bile kuşkuya düşmeden yüzümü bile görmeden(resimde dahil) 1 yıl bekledi yerimm aşkımı been Sonra ilk buluşma 2.3.4. sonra üniversiteyi kazanıp yanına geldim üniversitemin 3.yılında o benden kaçtı gitti teee Bingöle Asker yarimm gelince kaçırcam artık onu şafak 67 eylül 2011 birlikteliğimizin 6.yılı şerefine düğünümüzü yapcez inşallah :123:

Canım bu arada fotoğraflar görünmüyor,tekrar ekleme şansın var mı?

Son düzenleme:

merhaba cnımmm ,boyle mesajları okuyunca cok sevınıyoruuuum
eşime yatarken bakıyorum uzun uzun seyredıyorum nereden nereye dıyorum sureklı ,biz evlendık mi ,o
okuldan kaçan kız büyüdü simdi evin hanımı mı oldu
boyle baska bırsey bu ,
kimsenin ihtimal vermedigi şeyi yaşıyoruz bız ..siz sanslıymışsınız msn varmış bizde o da yoktu

öncelıkle hayırlı tezkereler dılıyorum ,

ve daha sonra ıse bır ömür boyu mutluluklar

fotolar görünmüyor gercekten ,ama yükleyemem malesef hepsinin tek tek cekmem lazım :78:

Teşekkür ederim canım.Ömmüür boyu mutluluklar

bayıldım yaaa heyecanla okudum maşallah allah anzarlardan saklasın sizi

canım belki bir çok kez yazıldı ama gerçekten çok güzel yazmışsın bu devirde yaşanılması çok zor bir aşk sizinki, bir masal gibi inş en kısa zamanda gerçek masalına da kavuşursun allah mutluluğunuzu daim etsin ömür boyu mutluluklar dilerim.
bu arada aralık ayı topiğini kahvekolik ve sen pek ziyaret etmiyorsun sizleri oraya da bekliyoruz biz hala ordayız bir masal da ben istiyorumm

bayıldım yaaa heyecanla okudum maşallah allah anzarlardan saklasın sizi

tesekkur ederııııııııııııım

canım benm cok tesekkur ederım ,ben oraya gelıyorum ama orada herkes bırıbıryle konusuyor arada kaynıyor gıdıyorum ..
bıraz once ugradım

masalımız bır an once gelır ınsallahhhhhhhhh

Allah nazardan saklasın, bir ömür boyu çok mutlu olursunuz inşallah.

tesekkur ederıııııım ,amııııııııııııın

Hikayene bayıldım ya masal gibi geldi çok güzel anlatmışşın. bir ömür boyu mutluluklar sizinle olsun. bebişinizde olur inş:) Darısı olmayanların başına..:)

Of evet süper yaa !! Bende gözümde canlandırdım herşeyi. Ayrıca bende antalyadanım:) Bide dua edicem meleğinizin hayatınıza gelmesi için ama sende benim için dua et benimde var sevgilim 2 sene oldu ve daha 5 senemiz var evlenmemiz için dua etki Allah'n izniyle evlenelim olurmu :)

tamam dua edıcem bende sana ..

gercek aşksa mutlaka evlenırsınız :)

Sumakcım bu konunu gördüm ve yazmadan geçemeyeceğim.
Maşaallah size
Şimdi yeni bir üye de katılacak yuvanıza inşaallah...
Allah'ım mutluluğunuzu daim etsin...
Seninle bir ortak yanımız daha çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…