Makyaj Ürünleri bizim ünlülerin (türk) makyajsız halleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çirkin değil ,doğal çıkmışlar bence....sanırım bengü de mimikten kaynaklanan teyze vari durmuş....

sürekli makyajlı gördüğümüz insanlı makyajsız görünce "ıyyy ne çirkinmiş "tepkisi normal....

ama bana göre bengü hariç diğerleri çokta çirkin sayılmaz....

en çirkin benim...şakkıdı

abooowww ben yukarıdakileri görmemiştim....:1shok:

emre çağlayı böyle gördü mü acep??fisfisfis

çağla şikelle bülent ersoyu görünce hadise ve bengü güzel geldi birden :roflol:

Hadiseyi çirkin kız rolünde oynatsalar süper yakışır

Ya bi insan makyajla bu kadar mı değişir delikafadulden

Makyajsız çok kötüler :dilcikar:

bence bengüyü korku filminde oynatsınlarkaydirigubbakcemile3
bu haliyle korkutmak için rol yapmayada gerek yok arada bi böö desin yeter:roflol:

bence en çirkini ebru gündeş tv de de görmüştüm hiç bişeye benzemiyor makyajsız

Ben de bir tek Hande yi makyajsız beğendim...
Onlarla aramızdaki fark,onlar sadece ünlü ama biz güzeliz dimi kısssslar....laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
en azından gece gündüz makyajsızız diye gössslük takmıyosss

AYY YAZIK BUNLARIN KOCALARINA YA ZAVALLILAR SABAH NASIL BAKIYOLAR ACEP BUNLARIN SURATLARINA:1closedeyes:

bu konuda Bülent Ersoy hepsini sollamış
çirkinliği geçtim korkunç gözüküyor

hadise ve bengu iğrençlermiş nan -tatlicadiarzu- cemre zaten normaldede gusel deilki..

seda sayanda çok berbat yaa bulenti zaten söelmıom.. çağla zaten makyajlıda beğenmıom emre ye hiç yakışmıo..

ben cıdden yenı uyanmış halımle bıle daha daha daha güzelim hepsınden..ıyyykk

demet akalın yazın hep makyajsız dolaşıyo plajlarda iğrenççç cemre fena sayılmaz

ayy allah yaratmış ama gerçktende çirkinler işte bizim erkeklerinde agızlarının suyu akıor bunlara gül gibi karıları dururkennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…