Makyaj Ürünleri bizim ünlülerin (türk) makyajsız halleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hadise nin makyajını kim yapıyosa tebrikler
çünkü o resimdeki kız hadiseye hiç benzemiyo
yalnız tartışılmaz bi gerçek var kızın sesi 1 numara

onu bunu bilmem en korkuncu bülent ersoy valla o ne öyle ya lülülülülülü lülülülülülü

148_7.jpg

148_11.jpg

148_15.jpg

148_17.jpg

Bu kadını zaten oldum olası beğenmem
hatta yüzü çok itici geliyor bana
hemde çok kaba erkek gibi :dilcikar:

valla aynen:roflol:
hicbiri güzel degil yaaa igrencler birde bunlarin hastasi olan erkekelre ne demeli bunlari bir görseler:eek:klava:

Hadise gerçekten karizmayı yerle bir etti valla.:1shok:

Bülent abla, kusura bakma da, gece görsem korkarım bu halinden, mümkünse makyajlı gel rüyalarıma..:1ninca:

Ben makyajsız da gerçekten güzel olan iki kadın bilirim, birincisi ben, kikikiki,sırnaşık şey 2,si Hülya Avşar.yerimseniben.

ayy çok korkuyorum,gece rüyama girerlerseeeedelikafaduldendelikafadulden:1shok::1shok:

bitek caglaya sasırdım.. böyle ummuyordum daha farklı hayal etmiştim =) ... gerisi okadarda cok sasırtmadı beni.. cemrede cok tatlı bu arada makyajlı makyajsız cok güzel bence.. ben cok begenirim zaten onu...

gerci bizlerde makyaj yapınca farklı makyaj yapmadan farlı olmuyormuyuz Allah aşkına... bi rimel sürünce bile bakışlarımız degişiyo şakkıdı.. ki bunlar sahnede tvdeler.. agır makyaj yapıyorlar.. birden makyajsız görünce farklı gelebiliyor... yoksa genel olarak bizlerden bir farkları yok... :1closedeyes:

X