Bizim müdür

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
arkadaşlar bizim müdür karısından bir korkuyor bi korkuyor anlatamam size dedim müdürüm nasıl korkuttu hatun size söleyin bende eşime uygulayım dedi
ben korkarım onu kaybetmekden onu üzmek istemem dedi :1no2:yok yok anladım kesin bende var bi eksiklik bi adamı yola getiremiyom çekip çeviremiyom parmağımda evirip çeviremiyom yaw:çok üzgünüm:

bence kocayı parmakta çevirmek çok da övünülecek durum değil ki.
birinin parmağında dönecek insan, karakter olarak zayıftır bana göre..
sadece karşındakini üzmemek, kırmamak için alttan alırsın..
korkuyor derken neler yapıyor ki korktuğunu anladınız???

evliliğe eşinizi parmağınızda evirip çevirmek olarak baktığınız sürece yapamazsınızda zaten
evlilikte karşılıklı sevgi saygı olmadıktan sonra birbirinizi kırmanız anlamamanız çok doğal
sizde müdürünüzün yaptığı gibi yapın
çok değer verin kaybetmekten üzmekten korkun eşinizede anlatın
bu duyguyu onada aşılayın bu kadar basit

kimse kimseden korkmaz bence.sevgi,saygı varsa ve karşısındakinin fikrini önemsiyorsa,onu üzmek istemiyorsa onun istediklerini akıl ve mantık çerçevesinde yapar.ama bu mantıksız olan şeyleri istediğindede yapacak demek olmamalı tabii.sanırım bazıları bencil oluyor ve eş olmayı beceremiyor

bence kocayı parmakta çevirmek çok da övünülecek durum değil ki.
birinin parmağında dönecek insan, karakter olarak zayıftır bana göre..
sadece karşındakini üzmemek, kırmamak için alttan alırsın..
korkuyor derken neler yapıyor ki korktuğunu anladınız???
korkmak derken mecazı anlamda kullandım tatlım yani kadın ne derse tamam hayatım diyen bi tip bende bişeyi kabul ettireceksem bi kaç kez söylüycemde işine gelirse yapacak :nazar:

kimse kimseden korkmaz bence.sevgi,saygı varsa ve karşısındakinin fikrini önemsiyorsa,onu üzmek istemiyorsa onun istediklerini akıl ve mantık çerçevesinde yapar.ama bu mantıksız olan şeyleri istediğindede yapacak demek olmamalı tabii.sanırım bazıları bencil oluyor ve eş olmayı beceremiyor
işte anlatmak istediğim bu benimki beceremiyo bu işi sorumluluk duygusundan yoksun dasenağlama

içerik nedeniyle"hiç bir başlığa uymayanlar "bölümüne taşınmıştır bilginize

X