Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Adım yarışı Birincilerimiz de yerini aldı 🏃

asliogretmen asliogretmen 🥇
bbeeyyzzaam bbeeyyzzaam 🥈
Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise 🥉

IMG_20240702_113654.jpg

Ayağınıza sağlık 🔥 editim de çok şeker oldu 🤗

Kazanan grup Süper Girl ⚡
Eki Görüntüle 3446819
baltasar baltasar yiitee yiitee @Ilkaskimm tekrar tebrik ederim kızlar 🔥 1 günlük ceza indiriminiz var, baktım cezaya kalan da yok. Ama aklınızda bulunsun. Bu hafta böyle bir hakkınız var

Kaybeden grup Tank Girl 💣
Pandora27 Pandora27 bbeeyyzzaam bbeeyyzzaam Sismaniye Sismaniye ve ben yarın akşama kadar tamamlanması beklenen 10.000 adım veya kanıtlı egzersiz cezamiz var
Ceza indirimi yeni gelmiş sanırım. Ne kadar indirim yapıyorsunuz?

Benim nevrim dönmüş tartı günü olduğunu pazartesi tartı atacağımı bile unutmuşum. Tartışmıştım da aslında.
Acaba ben ağustosa kadar menü vermeye devam etsem elimden geldiğince ama tartıdan izin alsam olur mu? Grubu da etkilememiş olurum. Çok sıkışık her şey. Eve uğrayıp bir gece kalıp yine valiz hazırladım başka bir şehre konferans için. Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Benim nevrim dönmüş tartı günü olduğunu pazartesi tartı atacağımı bile unutmuşum. Tartışmıştım da aslında.
Acaba ben ağustosa kadar menü vermeye devam etsem elimden geldiğince ama tartıdan izin alsam olur mu? Grubu da etkilememiş olurum. Çok sıkışık her şey. Eve uğrayıp bir gece kalıp yine valiz hazırladım başka bir şehre konferans için. Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Kalirsan tartı göndermek ana kuralimiz. Eger musait olamiyorum dersen bir sure izin alabilirsin veya listeden cikip disaridan katilarak yine menu gondermeye devam edebilirsin. Ama yarislara topige dahil olmamis olursun.
Bu arada 2 hafta ust uste tarti gelmedigi icin 1 uyarı vermem gerekiyor

Hem yürüyüp hem 200 kalorilik ödül kazanmak ister misiniz ???
O zaman hadi kaldırın totoları 🤩
Önümüzde ki hafta adım yarışı birincisi 200 kalorilik harika bir ödül kazanacak :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon:
Adım yarışına katılmak isteyen arkadaşlar lütfen beni etiketlesin 🌸

X