Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Zaten haftanın 1. si olacağım icin uyarının önemi yok canım
İddialı
Rica ederim Tamam canım, dönüşte etiket yaparsın beni.
Ama mazeret bildirilmeden haftalik ceza tamamlanmadığı için 2. Uyarıyı vermek durumundayım. Akşama kadar bir şekilde tamam olursa beklerim. Tatilde fazlaca adım atılır aslında. Böyle durumlarda hafta bitmeden izin almak gerekir

Son düzenleme:
Merhabalar Chocolita canım misafirlerim vardı. Şimdi uğurladım. İki aydır regl olmuyordum. Geldi ama ödemleriyle. Gruptaki arkadaşlarımdan özür diliyorum.

2 Temmuz Kilo Bildirimi

25 Haziran 75.05

2 Temmuz 76.00

Fark : + 950 gram

Yüzdeliği : + 1.25 grqm

Yıldız Savaslarinda Bu Hafta

Ağır sıklette Tank Girl yıldızı Pandora27
Elektra Natchios yıldızı Tante Rosa Denise le karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaannn -2.803 yüzdeyle Tante Rosa Denise oldu

Böylece Tank Girl zirvedeki yerini Elektra'ya bırakıyor

Hafif sıklette Black Canary yıldızı Dutt
Süper Girl yıldızı baltasar la karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaannnn -1.200 yüzdeyle baltasar oldu

Vee vee ne oldu biliyor musunuzz
Haftalardir Black Canary tarafından alt edilen Süper Girl bu hafta baltasar la yeniden ayağa kalkıp ateşledi!

Birincilerimiz
baltasar Tante Rosa Denise

2 gun geçerli dokunulmazlık
Geçmiş cezalarınız varsa silindi
500 kalori ödül hakkı

ikincilerimiz
Pandora27 Dutt
300 kalori ödül hakkı

Hepinizi tebrik ederim kızlar yine süpersiniz
Bu hafta gerçekten herkes kilo verdi. Bir tane regl + 'mız var, ödem olur oda çok normal. Kimse üzülmüyor bu hafta hepimiz eksildik

Kazanan grup Süper Girl

baltasar yiitee I Ilkaskimm tekrar tebrik ederim kızlar 1 günlük ceza indiriminiz var, baktım cezaya kalan da yok. Ama aklınızda bulunsun. Bu hafta böyle bir hakkınız var

Kaybeden grup Tank Girl
Pandora27 bbeeyyzzaam Sismaniye ve ben yarın akşama kadar tamamlanması beklenen 10.000 adım veya kanıtlı egzersiz cezamiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…