Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Selamlar 🫡
Bugün adım yok
Sabah 1 yulaf lavaş 2 hş yumurta 1 servis kaşığı nohut salata 1 dilim karpuz
Ara kahve
Akşam 1 servis kaşığı pilav 2 servis kaşığı et sote 1 kase yoğurt
2 lt su
Chocolita Chocolita

Akşam akşam kaloriyi nasıl atcan kız :KK8:
Koşturmaktan attım bile kiz. 1000 kalorinin üstünde yaktım aslında ama Duşakabini yıkarken saati çıkardım. Misafir geldikten sonrası bu

Eklentiler

• IMG_20240630_213303.jpg
    IMG_20240630_213303.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 8
Öyle iste. Sen napiyosun. Hafta sonun nasıl geçti
İyi çokom nolsun . Çocuklarla evin içinde sıcakta 🫠 baktık tatile gidemiyoz çocuklara küçük havuz aldık onlar girip oynuyor ben ayaklarımı sokuyorum .
İşte az kitap oku az ders çalış çocuklarla etkinlik yapmaya çalış koşturmaca

İyi çokom nolsun . Çocuklarla evin içinde sıcakta 🫠 baktık tatile gidemiyoz çocuklara küçük havuz aldık onlar girip oynuyor ben ayaklarımı sokuyorum .
İşte az kitap oku az ders çalış çocuklarla etkinlik yapmaya çalış koşturmaca
İyiymiş bak en azından birimizin ayakları suya girdi 😂 bende oda yok. Havuz olsa alan yok. Biz daha hiç etkinlik ders bir şey yapamadık. Zaten sünnet oldu, gelen giden

Nasıl oldu toparladı mı biraz .
Ya yapmak da istemiyor ders falan ama çok sıkmak da istemiyorum unutmasın diye çabam aslında 🫠
Topladi ya şükür. Hiç bitmeyecek gibiydi. Sünnet kulodundan normal kuloda 2 gündür geçtik. Psikolojik olarak aciyor diyor ama çoktan geçmiş olması gerek. Dikişleri düşmedi daha zamanla düşer herhalde. İyi ya şükür eskiye göre

Topladi ya şükür. Hiç bitmeyecek gibiydi. Sünnet kulodundan normal kuloda 2 gündür geçtik. Psikolojik olarak aciyor diyor ama çoktan geçmiş olması gerek. Dikişleri düşmedi daha zamanla düşer herhalde. İyi ya şükür eskiye göre
Şükür canım . Daha iyi olur inşallah

X