Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tebrik ederim canlarrrrr
İlk sayfa güncellendi. Katılan arkadaşlarla beraber gruplarda değişiklik oldu. İnceleyebilirsiniz
ellerine sağlık çokom
daha da güzel olacak yeni kendime geliyorum. çok teşekkür ederim

Haftalik sonuçta
Ben, Chek E esmusumm Childdevelopment teacher_as

+ geldiğimiz için cezaya kaldık

3 gün 10.000 adım
3 gün kanıtlı 45 dk Leslie
3 gün kanıtlı 30 dk kardiyo

Birini seçip yapıyoruz hanımlar
Ben ve E esmusumm karşılaşma da 1. Olduğumuz için bu cezadan muafiz. Ama ben yine de yapmak istiyorum. Sana da tavsiye ederim esmusum
Eksik tartılar olduğu için henüz belirlenemese de, 1. Ve sonuncu olan grupla beraber cezalar 1 gün artıp 1 gün eksilebilir

Off sabahtan çektim ama şimdi cesaret edebiliyorum 2,5 kg almisim tatildeydik ve cok düzensiz beslendim

Eski kilo: 62.2
Yeni: 64.7
Fark yüzde: +3,86
Tatilde oluyor. Kızma kendine her zaman da tatil yapılmıyor. Artık düzene sokarsın. Sende istikrarlı ilerliyorsun çabuk toparlarsin
82.55 tim maalesef regl oldum.
82.85
+300 gram
Yüzdeliği +0,363 gram
Regl de çok normal. Regl geçsin simdi yeni başlangıç yaptığın için hızlıca ödemden kurtulursun. Sonra devamı da gelir inşallah
Tek ricam tartı saatine dikkat edelim. Ben guncellemeleri akşam da yapsam 2 den önce tartılar atılmış olsun ki haksızlık olmasın. Çünkü sabah işe gidip o sabah şişligiyle tartı atanlar var. 2 bile geç aslında ama yurt dışında yaşayan arkadaslar için böyle bir esneklik oldu. Araya ne kadar zaman girerse o kadar çok hareket olacağı için tarti farklı olur

Tamam canım bende yapayım

2 Temmuz Yıldız Savaşçıları

Tank Girl yıldızı Pandora27
Elektra yıldızı Tante Rosa Denise 'e karşı!

Black Canary yıldızı Dutt
Süper Girl yıldızı baltasar 'a karşı!

Hak eden kazansın!

Gelelim en sevdiğim bölüme
baltasar canım Grup yıldızı olduğun için 1 uyarın silindi hiç uyarı kalmadı. Güzel bir temizlik yaptın

Bu sporlari nasıl kanitlayacağiz yürüyüş dışında

Bu hafta kazanan grup

Tank Girls

Grup üyelerinden bbeeyyzzaam 3 günlük egzersiz cezasından 1 gün silindi 2 gün bekliyorum

Kaybeden grup geçtiğimiz 2 haftanın lideri
Elektra Natchios
Grup üyelerinin
asliogretmen Tante Rosa Denise haftalık sonuçta kilo vermiş olsanız bile yüzde de sonuncu grup olduğunuz için 1 gün egzersiz cezaniz var. 24 saat içinde tamamlanmasi gerekiyor
Chek 3 günlük cezaya +1 gün de grup cezası eklendi​

Bu sporlari nasıl kanitlayacağiz yürüyüş dışında
Yürüyüş yapabilirsen sadece onu kanitlayacaksin canım hepsi birlikte değil. 3 gün hangisini kanitlama şansın varsa onu yaparsın.
Akıllı saatle ya da adım sayarla.
Saat yoksa Leslie başlarken ve biterken ekran görüntüsü de atabilirsin. Orada o YouTube ekran görüntüsüne güvenicez yapacak bir şey yok. En makbulu telefondaki adım sayar ya da akıllı saat tabi.
Yüzen arkadaşımız havuz alaninda yüzmeye başladığı saati ve bitirdiği saati çekerek kanitlamisti

Son düzenleme:
Tamamdie bende öyle yapayim teşekkür ederim

Bu cezaları pazar gününden itibaren yapabilir miyim cumartesi sınavlarım var da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…