Biz deli sevdalıydık...

verdinaaz

hedef 65
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1.865
116
Hayatta hiç mutlu olamayacağımı artık biliyordum..Bir gün girdin hayatıma usulca sessizce...Beni benden aldın ben sen oldum sensiz bir saniye bile çok zor oldu...Çok sevdim herşeyim sensin bitanem...Herşey çok güzeldi aslında içten içede çok korkuyodum...Hiç bu kadar mutlu olmamıştım ki ...Korkuyodum evet hemde çok mutluluğu sende buldum ya kaybedersem diye...Ve herşeyi göze aldım aldık...Çok engeller çıktı karşımıza aşkım...
Hani inatla söylediğim söz vardıya aşkım;

ıyi ağaç kolay yetişmez; rüzgar ne kadar kuvvetli eserse, ağaçlar da o kadar sağlam olur...

Çok sert rüzgarlarda bile hep elimden tuttun aşkım...

gözlerin değil miydi
cennetimdir dediğim
acımasız hayat yolu
elimden tut sevgilim...

Bir ömrüm daha olsa bu kadar zorluklar yine önüme çıkacak bilsem yine seni severdim bir değil bin ömrüm sana feda olsun aşkım...

bir rüzgar gibi geçti
ellerinde gençliğim
bir ömrüm daha olsaydı ah
uğruna vermez miyim

Bilmezler nasıl sevdik aşkım
Bilmezler nasıl yandık
Hani durmaz dönerdi dünya
Biz deli sevdalıydık...

Kimse inanmasada aşkımızı herkese kanıtladık bitanem...Seni çok seviyorum canım kocam hemde çok....:asigim::asigim:

Çok teşekkür ederim aşkım bana mutluluğu tattırdığın için beni çok sevdiğin için...

o güzel yüregine saglik canim benim
rabbim bir ömür mutlu etsin sizi ve hic ayirmasin insallah

Bir gün girdin hayatıma usulca sessizce...Beni benden aldın ben sen oldum sensiz bir saniye bile çok zor oldu...Çok sevdim herşeyim sensin bitanem...Herşey çok güzeldi aslında içten içede çok korkuyodum...Hiç bu kadar mutlu olmamıştım ki ...Korkuyodum evet hemde çok mutluluğu sende buldum ya kaybedersem diye...

ve kaybettim. gözyaşlarım bir bilinmeze akıyor şimdi. ellerin başkasının elini tutarken çok zor alışmak buna

iyi ki sizinki mutlu son olmuş

Üzülme canım ya herşeyde bir hayır vardır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…