biz de artık küçük erkek olduk :))

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
8.718
1
selamlar kızlaar, hepinizi küçük erkekimle ben öpüyoruz teyzeleri, biz de sünnetimizi olduk sonunda kaydirigubbakcemile2

bugün olacaktık aslında dün hastaneye kontrole götürdük oğlumu kontrolden çıkışta cerrahın yanına uğrayalım da yarın için tekrar konuşalım dedik, aa şimdi boşum hadi yapalım demez mi hemen alıverdi bizi, oğluma önce bir ağrı kesici sakinleştirici fitil verdiler keyfi yerindeydi gülüp oynadık hastanede hemşirelerle, sonra içeri götürdüler pipiden iğne yaptılar kuzuma bir çığlık attı biraz ağladı sonra verdiler kucağıma biraz bekledik uyuşması için kucağımda oynadı biraz emzirdim uyudu, uyurken aldılar ameliyathaneye babası elinde kamerayla ben de elimde emzik ve biberonla içerideydik tabi oraya yatırınca bir de altını açınca uyandı tabi mızmızlanmaya başladı o uyumak istiyor biz uyutmuyoruz diye neyse ben mama yediriyorum biberonla doktorumuz operasyona başladı, ayaklarını tuttukları için arada ağlıyordu ama genelde sorun olmadı mamasının içmeye devam etti, ben bir yandan saçlarını okşuyorum konuşuyorum falan o da yarı uykulu dinliyor beni, ama dikiş atılırken çok ağladı yavrum durmadı artık al kucağına diye kollarının atıyor üstüme, gözünden yaşlar geliyor yavrumun içim eridi eridi resmen ama biraz sabırla üstesinden geldik, hatta son işlemleri kucağımdayken yaptı doktorumuz. Sonra bezini bağladık çıktık ameliyathaneden, kapıda dedemiz bekliyordu ama oğlum kimseyi görmek istemiyordu, kucağımdan bırakamıyorum nasıl ağlıyor hastaneyi birbirine kattı, doktora diyorum oğlumun canımı yandı imkansız diyor, korktuğu için ve uykusu bölündüğü için ağlıyordu bencede, bir yarım saat daha hastanede kaldık doktor tekrar kontrol etti, dedi herşey çok güzel evimize geldik, arabada biraz gittik hemen uyudu zaten eve vardık yatırdım 2,5-3 saat kadar güzel uyudu, uyandığında da keyfi yerindeydi güldü oynadı bize, biraz emzirdim hemen ağrı kesicisini verdim, altını değiştirmek için açtım gazlı bez vardı onu aldım, onu alınca ağlamaya başladı biraz yapışmış gibiydi kuzucum canı yandı sonra bezini bağladım biraz sustu ama durup durup ağlıyor kuzucum kucağımızda yatar vaziyette balkonda gezdiriyoruz biraz tv izletiyoruz dikkati dağılıyor gülüyor falan sonra tekrar ağlıyor, bir de çiş yapmaya başladı onda biraz ağladı 1,5 saat kadar sonra tekrar açtım altını pansumanını yaptım, pansuman dediğimizde zeytinyağı damlatıyoruz biraz o kadar tekrar kapatıyorum ama nasıl ağlıyor titriyor yavrum yaa, farkettim ki bezden kaynaklanıyor bezi pipiye deyince başlıyor ağlamaya değmezse sorun yok halbuki büyük boy bez aldım tam değmesin diye ama olmadı, nette bir sitede pet bardakları kesip koymayı okumuştum hatta burada sünnet sayfasında paylaşmıştık onu yaptım hemen of of of o ne rahatlamaydı yavrumun son ağlayışı oldu gece bile sadece emmek için 2 kere kalktı ki normalde de sadece o kadar kalkıyor keyfi yerinde gülücükler oyunlar, altını açınca da ağlamıyor, zeytinyağında da ağlamıyor artık kısacası hiçbişeyi kalmadı sağına soluna dönüyor ayaklarını ağıza sokuyor, sabah bir uyandık baktıkki her yeri çiş bir de gülüyor hasbam aman olsun keyfi yerinde acısı yok ya o bana yeter. Yani sonrası açısından söyleyeyim çok rahat bir sünnet oldu, bir sünnet esnasında bir saat, bir de sonrasında uyandığında iki saati sayarsanız 3 saatlik bir zorluğumuz oldu o kadar btün erkek annelerine tavsiye ederim, evet kıyamıyoruz hepimiz, dün canımdan can gitti ama bugün olay unutuldu bitti, hafızasında düne dair bişey yok gayet mutlu ve yarası çok çabuk iyileşiyor

bu arada kontrolümüzden de bahsedeyim biraz herşey çok iyiymiş çok sağlıklıymış kuzucum, 8.300 gram ve 70 cm. olmuş.

beyazmelek hayırlı uğurlu olsun canım
allahım damatlığınıda görmenizi nasip etsin inşallah...Bu arada bebeğin çok tatlı...Allah nazarlardan korusun...

canımcım Allah damatlığını da göstermeyi nasip etsin , hayırlı olsun opuyorumnanaktan
keşke genel yaptırsaydın , o zaman hiçbişey anlamıyolar , o dar bile ağlamıyo yani , içim kötü oldu okurken ama neyse geçti ya sağlıklı ya önemli olan o , tebrik ediyoruzz çooookkk a.s.

canım düşünmedim değil ama yaptırdığımız hastane doktorlar genel yapmıyoruz bu yaştaki çocuklara dediler babamızda çok karşı çıktı zaten benim de gözüm korktu onlar öle deyince

beyaz melekcim çok geçmiş olsun Allah damatlığınıda göstersin inşallah
bizlerede nasip etsin inşallah

hepinize çok teşekküler arkadaşlar darısı diğer erkek annelerinin de başına

zeynacım seni repleyemedim sizin tabirinizle dolanda gel diyor ben de borçlananlardan olayım artık

masallah eymene tam erkek oldu gözün aydin olsun beyazmelek ins damat oldugunuda görürsün darisi bizlere kiyamiyom ama ya bende artik seneye burda kestirim kutlamai tr de olur

beyazmelek hayırlı olsun canım
kurtarmıssın ne guzel
darısı basımıza olsun canım

demek kı lokal anestezı ıle mumkunmus sunnetın yapılması
bende lokal ıstıyorum

beyaz melekcim geçmiş olsun... Allah damatlığınıda göstersin inşallah....küçük adamıda öpüyorum...

geçmiş olsunn ben çok korkuyorum yaa yaptıramam gibime geliyoo inş.mecbur falan kalmam da allah korusun sonra yaptırcam ben.okuyunca hepten tırstımmm:)

geçmiş olsunn ben çok korkuyorum yaa yaptıramam gibime geliyoo inş.mecbur falan kalmam da allah korusun sonra yaptırcam ben.okuyunca hepten tırstımmm:)

kız derin ilerde daha çok acıyacak , sen 18 inde yaptırcan galiba , ben hep öle diyodum , gelsin 18 yaşına isterse yaptırırız kıyamam deyip duruyodum kaydirigubbakcemile3
:roflol:

derinciğim sünnet bir de böbrekler açısından çok önemli
sünnet yapılmadan önce pipinin ucundaki buruşuk sünnet derisinin altı iltihaplanmaya çok müsait oluyormuş ve o iltihap fark etmeden böbreklere ilerliyormuş

bir de benim hamileliğimde yağız'ın böbrek kanallarında genişleme saptanmıştı
doğumdan sonra takip edildi üroloji doktorumuz sünneti şart koştu
sünnetten 4 ay sonra allaha şükür her iki böbreği de normale döndü

cok gecmıs olsun ılk gun dedıgın gıbı bıraz zor gecıyor sonrası daha kolay.umarım en kısa zamanda ıyılesır. bız 1 hafta sonra yurutece koymustuk.

teşekkür ederim kızlar hepinize swettercim ben de ne zaman yürütece koydunuz diye soracaktım bak söylediğin iyi oldu bir hafta sonra normale dönüyor demekki

derincim biz de kıyamıyoruz evet ağlıyor ama en azından şuanda kıpır kıpır hiç bir rahatsızlığı yok aklında olaya dair kötü bir anı kalmadı unutuldu gitti hem çok ta hızlı iyileşiyor

minikcim baştada yazdım benim eşimde genel anesteziye çok karşıydı, ben de korkuyordum bayılmasından, yaptırdığımız hastanede de yokmuş zaten öle bişey lokal oldu gayette iyi oldu, ağlamasının sebebi kalkmak istiyor bırakmıyorlar yanına dönüp uyumak istiyor izin vermiyorlar diye o an acı hissetmiyordu yani

geçmiş olsun beyaz melek ayrıca hayırlı olsun negüzel sizde kurtuldunuz böyle okuyunca bende cesaretleniyorum acaba bizdemi yaptırsak bu yaz

çok geçmiş olsun cnm.hayırlı uğurlu olsun,Allah damatlığını göstersin inşallah hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…