biz 4.dişimizide çıkardık teyzeleriii

zeynepxoxzdil

aşkların en tatlısı Giray
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.671
10
53
Slm
çikolatam bugun 4.dişinide çıkardı diş buğdayı iyi geldi minik kuzuma darısı tüm arkadaşlarımıza:asigim:

ooo maşallah kuzuya..gözünüz aydın canım. inciler dizilmeye başlamış.:nazar:. darısı başmıza..bizimde iki tane çıktı :nazar:arkası gelirmiki sizin gibi..:uhm:

sağolun teyzeleriiiiiiii darısı önce Keremimize sonrada küçük prensesimize olsun.Arıkancım üstler biraz zorluyor Giray 1 ayı geçti hırçınlaştı ve ne bulursa koparıyodu hatta köprücük kemiğimi ısırdı geçenlerde.ptesi üstten ilki çıkmıştı bugünde 2.çıkıyor ve hızla büyüyor yaaa kocaman oldu incilerimiz.tşk ederiz sizede bizimle hemen paylaştığınız için.

maşalahhhh...ne bu hız ayoll yetisemıyoruzzz sızee:eek:

eeeeee anacım biz böyleyiz anası geç evlenip geç doğurdu ama oğluş hızlı bizimyerimseniben inşallah konuşmasıda çabuk olur 1,5 aydır bubaaa diyo ama bakalımnaniknanik.anası 6 aylıkken Atatürk demiş bende bekliyorum artık kuzumdan:sm_cool:

bacımm hızınıza yetişemiyoruz maşallah hayırlı olsun bu diş buğdayı nasıl bişey diişin çıkmasınımı kolaylaştırıyor benim oğlumda son 15-20 gündür çok huysuz belki bizimkşde yakındır ama görünürde bişey yok

maşallah oğluşa , darısı başımıza biz de iki tane çıkarmıştık ama kontrol etmemize izin vermiyor ki , sen nasıl bakıyorsun

oy maşalah ne güzel ya tam 4 tane oldu demek..
darısıda bizlere ...
kızlar önce alttanmı üstenmi diş çıkıyor?? benim oğlanlar çok acayip kaşıyorlar artı damakları iyice pütürlenmiş elmayı iyi kemiriyorlar ama hala diş yok tabiki...

darısıda bizlere ...
kızlar önce alttanmı üstenmi diş çıkıyor?? benim oğlanlar çok acayip kaşıyorlar artı damakları iyice pütürlenmiş elmayı iyi kemiriyorlar ama hala diş yok tabiki...

genelde alttan çıkar ama belli olmaz ilk olarak üst dişi çıkan bebekler de var

bacımm hızınıza yetişemiyoruz maşallah hayırlı olsun bu diş buğdayı nasıl bişey diişin çıkmasınımı kolaylaştırıyor benim oğlumda son 15-20 gündür çok huysuz belki bizimkşde yakındır ama görünürde bişey yok

sağol terkencim darısı Akif emreye inşallah ben buğdayı kaynattım üstler çabuk patladı mısır tanesi gibi.huysuzluk dişten olabilir canımcım sık sık bak kontrol eta.s

maşallah oğluşa , darısı başımıza biz de iki tane çıkarmıştık ama kontrol etmemize izin vermiyor ki , sen nasıl bakıyorsun

çakılcım biraz zor baktırıyor çünkü üst dişi kaşıkla tespit etmek kolay olmuyor hergün elimle bakıyodum napıyım sık sık ellerimi yıkayıp baktım ve buldum:sm_cool:

darısıda bizlere ...

canım evet üstten çıkıyor ilk önce üstten hiç duymadım.girayda çıkmadan önce herşeyi kopartıyordu muhtemelen sıra sizde.inşallah en kısa sürede incilerinizin haberini alırız.yerimseniben

X