Bitsin istemiyorum dua istiyorum

elifff_____

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
3.641
1.322
Arkadaşlar insanın bir başkası için ettiği dua çok önemli benim duaya ihtiyacım var hem de çok sizi tanımasamda size ihtiyacım var
Herşey biticek evliliğimiz biticek ben onunaffedemesemde hatasınınanlasınntelafi etsin istiyorum
Gözyaşım dursun istiyorum
Lütfen dua edermisiniz benim için

كَمْ تَرَكُوا مِن جَنَّاتٍ وَعُيُونٍ ﴿٢٥
Kem terakû min cennâtin ve uyûn
Duhan Suresi 25.Ayet canım, karı-koca arasında muhabbet için okurmuş. KK'dan öğrenmiştim ben de. İnşallah dua edeceğim sana Rabbim bu çıkmazdan elini uzatarak seni feraha çıkaracaktır.

Bende aynı durumdayım maalesef. Seni çok iyi anlıyorum kardeşim. Rabbim yuvana huzur mutluluk versin inşallah. Kocana da akıl fikir... Allah yardımcın olsun

Ne yaptı eşiniz size

Allah razı olsun çok saolun
Bende aynı durumdayım maalesef. Seni çok iyi anlıyorum kardeşim. Rabbim yuvana huzur mutluluk versin inşallah. Kocana da akıl fikir... Allah yardımcın olsun
Amin seninde allah yardımcın olsun inş düzelir herşey
Evinizde sürekli bakara süresini okuyun. Eğer okumayı bilmiyorsanız netten açın sesini tüm evin duyacağı şekilde yükseltin. Hergün devam edin buna. Faydasını görürsünüz inşallah.
Yo okurum biliyorum inşallah sağolun eksik olmayın
Ne yaptı eşiniz size
Başkaları için üzdü beni

Evinizde sürekli bakara süresini okuyun. Eğer okumayı bilmiyorsanız netten açın sesini tüm evin duyacağı şekilde yükseltin. Hergün devam edin buna. Faydasını görürsünüz inşallah.
Kesinlikle. Ben youtubeden açıp eve dinletiyorum. Bakara Suresi dinletilen evde şeytan vesvese geçimsizlik darlık olmaz Allahın izniyle

hanımlar bunun için etkili duaları esmaları paylaştım buyrun bakın sizede faydası olur inşallah

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/aile-huzuru-icin-okunacaklar.921954/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…