Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

ya bu nar cekirdeği yağı tüylenme yapar mı ki :S belki başından beri bundan korktuğum için psikolojik olarak etki yapmıştır ama tüyler daha belirgin gibi geldi :S

Canım yagladığın için daha belirgindir yağlamadan öncedemi belirgin geliyo sana bence yapmaz sana öyle geliyodur canım sewgileropuyorumnanaktan

bahsettigim gibi alizade gogus yagını kullanıyorum 20 gunde etkisini gosteriri dediler tam olalrak kacıncı gunde oldugumu hatırlamıyorum ama sanırım 5 günü buldum...sizlerede yardımcı olmak için gögüslerimde şimdiden farkın şimdiden oluştuğunu soylemek istiyorum..büyüme sancısı gibi bir agrı yapıyor üzerine yatamıyorum klasik büyürken yada hastayken yaşanılan gibi(hastaykende gogusler büyüyor)..şimdilik etkisi bu bayanlar..ben etkili olgunu düşünüyor ve bu şişe bittikten sonra ikinciyle devam edecegimi belirtmek istiyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..yazmaya devam edicem etkilileri artııkça:)

arkadaşım nası gidiyo merak ettim 1 ayı geçmiş bilgi verirsen sevinirim ....:ecrin_bebek:

emoş sende ne var ne yok tatlım :KK66:

bana diyosun dimi hayatım :)))

ben de durum çok kötü sayılmaz ama hani sevgilim tabiriyle limon olan göğüslerimi iri cinsinden bi portakala çevirmek içn şu an için verdiğim tek çaba formlarda çay yağ ne varsa bakmak, alıp kullanmaya eriniyorum dah doğrusu baya bi çeşit olduğu için hangisini yapsam diye gezinip duruyorum ...

biri bana bi gaz versin yahu :)))

bana diyosun dimi hayatım :)))

ben de durum çok kötü sayılmaz ama hani sevgilim tabiriyle limon olan göğüslerimi iri cinsinden bi portakala çevirmek içn şu an için verdiğim tek çaba formlarda çay yağ ne varsa bakmak, alıp kullanmaya eriniyorum dah doğrusu baya bi çeşit olduğu için hangisini yapsam diye gezinip duruyorum ...

biri bana bi gaz versin yahu :)))

durr tatlımm hemen veriyimm ama sende bana wercen :lepi::lepi:
kız biz yapamıcazda kim yapçak bunca şeye mecbur büyücekler napçaklar öle saycaklar mı yerlerinde :roflol::sm_cool:
ay benimkide öle dio kızzz baya benzio sewgililerimizin tabirleri yabide bizimkinin eski sewgilisinin gögüslerini gördüm ben bi fotoğrafta dışardann yani kıyafetle böle 3 tane büyük portakal gibiydi çok üzülüyom yaaaa :kedi::kedi::a015::çok üzgünüm:

durr tatlımm hemen veriyimm ama sende bana wercen :lepi::lepi:
kız biz yapamıcazda kim yapçak bunca şeye mecbur büyücekler napçaklar öle saycaklar mı yerlerinde :roflol::sm_cool:
ay benimkide öle dio kızzz baya benzio sewgililerimizin tabirleri yabide bizimkinin eski sewgilisinin gögüslerini gördüm ben bi fotoğrafta dışardann yani kıyafetle böle 3 tane büyük portakal gibiydi çok üzülüyom yaaaa :kedi::kedi::a015::çok üzgünüm:

valla seni takip ettimde sende bu azim varsa gaza falan ihtiyacın yok

olacak olacak olacak

boşver sen onun eski sevgilisini benimkinin hayatından ne karılar geçmiştir ama bana hasta sonuçta hem o çok seviyoda benim için problem insan kendini daha bi kadınsı hissediyo bazen dekolte giyiyorum bi sinirleniyo ki görme hoşuma gidiyo ne yalan söylüym

ben hurma kara üzüm ve incir polen+arı sütü ile başlamak istiyorum

yağ olarak masajda kullanmak için çilek olabilir

çay olarak rezene ve adaçayını düşünüyorum

heralde bunları uygulamayı becerirsem iki tane füzem olur zemuszemus zemuszemus

:sm_cool::dance:

olur canım olur olmaz mıııı :jeyyar:
benimkide bana hasta ama ne bilim insan sinirlenio morali bozuluyo yaniii arada valla çok sinirleniyom buarad ben dekolte giyemiyomm kafamı kopartırmış benimki sen benim namusumsun dio kız hahay :delikafadulden:
bana dr yasmin yazdı kız adet düzensizliği içinn oda baya büyütüomuş gögüsleri e bende küçüğüm daha 19uma gircem bide kalıcı olursa sonuçç allahhhhhhhhhhh değmeyin keyfime artık gözüne gözüne sokarım bizim oğlanın hahay :jeyyar:

olur canım olur olmaz mıııı :jeyyar:
benimkide bana hasta ama ne bilim insan sinirlenio morali bozuluyo yaniii arada valla çok sinirleniyom buarad ben dekolte giyemiyomm kafamı kopartırmış benimki sen benim namusumsun dio kız hahay :delikafadulden:
bana dr yasmin yazdı kız adet düzensizliği içinn oda baya büyütüomuş gögüsleri e bende küçüğüm daha 19uma gircem bide kalıcı olursa sonuçç allahhhhhhhhhhh değmeyin keyfime artık gözüne gözüne sokarım bizim oğlanın hahay :jeyyar:

o doğum kontrol hapını bende kullanmıştım bi ara o konuda bişey yapmadı ki
zaten doğum kontrol hapları içinde en az yan etkisi olan hapmış doktorum öyle demişti

aslında benim devam etmem gerekti ama araştırınca o hapların ne kadar zarar verdiğini bıraktım valla doğal yollardan artık

o doğum kontrol hapını bende kullanmıştım bi ara o konuda bişey yapmadı ki
zaten doğum kontrol hapları içinde en az yan etkisi olan hapmış doktorum öyle demişti

aslında benim devam etmem gerekti ama araştırınca o hapların ne kadar zarar verdiğini bıraktım valla doğal yollardan artık

yok kız aslında oda baya büyütüyormuş ama bünyeden bünyeye değişiyor tabi ben büyütür die düşünüyorum yani yaşım 19 ya daha:jeyyar::jeyyar:
ama kalıcı olsun istiyorum işte canım masajla sporla falan kalıcı yapmaya çalışıcam tabi eğer büyürse delikafadulden:lepi::sm_cool:

Doğum kontrol hapları iştah açıyo we kilo aldırıyo tabikide tutmassan kendini memişleri büyütüyo o kesin ama bırakınca eski haline dönüyomuş öyle duydum ben kullanıp bırakan warmı acaba

yağlar sadece kayganlığı arttırmak sürtünmeyi önlemek amacıyla diye biliyorum siz masaja devam edin ne demişler kullanılan organlar gelişir:)

keten tohumu yağına başladım ama sürdüğümde hiç hoş bi his bırakmıyo.bundan önce 1 şişe lavanta yağı kullanmıştım.lavanta uçucu bir yağ olduğu için masajdan sonra herhangi bir kalıntısı olmuyo ama keten tohumu öyle değilmiş,uçucu bir yağ olmadığından sadece banyoya girmeden önce kullanıyorum.

X