Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

selam bayanlar ben alizade göğüs kremi kullanmaya başladım bugün satan kişi %100 doğal oldugunu söyledi kullananların memnun oldugunu fakat 2. şişede daha kalıcı sonuc alıcagımı söyledi
fakat yinede bilgi almak istiyorum kullananlardan

alizade gogus kreminin içinde bulunanlar

limon yağı
jojoba yağı
portakal yağı
bugday yağı
biberiye yağı

kullanmaya başladım bugun
kullanıpta etkisini gören veya göremeyen rün hakkında bilgisi olan var mı bayanlar

canım limon. portakal ve biberiye yağları benim selülit için aktardan aldığım karışımın içinde de var enteresan geldi çok inandırıcı gelmedi bana göğüs büyütmek için faydalı olduğunu da ilk kez senden duyuyorum. ama bilmiyorum tabi inşallah işini görür memnun kalırsın canm...

canım limon. portakal ve biberiye yağları benim selülit için aktardan aldığım karışımın içinde de var enteresan geldi çok inandırıcı gelmedi bana göğüs büyütmek için faydalı olduğunu da ilk kez senden duyuyorum. ama bilmiyorum tabi inşallah işini görür memnun kalırsın canm...

teşekkür ederim bende tam bilemiyorum işe yarıyordur heralde yaptıklarına göre diye düşündüm:)uzmanların hazırladığına göre test edilip onaylanmıştırda diye bir düşüncem var ..sonucu açıklayacagım bir ay içinde:)

bahsettigim gibi alizade gogus yagını kullanıyorum 20 gunde etkisini gosteriri dediler tam olalrak kacıncı gunde oldugumu hatırlamıyorum ama sanırım 5 günü buldum...sizlerede yardımcı olmak için gögüslerimde şimdiden farkın şimdiden oluştuğunu soylemek istiyorum..büyüme sancısı gibi bir agrı yapıyor üzerine yatamıyorum klasik büyürken yada hastayken yaşanılan gibi(hastaykende gogusler büyüyor)..şimdilik etkisi bu bayanlar..ben etkili olgunu düşünüyor ve bu şişe bittikten sonra ikinciyle devam edecegimi belirtmek istiyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..yazmaya devam edicem etkilileri artııkça:)

bahsettigim gibi alizade gogus yagını kullanıyorum 20 gunde etkisini gosteriri dediler tam olalrak kacıncı gunde oldugumu hatırlamıyorum ama sanırım 5 günü buldum...sizlerede yardımcı olmak için gögüslerimde şimdiden farkın şimdiden oluştuğunu soylemek istiyorum..büyüme sancısı gibi bir agrı yapıyor üzerine yatamıyorum klasik büyürken yada hastayken yaşanılan gibi(hastaykende gogusler büyüyor)..şimdilik etkisi bu bayanlar..ben etkili olgunu düşünüyor ve bu şişe bittikten sonra ikinciyle devam edecegimi belirtmek istiyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..yazmaya devam edicem etkilileri artııkça:)

Canım inş etkisini dewamettirir büyür memişlerin dewam canım opuyorumnanaktan

Kızlar cemen yağını kullanan bulan warmı ben kullanıyorum we kötü kokuyo napıcam annem diyo ne kokuyo böyle sıcakta neyapsam yaaa kullanmasammı kafamçokkarıştı

cnm kokusu güzel olan bir yagla karıştırıp öyle sür.
Ben lavanta kullanıyorum süper kalıcı bir kokusu var.
Ama aktardan ögrenmek lazım iki yag karıştırılır ise birbirlerinin etkilerini öldürürler mi?
Ya da alerjiye yol acar mı diye?

cnm kokusu güzel olan bir yagla karıştırıp öyle sür.
Ben lavanta kullanıyorum süper kalıcı bir kokusu var.
Ama aktardan ögrenmek lazım iki yag karıştırılır ise birbirlerinin etkilerini öldürürler mi?
Ya da alerjiye yol acar mı diye?

canım ben hep uc yagı karıstırıp kullandım alerjıde yapmadı ama bunyeye gore degısırmı bılmem etkısı de oldu yanı oldukcayerimseniben

Nezcim merhaba cnm.Ben bebe yagıyla yapıyorum masaj.
Büüyüdüler büyümesine aslında 5 cmlik büyüme bile yetti bana diyebilirim.
Kızlar bence o dolgulu sütyenleri yazın takmayın kışın kullanırız bol bol.
Ben yumuşak olan dolgusuz kullanmaya başladım cok rahatım terlemiyorum artık memişlerde hava alıyor.
Ama dışarda milletin kocaman gögüslerini görünce benimkilerde meme mi diyorum kendi kendime...

Canım çemenle çilek yağını kullanıyorum ilk önce çemen sonra çilek ama çileği fazla sürmüyorum ama çemeninde kokusu baya yoğun bidakine çileği daha fazla süreyim opuyorumnanaktan

Nezcim merhaba cnm.Ben bebe yagıyla yapıyorum masaj.
Büüyüdüler büyümesine aslında 5 cmlik büyüme bile yetti bana diyebilirim.
Kızlar bence o dolgulu sütyenleri yazın takmayın kışın kullanırız bol bol.
Ben yumuşak olan dolgusuz kullanmaya başladım cok rahatım terlemiyorum artık memişlerde hava alıyor.
Ama dışarda milletin kocaman gögüslerini görünce benimkilerde meme mi diyorum kendi kendime...

cnm valla bana 7 cm bıle yetmedı hıc olmadıgı ıcın yanı ama senın bana gore daha buyukdu sannırım ondan 5cm bıle yeterlı olmusdur gercı oyle baskalarının kını gorunce daha bı kucuk gelıo demı ınsana ama napalım bızde oyle olsun dıye caba harcıyoruzkaydirigubbakcemile5

Nezcim halen küçükler hele ki o büyük gögüslüleri görünce...
Birde inadıma benim karşıma cıkıyorlar yolda yürürken falan sinir oluyorum.
Biz bu kadar ugraşalım onlarda Allah vergisi işte off ya...

Nezcim halen küçükler hele ki o büyük gögüslüleri görünce...
Birde inadıma benim karşıma cıkıyorlar yolda yürürken falan sinir oluyorum.
Biz bu kadar ugraşalım onlarda Allah vergisi işte off ya...

aynen canım yaa dıyorumkı bende ne sanslılar ne guzel hıc ugrasmadan buyumus kendılıgınden opuyorumnanaktan

Canım çemen yağı da war un şeklinde tozuda war çemen tohumu gibide war
Ben cemen yağı aldım onunla masaj yapıyorum kokusu biraz kötü ama çilek yağıyla birlikte kullanıyorum idare ediyorum çemen yağı bulursan al canım işe yarıcakdır sewgiler

Teşekkür ederim canım benim aktar çemen olarak bilmiyormuş, tunus baklası olarak isteyince gözleri parladı birden :) Henüz denemedim ama bakalım...

konunun hepsini okuyamadım bir kısmını okudum ama pek rastlamadım..nar cekirdegi yağı kullanan yok mu yaa?

Nar çekirdeği yağını kimse kullanmadı sanırım deneyebilirsin zararı olmaz faydası olur sewgileropuyorumnanaktan

ben kullandım canım ama karısım yapıp kullanmısdım uzum cekırdegıyle falan zararı olmadı yanı kokusuda aynı cekırdegı gıbı kotu ama

ben nar çekirdeği yağı kullanıyorum zemuszemus annem anason iç dio içinde süt arttırıcı var ya ondan artık annemde kafayı benim için yoruyo kaydirigubbakcemile3

ben nar çekirdeği yağı kullanıyorum zemuszemus annem anason iç dio içinde süt arttırıcı var ya ondan artık annemde kafayı benim için yoruyo kaydirigubbakcemile3

Napsın anneler biz okadar uğraşıyoruzki büyütelim diye benim annemde bişey yemedimmi bak göğüsleri büyütüyomuş ye ye diyokaydirigubbakcemile3

aynen nurumm yaaa kafayı onlarla bozdunn iyice küçüleceklerr görücen gününü dioo amaaaann anneee sendeeee BATTI BALIK YAN GıDER BEEAAAA :KK70::KK70::KK70::KK70:

ya bu nar cekirdeği yağı tüylenme yapar mı ki :S belki başından beri bundan korktuğum için psikolojik olarak etki yapmıştır ama tüyler daha belirgin gibi geldi :S

X