Bitiksel rnlerden rnler kullanan var m?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar,secret garden ya da fulirim vb markalarda çıkan göğüs küçültücü yağlar var.kullanan var mı?ben secret garden kullandım ama sadece bir şişe.işe yaradı mı bilmiyorum.düzenli kullanıp sonuç alan varsa bilgi verirse sevinirim.ona göre devam edecemfisfisfis

Küçültücü değil ama dikleştirici kullandım. Tek kelimeyle SUPER!!! Hala inanamıyorum! Ama tütsü gibi kokuyorum o ayrı :))
bir ufak tavsiye, yağı masajla sürdükten sonra stretch film ile sardım. Baen bütn gün, bazen de bir iki saat öyle bekledim. Bence etkisini arttırdı.

sıklaştırıcı kremlerın cok zararlı oldugunu duydum benden solemesi

Küçültücü değil ama dikleştirici kullandım. Tek kelimeyle SUPER!!! Hala inanamıyorum! Ama tütsü gibi kokuyorum o ayrı :))
bir ufak tavsiye, yağı masajla sürdükten sonra stretch film ile sardım. Baen bütn gün, bazen de bir iki saat öyle bekledim. Bence etkisini arttırdı.

canım ya sıkılaştırıcının adını özelden atarmısn lütfen mafoldumben

herkese merhaba :) banada tavsiye edebıleceğiniz bır urun varsa buradan yazılamıyorsa msj atabılırmısınız.

arkadaslar kayısı çekırdegı yagı ve buğday yagı bıde lımon karısımı göğslerinizi kuçultmenıze yardımcı olur hem doğal yan etkısıde yok bence denemeye değer.
bu söyledıgım yagları bı anda karıstırmayın ama hergun 1 çay kasıgı kayısı çekırdegı yagı ve bugday yagının içine bı kaç damla limon sıkıp karıstırın daha sonra masaj yaparak göğüslerınıze yedırın.farkı bence göreceksınız..hem fıyatı uygun hem bıtkısel dogal.ustelık sıkılastırıyorda.

X