Biten ilişkim

goodmusahiden

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2021
24
3
26
Merhabalar size bi şey sormak istiyorum veya destek olmak istiyorum. Ben 4 yıl öncesinde bi evlilik yaşadım ayrıldım sonrasında da ilişkilerimde çok zorlandım bu meseleyi hemen herkese anlatamadım. Uzun süredirde yalnızım söz vermiştim kimseye bunu söylememeye ve hayatıma kimseyi almamaya ama şimdi tekrar aşık oldum vakit geçirdim bu bi kusur değil farkındayım ama küçük yaşta yaşanılan bi talihsizlik sürekli önüme çıkıyor. Aşık olduğum kişiyle aramda 7 yaş var kendisi her şeyi yaşamış olmasına rağmen beni terk etti evet elbette kabullenmek zorunda değildi ama kaldıramıyorum ve çok yıprandım kendime gelemiyorum ne yapmalıyım nasıl bi destek alabilirim ulaşmaya çalışıyorum reddediyor ve bırakır bırakmaz kendini sosyal medyadaki kızlara attı

Netten millete yuruyen birine asik olunmaz olunursa derhal unutma moduna gecilir,arama ,resimlere bakma, ne yapiyor diye arastirma kisa sure sonra umrunda olmayacak fakat evlenip ayrilmak kusur degil eger ilerde evlilik dusunursen bunu zorlanarak soyleme rica ediyorum ya

evlilik yaşamamış da olsaydınız başka bir sebepten ayrılıp, ayrılmaz ayrılmaz sosyal medyada kız kovalayacaktı. çünkü o adamın karakteri yoksun.
siz tamsınız, bütünsünüz.
her normal insanın yaşayabileceği birşeyi yaşamışsınız.
kendinizi eksik ve kusurlu görmeyin.
aksine iddialı olun. istemedim bitirdim diyin anlatttığınız zaman da.
sizin kendisine uymayan hiçbir erkeğe boyun eğmeyecek güçlü bir kadın olduğunuzu görsünler.
bırakın onlar düşünsün beni ister mi diye.

Ya inanın ben zaten eğitim ve mantık olarak böyle biriyim ama aynı zamanda da çok duygudaşım daha önce direk açıkladığım erkekler maalesef ki benimle muhabbeti hep değiştirdi başka yerlere çekti buna da hemen açıklayamadım korktum çünkü çok hoşlandım başta söylemeliydim belki..

Sizi istemeyen birini neden istiyorsunuz? Önünüze başka fırsatlar yeni insanlar çıkacaktır. Kendi yolunuza bakın gideni döndürmeye çalışmayın

Aptal gibi ne yaptığına bakıyorum ailesi direk engellemiş beni her yerden kendisi de aynı şekilde konuşalım dedim ne ailem ne ben seni istemiyoruz dedi bitirdi

Bosandiniz diye neden ezikleniyorsun ki ben telefonun ucundan hissettim ezikligini.

Sizden ayrılan insana askindan ölseniz aramayın, ulaşmaya çalışmayın.

evet ne yazık ki hala boşanmış kadın ne güzel yatar kalkarız diyen öküzler var. sıkıntı etmenizi anlıyorum ama zararı gene size.
bu gittiyse daha iyisi gelir.
daha iyisi değil aynısı gelirse de bu sefer siz koyar tavrınızı güle güle dersiniz.
bu tip adamlar adam değiller çünkü.

Sizi istemeyen birini neden istiyorsunuz? Önünüze başka fırsatlar yeni insanlar çıkacaktır. Kendi yolunuza bakın gideni döndürmeye çalışmayın
İstemek değil belki de sadece kırıldığım için şuan böyle düşünüyorum hep zorlu talihsiz ilişkiler yaşadım uzun süredir yalnızdım buna da böyle anlam sevgi yükleyince şuan çok kırgınım

Aptal gibi ne yaptığına bakıyorum ailesi direk engellemiş beni her yerden kendisi de aynı şekilde konuşalım dedim ne ailem ne ben seni istemiyoruz dedi bitirdi

ailece manyaklar demek.
yahu bu adamın daha nesi için görüşmek konuşmak istiyorsunuz.
sümüklü mendilinizi atsanız mendile yazık derim.

E kandırmışsınız ama adamı.En baştan söyleseydiniz daha iyi olurdu.Istemiyorsa hiç başlamazdınız en azından.

E kandırmışsınız ama adamı.En baştan söyleseydiniz daha iyi olurdu.Istemiyorsa hiç başlamazdınız en azından.
Hayır kandırmadım çünkü başta kendisi bana zaten mesafeli davrandı sonra ben kendimi geri çektim bu sefer kendisi geldi ve birden ailesini ortaya koydu tanıştırma derken bi süre geçti bende hemen açıkladım süreç zamanla değişti bu başta söyleyebileceğim bi şey değildi

Evet bu yüzden başta söyleyemedim kendisi de öylesine takılıyoruz mesajları verdi başta sonra bi baktım ciddileştirdi işte

Yani hatta öylesine takılıyoruz mesajları verdi hep hal böyleyken açıklasam zaten gözü dışarda olan bi tip bana da o gözle bakacaktı bu tabi geç açıkladığımı savunuyorum ve haklıyım tamamen demek değil ama olamadı işte yapamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…