Biten ilişkim

Yani hatta öylesine takılıyoruz mesajları verdi hep hal böyleyken açıklasam zaten gözü dışarda olan bi tip bana da o gözle bakacaktı bu tabi geç açıkladığımı savunuyorum ve haklıyım tamamen demek değil ama olamadı işte yapamadım
Erkeklere takılıyoruz mesajını siz verin bence, boşandım diye kendinizi ezik görüyorsunuz ve belli ediyorsunuz. Hatta takılırken laf arasında ben evlendim bir daha evlenmeyi düşünmüyorum, takılıyorum işte deyin bakın o zaman o erkekler nasıl noluyor ya diyecek. Birde adil yıldırım videolarıni tavsiye ederim.

ama siz baştan söylememişsiniz. adam belki de gizlemenize tavır aldı boşanmanızdan ziyade. şimdi okudum en baştan söylemediğinizi.
Evet ayrılırken de bunu söyledi ama ben defalarca açıklama yaptım kesinlikle baştan söylemeliydim ama onun o tavırları beni zaten uzaklaştırmıştı. Ve ben ilişki yaşarken defalarca ona birileriyle cinsel birliktelik yaşadım diye sorduğumda bana hayır diyip yeminler etti ben boşandım diyince de kendini ifşaladı kaç bin kiliyle birlikte oldum 2 söz attım seni kaybetmemek için söylemedim ama sen şimdi böyle söyleyince kaybedecek bi şey yokmuş gibi konuştu

Bu sebepten bitirmesi haklı mı haksız mı bunu sorabilecek kadar kırgın hissediyorum kendimi…
Ş...sizin önde gideni kendini umduğunu değmez ne var evlenip boşandıysan sanki kendisi sütten çıkmış ak kaşık.

Her halti yerler sonrada böyle adilik yaparlar önüne bak sen değerlisin ve daha iyilerine layıksın bunu unutma.

Evet ayrılırken de bunu söyledi ama ben defalarca açıklama yaptım kesinlikle baştan söylemeliydim ama onun o tavırları beni zaten uzaklaştırmıştı. Ve ben ilişki yaşarken defalarca ona birileriyle cinsel birliktelik yaşadım diye sorduğumda bana hayır diyip yeminler etti ben boşandım diyince de kendini ifşaladı kaç bin kiliyle birlikte oldum 2 söz attım seni kaybetmemek için söylemedim ama sen şimdi böyle söyleyince kaybedecek bi şey yokmuş gibi konuştu

ohhoooo
ya en baştan ters gitmiş herşeyiniz
neden hala bu toksik ilişki içinde olmak istiyorsunuz

Aptal gibi ne yaptığına bakıyorum ailesi direk engellemiş beni her yerden kendisi de aynı şekilde konuşalım dedim ne ailem ne ben seni istemiyoruz dedi bitirdi
Aayyy seviyeye gel...kuzum birak lutfen ya ne resmine bakiyorsun bu ne cehalet boyle sulalecek engellemeler falan duyan da kapisina dayandin sanar ,tenezzul etme donup bakmaya

Ş...sizin önde gideni kendini umduğunu değmez ne var evlenip boşandıysan sanki kendisi sütten çıkmış ak kaşık.

Her halti yerler sonrada böyle adilik yaparlar önüne bak sen değerlisin ve daha iyilerine layıksın bunu unutma.
Başta söyleyemediğim için bitirip öfkelenmiş olabileceğini söylüyorlar ki bence bu da olabilir ama dediğiniz gibi başta söylemeyip hata etsem bile ne değişecekti er ya da geç beni seven öyle ya da böyle bunu kabul etmez miydi ahh bilmiyorum

Ay unutamayıp kendimi üzmemin tek nedeni sanırım ilişkiye başlamaya karar verelim dedikten sonra kusursuz gerçekleşti her şey güzel gitti hayallerini mi yıktım naptım ben bilmiyorum şuan :KK43:

bence önce bir terapi alın. sizin bakış açınız çok sağlıksız şu an.
dünyada son adam kalsa dönüp bakılcak biri değil.

Başta söyleyemediğim için bitirip öfkelenmiş olabileceğini söylüyorlar ki bence bu da olabilir ama dediğiniz gibi başta söylemeyip hata etsem bile ne değişecekti er ya da geç beni seven öyle ya da böyle bunu kabul etmez miydi ahh bilmiyorum
Aynen adamin kumaşı belli işe yaramaz bahanesi bahane değil seni gerçekten sevseydi bırakmazdı.
Takma kafana önüne bak.

bence önce bir terapi alın. sizin bakış açınız çok sağlıksız şu an.
dünyada son adam kalsa dönüp bakılcak biri değil.
Evet uzun bi süre ilişkilerden uzak kaldım hep boşanma olayı ayağıma dolandı söyledim terkedildim ya da ilk tartışmada suratıma vuruldu söylemeyince de böyle oldu dediğiniz gibi yapsam daha sağlıklı olacak.. herkese teşekkür ederim

Yok ilk başta sizi haklı bulmuştum ama değilmiş. Neden adama geçmiş ilişkisini soruyorsunuz ki ? Sen sorarsan oda geçmişinden dolayı seni bırakmakta haklı. Birde hala toparlama derdindesin. İkinizde birbirinize yalan söylemişsiniz gerçi tam bir birinize goresiniz.

Yok ilk başta sizi haklı bulmuştum ama değilmiş. Neden adama geçmiş ilişkisini soruyorsunuz ki ? Sen sorarsan oda geçmişinden dolayı seni bırakmakta haklı. Birde hala toparlama derdindesin. İkinizde birbirinize yalan söylemişsiniz gerçi tam bir birinize goresiniz.
Ben sizin gibi düşünmüyorum öyle hissetmiyorum hatta. Ben ona yalan söylemedim bu konuyu konuşmadık. Benim ona sorma sebebim bileyim diye değil onun yaptığı bi yanlıştan dolayıydı ve sorarken bile beni ilgilendirmez ve söylesen de yargılamam şeklinde sorduğum için sizin bu sert yorumunuzu maalesef dikkate almıyorum. Zaten kırgın ve öfkeliyim belki hatalı benim belki o bilemiyorum ama neticede güzel ve kaliteli vakit geçirdiğim çok kısa bi süre de olsa böyle hoş anılar bırakan biriyle ilişkim bitti evet her ilişkide olduğu gibi güzel anıları da var ama ben bitme nedenini ve süreçteki aksilikleri anlatıp yorumlanmasını istedim bu kadar sert konuşup kişiliğimiz hakkında yorum yapma hakkı vermiyor bu size

Ben sizin gibi düşünmüyorum öyle hissetmiyorum hatta. Ben ona yalan söylemedim bu konuyu konuşmadık. Benim ona sorma sebebim bileyim diye değil onun yaptığı bi yanlıştan dolayıydı ve sorarken bile beni ilgilendirmez ve söylesen de yargılamam şeklinde sorduğum için sizin bu sert yorumunuzu maalesef dikkate almıyorum. Zaten kırgın ve öfkeliyim belki hatalı benim belki o bilemiyorum ama neticede güzel ve kaliteli vakit geçirdiğim çok kısa bi süre de olsa böyle hoş anılar bırakan biriyle ilişkim bitti evet her ilişkide olduğu gibi güzel anıları da var ama ben bitme nedenini ve süreçteki aksilikleri anlatıp yorumlanmasını istedim bu kadar sert konuşup kişiliğimiz hakkında yorum yapma hakkı vermiyor bu size
Kişiliğiniz hakkında yorum nerde yapmışım? Önceki yorumlarimda gayet yapici, onları cevap vermeyip tartışmaya çalışmanız da enteresan.

Ya kesinlikle öyle ama sağlıklı düşünemiyorum sanırım belki öfkeyle yaptı kırıldığı için yaptı diye düşündüm
hiç öyle düşünme öfke, kırgınlık bunlar farklı şeyler adamın niyeti belli zaten daha çok gençsin kafana takma hatta bence sevinmelisin önceden gördün nasıl bir düşüncesi olduğunu.

hiç öyle düşünme öfke, kırgınlık bunlar farklı şeyler adamın niyeti belli zaten daha çok gençsin kafana takma hatta bence sevinmelisin önceden gördün nasıl bir düşüncesi olduğunu.
Ya öyle tabi bende böyle düşünüyorum ama kısacık sürede aileler tanışsın diyen hemen 2 ayda emin olan bu aşamaya gelmek isteyen bunu düşünüp bu kadar olayı büyütüp ailesine anlatıp her yerden engelleyip takipten çıktığı her kızı koşa koşa takip eder mi ay daralıyorum düşündükçe

X