Biten ilişkim

Ya öyle tabi bende böyle düşünüyorum ama kısacık sürede aileler tanışsın diyen hemen 2 ayda emin olan bu aşamaya gelmek isteyen bunu düşünüp bu kadar olayı büyütüp ailesine anlatıp her yerden engelleyip takipten çıktığı her kızı koşa koşa takip eder mi ay daralıyorum düşündükçe
Öyle olmuşta böyle olmuşta. Olmuş bitmiş. Engellemişler sizi. Geri dönüşü yok. Kendinizi iyileştirmeye bakın. Daha yaşınız genç. Biraz daha olgunlaşmayı bekleyin bence. Daha sağlıklı düşünürsünüz. Karşınıza da boşanmanın normal birşey olduğunu bilen sağlıklı düşünen biri çıkar elbet.

Öyle olmuşta böyle olmuşta. Olmuş bitmiş. Engellemişler sizi. Geri dönüşü yok. Kendinizi iyileştirmeye bakın. Daha yaşınız genç. Biraz daha olgunlaşmayı bekleyin bence. Daha sağlıklı düşünürsünüz. Karşınıza da boşanmanın normal birşey olduğunu bilen sağlıklı düşünen biri çıkar elbet.
Evet bi tarafım böyle olgun soğuk düşünürken diğer tarafım öyle düşünüyor ve ben galiba ona yeniliyorum. Her neyse yine de anonim olarak içinde bulunduğum sıkıcı durumu paylaşmak iyi geldi. Teşekkürler

X