Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ben Folidoce kullanıyorum. Hemşireyi geçtm doktorlar gebeliği planlıyorsan 3 ay öncesinden başlanmasını öneriyor hatta net bir şekilde söylüyor..

Ben Folidoce kullanıyorum. Hemşireyi geçtm doktorlar gebeliği planlıyorsan 3 ay öncesinden başlanmasını öneriyor hatta net bir şekilde söylüyor..
İlk gittiğim doktor hiç söz etmedi bile ikinciside hani bir ilaçla anlaşması olur önünde küçük kağıtlarda ilacın adı yazarda önüne gelen her hastaya bu ilaçtan al der ya aynı öyle bir durum oldu bunu kullan hamile kalınca da bana gel dedi doğrusu o davranışından dolayı üstüne düşmemiştim el alışkanlığı vermiştir belki demiştimm başka bir ilaç ismi söylemişsin acaba değiştirsem mı bende kullandığımı?

Bu videoyu izleyin ve bu doktorun videolarınıda öneririm. Aradığınız herşeyi okadar güzel anlatıyor ki. ilacın markası önemli değil benim doktorum bunu önerdi 8 ay önce doğum yapan arkadaşımada bu önerilmiş. Ama önemli olan günde 400 mcg folik asit almak.

Birde ben kendi adıma folik asit kullanımını çok önemsiyorum. Bebek düşünüyorum dediğimde bana bunu önermeyen bir doktorla birdaha işim olmaz. Olmadıda değiştirdim.

Birde ben kendi adıma folik asit kullanımını çok önemsiyorum. Bebek düşünüyorum dediğimde bana bunu önermeyen bir doktorla birdaha işim olmaz. Olmadıda değiştirdim.
Çok teşekkür ederim o doktora bir daha gideceğimi bende hiç sanmıyorum gerçi şu ana kadar gittiğim iki doktora da bir daha gideceğimi hiç sanmıyorum , nedendir bilmiyorum ama gittiğim iki doktor da beni ciddiye almadı resmen bunu birşeyler okudukça daha iyi anlıyorum İzmir in her Hastanesi'ne gidicem iyi bir doktor çıkar elbet hepsi vurdum duymaz olamaz...

Kızlar ovulasyonda çift çizgiyi görüp değerlendireli üzerinden 5 gün geçti ve şuan belimde iki gündür ağrı var baya. Neden sizce ?

Gebeliğini erken ogrenen bayanlar adet gununde nasi belirtileriniz oldu ???

Mrh. Arkadaslar yardinci olursaniz cok sevinecem niye boyle oluyo acaba demekten deli olcam ocak 1 de regl oldum 6 sinda bitti 10 da geri cekilerek ust uste iliskiye girdik esimle ama ilk iliskide sildi sadece bende olusan degisiklik ise 2 gundur karnimin alt kisminda agri sol kasimda farkli bir agri bel agrisi var ama ne goguslerse hassaslik nede bulanti bunlar yok reglim 26 sinda gelecek daha cok var adet agrisi gibi aci cekiyorum gebe kalma ihtimalim varmi sizce lutfen yardim edin

Birde 2 gundur sık idrara cikiyorum

Arkadaşlar merhaba çok acil lütfen cevap verin lütfen ben dün adetimin son günü ya da son gününden bi gün öncesi korunmalı olarak bi ilişkiye girdim sürtünmeyle ne zevk suyu vardı ne de boşaldı tine de hamilelik riski var mıdır anal olarak ta oldu kan geldi tırtılmış mıdır sizce yoksa zorlandığı için mi öyle olmuştur

Kızlar nolur bana yardımcı olun. 6 aydır korunmuyoruz. Herhangi bir rahatsızlığımız da yok. Ovulasyon testi ile takip yaptım bu ay ilk kez. Ve çift çizgiyi bundan 14 gün önce yakaladım .hatta ertesi gün silikleşmişti ikinci çizgi. Bugün beklenen adet günüm. Hala adet olmadım ve hiçbir belirtim yok arada sırada gelen kasıkta değişik bir his ve baş ağrısı dışında. Bu ay tedavi olmuştum kansızlık için. Vitamin vs aldım . Soğan kürü yaptım bir de. Bu aydan umutluyum ama bugün normal gebelik testi yaptım negatif çıktı. Çok üzüldüm. Böyle olupta sonraki günlerde hamile olan yok mu hiç?

Siz sürekli sürtünüp sürtünüp aynı soruyu mu soracaksınız?
Her ay aynı stresi yaşamak istemiyorsan ya yapmayacaksın ya korunacaksın.
Sürtünme aşamasına geldiyseniz boşalma olmasa bile zevk suyu muhakkak vardır. Zevk suyu sperm barındırabilir.
Ayrıca anal seks sağlığa çok zararlı. Anal seksle hamile kalınmaz ama vajşnaya gelirse imkansız değil. Tam birleşme olmadan sürtünerek de hamile kalabilirsin.
Yaşın çok küçük doğruysa eğer. Dikkat ⚠

Korunmuştuk zevk suyuyla yine de kalınabilir mi

Kızlar merhaba benim 27 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım 25 gün günüm geçti ilk defa bu kadar günüm geçti adetlerim düzenlidir bu ara 15 gün önce kan verdim negatif çıktı ama hala gelen giden yok son 1 haftadır gögüslerim agrıyo adet zamanımda gögğslerim agrır ama bi hafta içinde adet olurum bu seferki gögüs agrım 10 gündür var ve son 2 gündür çok fazla arttı agrısı kasıklarımda belimde agrı var adet olucakmışım gibi ama gelen giden yok bu 25 gün içerisinde ben bir çok test yaptım ama en son az önce yaptıgım testte hemen gölge gibi çıktı ikinci çizgi ışıga tutup az aşagı egdigim zaman bariz orda bi çizgi daha var testin resmini buraya atıyorum testi böle çıkıp pozitif olan varmı aranızda ??

Kızlar nolur bana yardımcı olun. 6 aydır korunmuyoruz. Herhangi bir rahatsızlığımız da yok. Ovulasyon testi ile takip yaptım bu ay ilk kez. Ve çift çizgiyi bundan 14 gün önce yakaladım .hatta ertesi gün silikleşmişti ikinci çizgi. Bugün beklenen adet günüm. Hala adet olmadım ve hiçbir belirtim yok arada sırada gelen kasıkta değişik bir his ve baş ağrısı dışında. Bu ay tedavi olmuştum kansızlık için. Vitamin vs aldım . Soğan kürü yaptım bir de. Bu aydan umutluyum ama bugün normal gebelik testi yaptım negatif çıktı. Çok üzüldüm. Böyle olupta sonraki günlerde hamile olan yok mu hiç?

Merhabalar arkadaşlar, en son kasım ayında ilişki yaşayıp üzerine bir kez adet gördüm .8 gün öncede adet görmem gerekiyordu fakat görmedim.2 aydır sol kasığımda ani batmalar oluyor.ve göğüslerim ağrımakta.hamilelik düşünmüyorum fakat düzenli adet gören birisi olarak acaba demekten kendimi alamıyorum.bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istedim belki aynı durumu yaşayan olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…