Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Umursamadığınız için sağolun ya takmamış kümse şuraya bak
Kusura bakma canım ben bu gün bir çok kez girip çıktım ama fark edemedim yazdığını üste görmede bile beta HCG yüksek çıkıyor diye biliyorum ben çünki geçen ay yaşadığım kimyasal gebelik sonrası doktoruma sormuştum belki üste görme olmuştur diye ama hayır dedi beta HCG değeri düşmezdi öyle olduğunda demişti

Kızlar selam, size birşey danışıcam.. 2 gündür kasıklarım ağrıyor.. bugün regl sancısı gibi ağrılarım oldu.. birde kendimi bildim bileli regl öncesi geçmek bilmeyen kafamı duvarlara vurmak istediğim ilacın gram fayda etmediği baş ağrım olur bir gün sürer bugün onu yaşıyorum.. ve akıntım sıfır.. Yani şunu sormak istiyorum bütün regl belirtilerini yaşıyorum adetlerim düzenlidir 30 günde 1 olurum.. ancak şuan 11 gün var bu normal mi olabilir mi yoksa bir problem mi vardır. Ben kasık ağrılarını acaba gebelik mi dedim ama bu baş ağrısı regl işareti..

Merhaba gebelik şüphen ve başka bir belirtin var mı peki ? Gebelik şüphen varsa bunlarda ufak bir belirti olabilir belki , benim şuan şüphelerimi en çok arttıran şey kasık ağrılarım çünkü, üzgünüm pek bir bilgim yok kendi yaşadığım şeyleri göz önünde bulundurarak bir firik verebilirim sadece :/

YÜZÜM YANIYOR, AYAKLARIM BUZ GİBİ, BELİM KOPACAK GİBİ, GENELLİKLE SOLDA BAZEN SAĞ KASIKTA AMA SOLDAKİ HEMEN HEMEN SÜREKLİ OLUYOR.. GÜNDE EN FAZLA 3 KERE GİDERDİM TUVALETE AMA 2 GÜNDÜR SAATBAŞI.. BU KADAR BELİRTİ OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM 11 KALA.. VE BUGUNKİ BAŞ AĞRISINI ÇOK İYİ TANIYORUM.. ADET DÖNGÜMDE 30 GÜN GAYET UZUN BU KADAR ERKEN GARİP GELDİ KANAMAM BAŞLAMADI AMA REGL SANCILARI VE BAŞ AĞRISI NE BİLİYİM MERAKLANDIM İŞTE. KORUNMUYORUZ YUMURTLAMAYIDA OTOMATİK TAKVİMDEN TAKİP EDİYORUM AMA ÇOK SIKI DEĞİL. ALLHIM NASİP EDERSE OLSUN DİYORUZ ŞİMDİLİK YENİ EVLİ SAYILIRIZ DAHA 9 AYLIK.. CEVABIN İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Mrh. Arkadaslar size birsey sormak istiyorum nereye yazacagimi bilemedim sonunda bu sayfaya yazayim dedim.. sorum ise şu 8 yillik evliyim 1 oglum var kardeside olsun istiyoruz ama biraz bekleyelim dedik ama icime bi kurt dustu esimle bir birlikte olduk o erkeen bosaldi sonra sildi falan derken 2 dk sonra tekrar birlikte olduk penisinde meni kalma ve benim hamile olma olasiligim ne kadar dusuk veya yuksektir

Ya gerçekten ne kadar teşekkür etsem az ben15 inde bhcg yaptırdım 01 çıktı 16 da da kan geldi yani bu gebelik yok demek o zaman ?

Bir yerde okumuştum arka arkaya yaşanan ikinci ilişkide sperm her ne kadar silinsede kalıyormuş ufak da olsa bı ihtimal hamilelik şüphen olabilir bence , Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Ben bu söz ettiğin belirtileri yaşasam çoktan beta HCG yaptırmış olurdumm istersen vakit kaybetmeden bı baktır

Arkadaşlar birşey daha sormak istiyorum size sağlık ocağındaki hemşirem ( Allah'ıma çok şükür ki böyle bir hemşire var ) bana Folic Trio diye bir ilaç önerdi onu da araştırdım hamilelik planlayan bayanların ve hatta eşlerinin kullanması gerekiyormuş ilk başlarda bebeğin tutunmasını sonraki ilk 3 ayda ise omurilik kafa tası gelişiminde destekleyici oluyormuş sizlerden bunu kullanan oldu mu?

Ya ben biriyle bir yakınlık yaşadım 26 kasımda yumurtalama günüm değildi sürtünmeylede ilişki olmadı ama elimde zevk suyu vardı iç çamaşırımı yukarı kaldırırken vajine girmiş olabilir gerçekten çok korkuyorum test yaptırdım beta hcg 15 inde negatif çıktı ama öyle hemen anlaşılamıyomuş 16 sında kan geldi yeni adetime 4 gün var o kanama üstüne görmesir diye çok korluyorum föğüslerim şişti damarlar var ve göbeğimde şişti göbeğimde hareketlenmeler hissediyorum belki de paikolojiltir bilmiyorum Yalvarırım yardım edin yazın bi şekilde gerçekten çok önemli

En net tarih olarak sana 2 buçuk aydır hiç korunmadığımızı ve hala gebelik konusunda kesin bir sonuç alamadığımı soyleyebilirim hamile kalmak o kadar basit birşey değil eline gelen bir kaç damla inan bana hiç bir işe yaramaz boşuna strese sokma kendini adet öncesi belirtilerle hamilelik belirtileri birbirine çok benzer ama hamileliğin ilk haftalarında şişkinlik olmaz veya karında hareket hissetmen çok zor olası bir durum değil ilk 4 hafta kese bile daha yeni yerleşmeye başlıyor benim bildiğim bunlar yani kendini strese sokma bana kalırsa hamilelik şüphen bile yok

Gerçekten allah razı olsun gün yaklaştıkça nasıl strese giriyorum bir bilseniz

Kizlar iliskiden sonra vajinada yanma yasayan ve neden boyle oldugunu bilen var mi ? 5 aylik evliyim korunmayı bu ay biraktik bu arada bat 14 ocak sat 18 ocak

Ben bu söz ettiğin belirtileri yaşasam çoktan beta HCG yaptırmış olurdumm istersen vakit kaybetmeden bı baktır
Ama 9 gün var daha çıkmaz diye düşünüyorum ve bu kadar erken bu kadar belirti ? Psikolojik olduğunuda düşünmüyorum çünkü aramıyorum belirti.. Erken yumurtlama olmuş olabilir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…