Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Canım bugün kan verdim bir kısmı çıkmış netten bakıyorum hormon değerlerim normal gibi gözüküyor sadece sana birşey soracağım hamilelikte progesteron ilk haftalarda çok mu yüksek oluyor?
Canım benim inan hiç bilgim yok pregesterinda sorun çıkmadığı için hiç fikrimde yok bunu en azından bilen arkadaşlar cevaplasın.canim bu arada kan değerleri belli oldumu kaç cıktı ay çalıcam meraktan doktor ne dedi

Canım bugün verdim hepsi sabah çıkmış olacak çıkanları yazayım ben ESTRADİOL 76.2
PROGESTERON 13.83
PROLAKTİN 18.9 diğerleri daha çıkmadı bilenler bir değerlendirsin

Allah allah hem adetin gelmemesi hem değerlerin normal çıkması çok garip canım.haklisin ama vardır bir açıklması.degerleri inan bilmiyorum ben
Değerlerim canım belki anlayan biri çıkar

Eklentiler

• A93D451B-CFD6-429F-954E-5220E91F61C6.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 62
Değerlerim canım belki anlayan biri çıkar
Canım ben başka sayfayada giriyorum hatta hep ordayım diyebilirim değerlerini yazıp cevap bulan arkadaşlar çok var.2018e hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım diye sayfa ismi aynı girdigimiz yerden giriyorsun sadece başlık değişim.senin dediklerinden anlayan eminim biri cikar

Değerlerin bence çok iyi canım.Adetin 3. günümü yaptırdın?
Yok canım ben adet oldum 2 gün sürdü ve kahverengi akıntı şeklinde oldu sonrasında göğüslerim aşırı şişti ve kasık ağrılarım bitmedi hala da devam ediyor. Hormon bozukluğu olabilir dedi doktor ama değerlerim normal gibi geldi sadece e2 yüksek sanırım. O yapar mı bilmiyorum yarın doktora sorcam. Yani 28 kasım da adet tarihimdi tahlili bugün yaptırdım yani 11 aralıkta. Hamilede değilim ama anlamadım

Heöen paylaşıyorum canım sağol

Canım bugün verdim hepsi sabah çıkmış olacak çıkanları yazayım ben ESTRADİOL 76.2
PROGESTERON 13.83
PROLAKTİN 18.9 diğerleri daha çıkmadı bilenler bir değerlendirsin
Kacıncı gununde yaptırdn testı cnm progstrn yuksek yumurtlaman bar gıbı

Merhaba ben bebek istediğimi yazmıştım... kasim 16da adet oldum bu ay 14 ünde olacağım ama yurtlama günü ve öncesinde birlikte olduk 3 gün sonrası alerjim yüzünden hastaneye gittim idrarima bakıldı negatifti ertesi gün saglik odağında kanda negatif çıktı. Adetime 10 gün kala yapıldı bunlar. Adetime 5 gün ve 3 gün kala durduk yere başım döndü tansiyondur dedim kendimce. 2 gün var şimdi dün gece çok agrim oldu adetten diye düşündüm ama karnım çok sert ve şiş normal adet agrima göre biraz fazla gibi sizce normal mi ? Adet mi olacağım

Merhaba, kardeşlerim ve ablalarım. 1,5 yıllık evliyim ve daha yeni yeni eşimle bebek düşünüyoruz. Bir süredir korunmuyoruz. Yaklaşık 2,5 - 3 aydır herhangi bir olumlu sonuç yok. Fakat bu ay reglim 15 gün gecikti. Bir hevesle test yaptım tek çizgi çıktı. Biraz bekleyip bir daha yaptım yine tek çizgi cıktı. 15 gün gecikmeden sonra regl oldum. Yumurtlama dönemlerini takip ediyordum. Ama şimdi son reglim 15 gün gecikince yumurtlama dönemini nasıl hesaplayacağımızı bilemedim. Yine aynı şekilde 12-14 gün sonrasını mı baz almak gerekiyor?

Birde ilişkiden sonra bir süre yat kalkma gibi şeyler duyuyorum. Belinin altına yastık koy gibi gibii. Doğru mu? böyle mi yapmak gerekiyor? Tecrübeli kardeşlerim ve ablalarımın tavsiyelerine ihtiyacım var.

2 - 3 aydır olumlu birşey olmayınca acaba doktora mı görünsem diye düşünmedim değil. Ama eşim doktor için daha erken olduğunu söyleyince vazgeçtim. Sizce bir kontrole gitmemde fayda var mı?

Merhaba ben 4 yıldır qlairista kullanıyorum ve hiç unuttuğum hap olmadı kullanırken. Geçtiğimiz ay adetime 4 gün varken ilişkim oldu. o ay beklediğim gün adet oldum. Adetimden sonra hiç ilişki yaşamadım ama bu ay Adetimin miktarı çok azdı ve sadece 1-2 gün sürdü hep lekelenme şeklindeydi. bende tedirgin olup ikişer gün arayla 3 tane idrar testi yaptım hepsi negatif çıktı. Bugün bir test daha yaptım negatif çıktı. Yani ilişki yaşayalı 35-40 gün oldu hamile olsam çıkardı Idrar testinde değil mi? Hamilelik riskim yok bu durumda değil mi? Ayrıca kullandığım Doğum kontrol hapindan kaynaklanabilir mi bu durum?

Selam kızlar adetime 2gün var 2 yıldır bebiş istiyoruz belirtilerim şöyle 2 gündür göğüslerim cok acıyor yüzüstü yatamıyorum agırlastı gibi ilk defa bu kadar şiddetli agrıyo dokunamıyorum resmen.ve yine 2 gğnüdr adet sancısı gibi ara ara agrım oluyo ama anlık sürüyo. Hamile olabilirmiyim acaba kızlar

Slm kizlar.. 9 aydir evliyim ve bebek istiyoruz. Adetim 1 gün gecikti. Acaba hamile olabilirmiyim. Bu arada ictigim su icine cubuk tarcin atiyordum. Adeti geciktiyormus diye duydum.. bilginiz varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…