Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhabalar :) Öncelikle Allah hepimizin gönlüne göre versin.. benim de adet Günüm yarın hiçbir belirtim yok adet belirttim normalde gögüslerim acırdı karnıma kramp girer de hiçbiri yok adet belirtileri kaybolup hamile olduğunu öğrenenler var mı aranızda bir de adet siklusun 33 Gün sürüyor geç döllenme olabilir mi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim cevap veren herkese..

Kızlar nasılsnzz hatrlarsınz bi hafta önce yazmştım yine gögüs agrılrm vardı hala test yapmadım suan sikayetlerm arttı iki gundr akıntım basladı cok yogun bazn sarı bazn kahve sıvı normlde akntım olmz bnm pek suan cok yogn hıssedyorum onu baya akyo aralıklarla ve heryerım agrıyo yermdn hıc kalkmak istmıyom siz nedersınz szce hamılemyım bn ya cok heycanlıyım 4 gn kaldı reglme adetıme 15gun kalada gögüs agrm baslamştıı off cok merk edyomm

Adet oldnmu canm

Ara da bir oluyor adet sancım ama kasıklarım da ağrıyor başlı var kasıklarımda hem adet olacağım diyorum hem de olmayacağım ne yapsam bilemedim beklemek beklemek ve maalesef beklemek..

adetıme 5 gun kalan normal test yaptım cıkmaıd adete 1 gun kaldı erken test var elmde adet gecmesınımı beklesem sızce kzlar

Sağol ya ne güzel moral verdin
Ne aşakası var siz sitrestn gerlmssnz galiba belrtnz olmadgnı kndnzde aölednz bn söleyncmi kötü oödu içte sizn gbi insanlara cevp vermye degmz kndi basna yaz dr ozmn brda bişe dyosn cevap veryrz nese işşne bak

Ne aşakası var siz sitrestn gerlmssnz galiba belrtnz olmadgnı kndnzde aölednz bn söleyncmi kötü oödu içte sizn gbi insanlara cevp vermye degmz kndi basna yaz dr ozmn brda bişe dyosn cevap veryrz nese işşne bak
Lütfen Türkçeyi düzgün kullan site kuralı hatırlatırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…