Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Bende şey sorabilirmiyim asilama yapıldıktan kaç gün sonra idrar tahlili yapmamız gerekiyo ben 11. Gün yaptım negatif çıktı 11 gün yapipta pozitif olan var mı

Bende şey sorabilirmiyim asilama yapıldıktan kaç gün sonra idrar tahlili yapmamız gerekiyo ben 11. Gün yaptım negatif çıktı 11 gün yapipta pozitif olan var mı

ben de sorcam :) geri cekme yontemiyle uzun sure korunup, bir gun ansizin hamile kalanlar var mi aranizda? o_O

Cok tesekkurler cevabiniz icin. Rabbim evlatlarinizla beraber hayirli, saglikli, uzun omurversin. Benimde su an adetim gecikti, gecen ay 11inde olmustum. icime kusku dustu ama ihtimalde veremiyorum, cesaret edip testte yapamiyorum
evet kaldım .
o yöntem korunma yöntemi değilmiş.
13 yıllık evliliğimde 2 kez başıma geldi.
olacak diye bi şey yok ama olunca da oluyor işte.

Kizlar adetten sonra iliskiye girdik geri cekilmeyle. Ve bugun dorduncu gun. Bugun yumurtlama gunum. Ama bacaklarim sizliyor sol yanimda batma agri var ve belim agriyor adet olacakmisim gibi
Bu nedir? Dollenmemi yoksa ovulasyon agrisi mi? Adetime daha 7 gun var.

Lütfen bana da yorumda bulunur musunuz adetim bu ayın 24 ve iki gündür adet olucakmış gibi hissediyorum karnımı böyle akıcakmış gibi hissediyorum sürekli lavaboya gidiyorum biz iki aydır bebek deniyoruz bu üçüncü ay ama her anne adayı gibi hastalanınca üzülüyorum göğüs uclarım acıyor aniden içime sıcaklık basınca içim bulanıyor ve başım dönüyor.geceleri susuyorum çok daha önce adet olmadan on gün önce çikolata krizine girerdim şimdi hiç tatlı istemiyorum hamile olup bu belirtileri yaşayan var mı?

Ben aşılamadan sonra 10. günde idrar testinde çok silik çizgi gördüm. Çok erkendi ama benimkiler ikiz olduğu için belki de beta hcg yüksekti, ondan belli oldu. bilemiyorum.

ARKADAŞLar hamile olanlar hep sol kasığının Ağrıdığını yazmış sağ kasık ağrırsa hamilelik belirtisi sayılmıyor mu
sol kasık ağrısı gaz sancısından olabiliyor. Gebeliğimin 5. haftasında bıçak saplanır gibi sol kasık ağrısı yaşadım. Sonra bir gün önce yediğim lahana kapuska aklıma gelince gaz olduğunu anladım. Sonra da geçti zaten.

Ya kızlar ben normalde bugün adet olmaliydim ama bir şey yok hala. Bazen bir iki gün gecikebiliyorum.
Ayın 5 inde korunmayi unuttuk.
Hamilelik belirtisi falan da yok ama içimde bir korku var idrar testi yapsam çıkar mı?
Şimdi eşime test al gel desem o da heyecan yapacak hiç Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak istemiyorum.
Bende çıkıp alamadım kızım hasta.
Aldiricam mecburen testi de bari net olsun zamanı diye sizlere soruyorum ne zaman idrar testi yapmalıyım

Slm kızlar ben Yen'i üyeyim ne olur yardımcı olun. 7yıllık evliyim bi çocuğum var yurtdışında yaşıyorum 1 yıldır eşimle tartışıp ailemin evine geldim. İki ayrı ülkedeyiz şimdi. Aileler çok karıştı kavgalar daha da büyüdü. Eşim çok sefer geldi özür diledi ama her seferde ailem red etti yüzyüze gelemedik 1yıldır ha boşandım derken bir türlü olmadı hep ertelendi. Şimdide görüşmeye başladık ama ben yokken eşim çok sayıda hata yapmış ve bana herşeyi anlattı çok pişman olduğunu affet ne olur diyor. Ben kocamı hala çok seviyorum ama hataları aklımı karıştırıyor çok istiyorum birleşmeyi ama ailemde çok karşı çocuğum babasız büyümesin istiyorum yardımcı olun arkadaşlar.

Ya kızlar ben normalde bugün adet olmaliydim ama bir şey yok hala. Bazen bir iki gün gecikebiliyorum.
Ayın 5 inde korunmayi unuttuk.
Hamilelik belirtisi falan da yok ama içimde bir korku var idrar testi yapsam çıkar mı?
Şimdi eşime test al gel desem o da heyecan yapacak hiç Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak istemiyorum.
Bende çıkıp alamadım kızım hasta.
Aldiricam mecburen testi de bari net olsun zamanı diye sizlere soruyorum ne zaman idrar testi yapmalıyım
Merhaba, eger gecikmeniz oluyorsa bence 2/3 gün bekleyin. Eğer adet olmazsanız sabah ilk idrarla test yapın.

Slm kızlar ben Yen'i üyeyim ne olur yardımcı olun. 7yıllık evliyim bi çocuğum var yurtdışında yaşıyorum 1 yıldır eşimle tartışıp ailemin evine geldim. İki ayrı ülkedeyiz şimdi. Aileler çok karıştı kavgalar daha da büyüdü. Eşim çok sefer geldi özür diledi ama her seferde ailem red etti yüzyüze gelemedik 1yıldır ha boşandım derken bir türlü olmadı hep ertelendi. Şimdide görüşmeye başladık ama ben yokken eşim çok sayıda hata yapmış ve bana herşeyi anlattı çok pişman olduğunu affet ne olur diyor. Ben kocamı hala çok seviyorum ama hataları aklımı karıştırıyor çok istiyorum birleşmeyi ama ailemde çok karşı çocuğum babasız büyümesin istiyorum yardımcı olun arkadaşlar.
Hatasız kul yoktur. Eger eşini seviyorsan bir şans ver derim. Yuvayı dişi kuş yapar bir kere daha topla eşine asla fazla yuz verme. Burnunu sürttür ve hep sanki gidecek havası ver ki elinde tutmayı kıymetini bilsin.

Kizlar adetten sonra iliskiye girdik geri cekilmeyle. Ve bugun dorduncu gun. Bugun yumurtlama gunum. Ama bacaklarim sizliyor sol yanimda batma agri var ve belim agriyor adet olacakmisim gibi
Bu nedir? Dollenmemi yoksa ovulasyon agrisi mi? Adetime daha 7 gun var.
Yazdıkların yumurtlama belirsiti de olabilir gebelik belirtisi de bence bekle ve adetine 2 gun kala kan testi yaptır.

Kızlar adetime yedi gün var sol kasığımda arasıra ağrılar oluyor göğüslerim Çok hafif ağrımaya başladı Bir de on gün içinde başım çok ağrıyor kendimi hasta hissediyorumsizce bu gebelik belirtisi olabilir mi??

Merhaba kizlR bende 3 aylik evliyim ve adetim iki gun gecikti sık idrar cikma gogusde hassasiyet var hamile olabilirmiyim

X