Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Mrb kizlar dün eşimle birlikte olduk bugün akıntım başladı acaba yumurta dölleniyor olabilir mi

:KK43:(((( çalışmalara devam yılmak yok....

ama adet de olmadım benim kafam karışık şu anda.5 gün geciktim.acaba geç döllenme olabilir mi ? bi oğlum var bi düşük yaptım hic böyle birsey yaşamadım.allahım inşallah güzel haberler alırım.
hemen doktora gitmek istiyorum ama eşimin işleri yoğun.en kisa zamanda gidecem inşALLAH dualarını eksik etme canım.ALLAH kimseyi darda koymasın

Kizlar merhaba benim adetime 10 gun var dun gece rahatsizlandim biraz ve kustum ogur ogur bi hal olmustum zaten. Bugunden belim kasiklarim kalcalarim bacaklarim cok agriyo halsiz ve bitkinim sizce suphelenmelimiyim bunlar belirti olabilir mi

ama adet de olmadım benim kafam karışık şu anda.5 gün geciktim.acaba geç döllenme olabilir mi ? bi oğlum var bi düşük yaptım hic böyle birsey yaşamadım.allahım inşallah güzel haberler alırım.
hemen doktora gitmek istiyorum ama eşimin işleri yoğun.en kisa zamanda gidecem inşALLAH dualarını eksik etme canım.ALLAH kimseyi darda koymasın
canım bende adet oldum.3-4 gun gectı bugun acayıp kasık agrım ve bel ağrım var yumurtlama bukadar erken olurmu acaba

X