Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hayır düzzenlidir. hiç gecikme yaşamam. ama bu ay ilaç kullandım klomen onun etkisi olabilir mi
benimde dün olmam lazımdı test yaptım çok silik çıktı 2. çizgi.ben adet olacağım gün duş aldığımda hemen kanamam olurdu.hatta soğuttum suyu çok sancı çektim akşam olacağımı sandım.bu kadar sancıdan duramıyodum üstümü falan örttüm gece olrum die tahmin ettim ama hala olmadım

umarım hamileyizdir. gerçi benim çok umudum yok kan testinin sonucundan sonra

ben daha doktora gidememdim çalıştığım için c.ertesi işi bırakıcam büyük ihtimalle.hangi hastaneye gitswem acaba onu düşünüyorum
bende çalışıyorum doktor randevumu mesai saati sonrasına ayarlıyorum ama mecburen özel oluyor. hakkımızda hayırlısı bakalım

Can
şimdi dayanamadım yine test yaptım.2. çizgi hiç çıkmadı
canim sen klomen ve catlatma ignesi olduysan yan eti oluyor testlerde pozetif cikiyor iliskiden 14 sonra testi yap simdi kan testindede pozitif cikar hormonlar yuksek bekle adat gununde test yap derim insallah hamissindir.

Can
canim sen klomen ve catlatma ignesi olduysan yan eti oluyor testlerde pozetif cikiyor iliskiden 14 sonra testi yap simdi kan testindede pozitif cikar hormonlar yuksek bekle adat gununde test yap derim insallah hamissindir.
klomen adet geciktirmesi yapar mı acaba

Ben gecen ay kullandim bende erken adet oldu gecikme olmadi
ben ilk kullandım. 2 yumurtam büyüdü ve sonra kendiliğinden iğnesiz çatladı. adetime 3 gün kala kan testim 1,20 çıktı yani negatif. dün adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım. geç döllenme olmuş olabilir mi diye umud ediyorum ama bilmiyorum

Can
adet günüm dündü canım hiç bi iğne falan bişey yaptırmadım

Gec dollenme olabir bekle adetin uzerinden 1 hafta gecsin kan tahlili yap orda belli olur insallah cocugun sana tutunur.

Gecen ay klomen pregny ignesi vuruldu ve tutunmadi bu ay hic ilac tedavisi yapmadim ve adet gunumu bekliyorum ve buarada belirtilerim yok sen icini frah tut moralinide bozma Allahtan umudunu kesme dua et bol bol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…