Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ne gusel cidden benim yumurtalar tembel büyümüyor bu ay klomen ilk kez kulandim 3 yumurta oldu günde 1 kez ıcmis tim doktr catlama vurdurmadi cpgul olabiir ohss olabilir die pismanim aslnda keske vurunsaydim bekliyoruz işte kendi catladimi diye arkadasmnda prolaktini 90 çıktı pda o dediğin ilacı kullanio doktor korunun dedi sen ilacı bırakınca mi gebis oldn o kalp atışı hep normal seviyede atsın kocaman bir vücuda sahip olsn inş :)

Âmin canım Allah Razı olsun. Doktor bana korun falan demedi. Ben 30 martta hsg cektirmistim, hemen Peşine hamile kaldım :)

İyi Akşamlar hanımlar bir sorum olacaktı. Beklenen Adetime 2-3 gün var. Fakat bugün ilişkiden sonra hafif kahverengi-koyu kırmızı arası bi kanamam oldu. Leke şeklinde. Çok değil bir iki damla ancak. Devamı gelir mi bilmiyorum. Bu bi belirti olabilir mi ki acaba ?

Kızlar kimse yok mu hani birlikte sorup birlikte cevaplıyorduk ( 8 gün önce yazmışım adetime üç gün kala bir iki damla kadar kahverengi lekelenmem oldu diye. Ve adetim altı gün gecikti. Belirtilerim çok bariz yalnız. Test yapmadım
Bariz belirtilerim,
Idrarda koyuluk ve koku
Sol kasıkta Ağrı sızlama batma ve bu ağrımın sol bacağa vurması
Sabah bulantıları,midede kelime ve iştahsızlık (en Sevdiğim şeyleri bile yiyemez oldum)
Idrara sıkışma
Göğüslerde Ağrı
Süt beyaz gelen akıntı
Adet olduğumda sancım olmazdı ama bu ay çok Sancı çektim ve bir de bel ağrısı.

Şuan gelen giden yok bekleyeyim diyorum ama bilemedim işte

Canım günaydın,
Öncelikle buradaki paylaşımlar yanlış yönlendirebilecegi icin ve bu kesinlikle ertelenmemesi gereken bir durum olduğundan mutlaka test yaptirmalisin. Yakınında eczane varsa hassas testlerden alabilirsin, onlarda doğru sonuç verir gecikmenden dolayı. Ben 3. Haftamda eczaneden aldığım predictor early hassas test ile hamile olduğumu ögrendim sonra ayni Gün kan verdim 3 haftalik hamile olduğumu ögrendim. Sende hemen bir test al. Çünkü olumsuz birşeyle karşılaşırsan burada herkes her durumda umut verici konuştuğundan dolayı hayal kırıklığına uğrama... Adetlerin hep düzenli midir? Buda önemli mesela. Sen hemen bir test al ve yap. 8 gündür bekliyormussun, test yapsaydın 5 dk içinde sorunun cevabını görürdün. Allah gönlüne göre versin canım...

Canım sekiz gün önce yazmıştım sekiz gün beklemedim yani :)) adetimin gecikmesi bugün altıncı gün ve Adetlerim düzenlidir ilk defa bu kadar gecikti ama bariz belirtiler olunca yazayım dedim işte test yapmaya korkuyor insan

Bende diyorum ki, yazman birşeyi değiştirmez yada seni tatmin etmez. 8 gun test icin beklemeseydin, test yapsaydin diyorum :) belki önlem Alman gereken birsey varsa suan icin önlem alırsın en azından...

Illa sabah ilk IDRARLA MI OLMASI LAZIM PEKI
Bende diyorum ki, yazman birşeyi değiştirmez yada seni tatmin etmez. 8 gun test icin beklemeseydin, test yapsaydin diyorum :) belki önlem Alman gereken birsey varsa suan icin önlem alırsın en azından...

Merhaba arkadaşlar ,, bende 7 mayısta çatlatma iğnemi vuruldum..iğneden sonra 23. günüm.... 27 mayıs regl günümdü ama olmadım..3 gün geçti..pazartesi doktora gideceğim..2 yumurtam oluşmuştu biri 20mm diğeri 18mm di..sol kasık ağrım oluşuyor ( oda iş yaparken oluyor)..onun dışında hiç bir belirti yok..bu şekilde olupta hamile kalan varmı??? test yapamıyorum heycandan..

Bende aynı durumdayımmmmmmmm..Reglm geceli 3 gün oldu..pzt doktora gidiyorum...

Test yaptırdın mı umarım dilediğin gibidir herşey
Bende aynı durumdayımmmmmmmm..Reglm geceli 3 gün oldu..pzt doktora gidiyorum...

Güzel haberlerini bekliyoruz

. 6 gun geçmiş ee bi test al yap sana

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı kandiller. Ben yaklaşık 2 senedir evliyim ve artık anne olmaya karar verdim tabi kısmetse.3 hafta önce çalışmalara başladık ve yumurtlama tarihini kendimiz hesaplayip ona göre ayarladik ama bugun regl oldum Normalde 2 gun sonra olmasi gerekiyordu ve hiç saatini bile şaşmazdı. Bu durumda benim bir sorum olacak. Bu adet döneminden sonra yumurtlama tarihimde değişiklik olur mu ?Ovulasyon testi yapıp garantiye mi almaliyim acaba?

SLM KZLAR ADET GÖRMEME 5GUN FELA KALDI GEÇEN AY ADETİMDEN SONRA HEP KASIK AGRISI ÇEKTİM HALA ÇEKİYORUM VE BELİM ÇOK AĞRIYOR HİÇ BÖLE UZUN OMAZDI HER SABAH ACAYİP BİR MİDE BULANTISIYLA UYANIYORUM KENDİMİ ÇOK YORGUN HİSSEDİYORUM BÖYLE OLUNCA DAYANAMAYIP TEST YAPTIM VE NEGATİF CIKTI ACABA ADETİMDEN ÖNCE YAPTIGIM İÇİN NEGATİF CIKABİLİRMİ GENEDE BİR UMUT VARMIDIR Kİ 5 GÜNDEN SONRA POZİTİF CIKARMI MERAKLA BEKLİYORUM

Kızlar bana da bi yardım edin yav. Ben bu ay 6-7 gün gecikme ile adet oldum. Adet Gününe kadar bir belirti yoktu fakat gecikme süresinde mide bulantısı ve halsizlik çok yaşadım. Gecikme ile adet oldum fakat miktarı da rengi de farklı oldu. Ilk üç gün normal ama giderek azalan koyu kanama ve sonrasında da kahverengi şekilde devam ederek 10 günde ancak tamamen bitti. Ve hala da mide bulantım devam ediyor. Üstüne bir de eklem ağrıları baş Dönmesi ve sürekli uyku hali eklendi. Ve hala da kasıklarımda ara ara sızlanma oluyor. İştahım da çok değişken. Idrarım da koyu ve kokulu. Bazı şeylere kokulara vs tiksinme oluyor. Sizce üstüne görme yaşamış olabilir miyim ???

Bende 6 günün sonunda oldum 6 gün boyunca tüm belirtiler bendede vardı aynen senin gibi şimdi adetim çok yoğun bir şekilde agrili hemde bende merak ediyorum cnm senin sorunun cevabını

Merhabalar. Acil bir cevaba ihtiyacım var. Benim adetim hep 28 ya da 30 günde bir düzenli olur. 24 gün önce bir ilişki yaşadım sürtünme ile. Kesinlikle içe boşalma gibi bir durum olmadı. Yalnız vajinanın üst kısmına oldu. Ancak ilişki zamanı adetimden yaklaşık 10 saat öncesiydi yani yumurtlama dönemiyle alakasız bir zaman. Psikolojik mi bilmiyorum ama birkaç gün önce(adetten bir hafta önce yani) göğüslerim şişmeye başladı. Ara ara adet sancısı gibi kasık ağrılarım oluyordu şu an yok. Akıntım var. Başka bir belirti yok. Bu belirtiler normalde de adetimden birkaç gün önce olurdu. Sizce hamilelik ihtimalim var mıdır?

bence yoktur rahat olun basit birşey değil hamilelik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…