Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Dogru yerdemıyım dogru yeremı soruyorum bılemıyorumm arkadaslar herkese merhaba oncelıkle,dılerım bekledıgınız guzel haberı alırsınız gebe olan arkadaslar saglıkla kucaklarına alırlar ıns hayırlısı ıle rabbım gonlunuze gore versın.Benım soruma gelınce geri çekılme ile gebe kalınır mı duydunuz mu boyle bırsey cunku bu ay boyle bırsey yasadım ve farkettım kı ogunde yumurtlama gunummus olmaz dıyorum kendımce ama bılemıyorum da bu konu ıle pek bişe ,üstelık su aralar sık sık ıdrara cıkmam ve kasıklarımda tatlı bı agrı bazen tek taraflı ınce kramplar gırer gibi,en merakettıgım afedersınız ıdrarım kokuyor sanki bu ara ,ama yanma akıntı vs renk degısımı yok bole seyler sadece koku var yada benmı fazla alıyorum kokuyu ve kabızlık hamıle olma ıhtımalım varmıdır bu degısıklıkllerı farkedınce hali ile acabada kaldım bı yanımda olmazkı ya dıyor kolay degıl okadar hani :S lutfen benı cvpsız bırakmayın regl tarıhım ise 21 mart

canım geriçekilme olduysa hamile kalınmazda l ama tabi bellide olmaz siz geri çekilmeden önce olan olmuş olabilir. senin idararda koku felan varsa ve kasıklarında ağrı varsa idrar yolları iltihabı geçiriyor olabilirsin çünkü ben 2 ay önce aynı skıntıdan muzdariptim. aynı belirtiler bendede vardı. her idrar yolları iltihabındada yanma olmuyor zaten

Banada cokkk cokk dusuk bır ıhtımal gibi gelıyor acabada kaldıgımdanda psıkolojıkmı dıyede dusunmedım degil,ben de yanmam ve akıntım yok dıye ıdrar yolu ıltıhabı degıldır dıye dusundum.ama olabılıyorsa oyledır bendekı buyuk ıhtımal.bu arada cok kucuk ıhtımalde olmus olsa üzülmem tabıkıde Rabbım verdıgıne sadece kısa bı sure daha beklemem gerekıyor sonra nasıp eder Rabbım inşallah ısteyen herkese =) cvp verdıgınız ıcın cok tesekkurler

Merhaba herkese benım adetım duxenlıdır en fazla 2 gun one yada arkaya gıder bu ayın 10unda adet olmam gerekıyordu olmadım 4 gün gectı kan testıde ıdararda yaptırmadm yapmadım cok korkuyorum ınsallah vardır bebısım hep mıdem bulanıyor gıbı 3,4 gundur yıyemıyorum yıyınce zorlanıyorum ama kusma ıstegı olmuyor adet agrısı gıbı yumurtalıklarımda bır sagda bazense solda ıgne saplanması gıbı agrım oluyorsızce beklıyım mı test ıcın yoksa yapıyım mı sızdede boyle belırtıler oldumu (43:

cnm bende çok umutlandım ..inşallah hayırlısı olur.seni anlayabiliyorum. adetime 4 günden az kaldı hala belirtim yok. regl belirtiside yokki . bakalım süpriz olucak...

benimde 21 de olmam gerek. geçen ay 17 sinde oldum. 3 aydır 17 de istikrarlıydım. ama şubat 28 çekince kafamdan 4 gün attım. 22 sinde hala olmazsam dayanamam test yaparım. senin ne oldu?

Kullandığınız korunma yönteminin gebelik için %30 ihtimal var ve inanın şuan 6 arkadaşım hamile 2 si geri çekilme yöntemini kullanırken gebe kaldı. Yani çok riskli bi yöntem. Hamile olabilirsiniz. Ama muhakkak adetinizin geçmesini bekleyin. İnşaallah hakkınızda hayırlısı olur..

ben düzenli regl görüyodum ama geçen ay şaşırtıcı bi şekilde 10gün gecıktı
kesın hamıleyım demiştim şok oldum...çok üzüldüm
inşallah gebesindir sen

kesınlıkle rısklı ,korunma yontemımız bu degil ogunluk ole bırsey yasadık sadece ki bu bı korunma yontemı bıle degıl regl tarıhıme 3 gun fln kaldıkı suan hıc bırsey hısetmıyorum o daha once hısettıgım hıc bırsey yok suanda ya kaafaya taktımda psıkolojıktı yada usutmustum,cvbınız ıcın tesekkurler:) hepımız ıcın hayırlısı nasıp olsun ıns

Hamilemiyim, 2gun gecikti reglim.. biraz kasik agrim var. Beklemeli miyim . Internetten arastirdim 1hafta beklemeli miyim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar konunuzla alakası yok ama tecrübelisiniz diye sormak istedim adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama hamileymişim gibi geliyor bana www.bebekbakiyorum.com diye bir forumda erken yapmışsın dediler bir de burda sorayım dedim, erken olduğu için çıkmamış olabilir mi lütfen yadım eder misiniz çok istiyorum

kızlar merhaba...Bana lütfen yardım edin ben 2 aydır tarlusal kullanarak adet oluyordum ve düzenli adet oluyordum en son 11 martta adet oldum ve normal adet günümden 10 gün önce yine kanamam oldu ilk gün kahverengiydi sonra pembe renk oldu sonra kırmızı oldu ve biterken yine kahverengi şeklinde bitti 3 gün sürdü..Sizce hamile olabilir miyim..?

ben 15 şubattan beri adet olamıyorum diye tarlusal kullandım bitti 10 gün geçti hala adet olamadım bir baktım hamileyim. tarlusal kullanıp hamile kalan fazla. sanırım salgılattırdığı progestan yardımcı oluyor bebeğin tutunmasına... umutlandırmayayım ama hamile olabilirsin hemen bir kan testi yaptır haberde ver mutlaka...

Hayırlısı olsun canım darısı başıma 😊 tek bu ara kanama beni tedirgin etti ilk defa böyle bir ara kanama gibi bir şey oldu ondan sonra şüphelendim hamilelikten 😞 ayın 11ini bekliyorum inş hamileyimdir 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah belkide yerleşme kanamasıdır... allahım yüzüne bakarda sana bir evlat verir... doktor bana çok kilolkusun çocuğun olmaz pco lusun kilo vermeden olmaz tarlusal iç bitince klomen başlayalım dedi. klomen kısırlık tedavisinde kullanılıyor. tarlusal bitti hamile kaldım :) darısı sana canım...

Canım ben de pcoluyum ve kiloluyum sanki hiç hamile kalamam gibi geliyor ondan olursa sanki muciZe olacakmış gibi 😞

Canım ben de pcoluyum ve kiloluyum sanki hiç hamile kalamam gibi geliyor ondan olursa sanki muciZe olacakmış gibi 😞

yok merak etme olmasa bende olmazdı sanırım çünkü ben hep kendim için hamile kalamam diyordum . karın bölgemde çok benim klom kesin rahmim yağ bağlamıştır dedim. arkadaşım var 114 kilo ile hamile kaldı... şimdide maşallah bebeği var sağlıklılar. allahım sanada nasip etsin folik asit içiyor musun

Allah hayırlısını nasip etsin herkese 😊😊 şimdi sen böyle söyleyince içimde az da olsa umut yeşerdi☺️ ben bir ara kullanıyordum ama sonra doktorum bıraktırdı içmedim ..ben 1 sene yasmin kullandım sonra doktorum bıraktırdı klomen içittirdi ama bana pek iyi gelmedi sanırım arkasondan 1 ay sürekli kanamam geldi sonra dpktorumu değiştirdim tarlusala başladım şimdi güZel haber bekliyorum 😔

inşallah allah yardımcın olsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…