Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
cok sevındım canım tertemız sonuclar guzel haberler alırsınız ınsallah

evet ıste nanem onun ıcın accık kafamda o kaygı var temız cıkarsa ama spermde sorun cıkmazsa

dicem kı tek olay bende bıtıo yorulmuycam iğnelerımı vurunucam fln

ama sperm olayı hep aklımdaydı ınsallah bişi çıkmaz canım :)

nanem canım benım Allah ım hepimize sağlıkla hayırlısıyla versın ınsallah bu forumda bebeişş için cok dua ettiğim
arkadasım var ama yemın ederım kı secdeye varıpta dua ederken ilk zikrettiğim isim seninki
kendımı dahı ıkıncı plana atıyorum Allahın naneme bana yelzie nasib et böle devam ediyorum yani duama
inanki hepimizinki bi sınav seninki ayrı benımkı ayrı hamıle kalmakla bitmıyo kı ıs inşallah hakkımızda hayırlısı olur
Allah ım hıcbırımızın kucagını boş bırakmaz....

biz şimdi eşımle bişey yokmuş evresenıe gecicez yanı nromal hayat yoksa öle mi olur böle mı olr die
strese girince hıc cıkamıyorum ıcınden cok acıalr cektık Allah güldürsün hepimizin yüzünü

cok sevındım canım tertemız sonuclar guzel haberler alırsınız ınsallah

inşallah canım çok sağol :)

inşallah canım hiçbişey çıkmaz kafan rahatlar ona göre de ne yapılacaksa yaparsın daha çok dikkat edersin kendine canım...

canım benim Allah çok çok razı olsun senden dualarından eksik etmedigin için Allah dualarını dualarımızı kabul eder inş...Müminin mümine duası çok makbulmuş inş hepimizin hakkında hayırlısı olur inş bitanem artık eskisi gibi kafama takıp üzülmüyorum sonuçta herşey olucagına varıyor istedigin kadar ugras cabala...
aminn canım aminnn Allah çocuk isteyen herkesin yüzünü güldürsün kucaklarını boş bırakmasın...
zaten varya canım insan aynı şeyleri konuştukça düşündükçe nasıl olur diye kafa yordukça daha çok yıpranıyor..biz artık evde çocuk konusunu hiç konuşmuyoruz hele tüpbebek olayını tamamen bitirdik..

canım bence de bi süre zihin sıfırlamak en iysi ben 1,5 sene ara verdım bılıosn o surede hıc dusunmedım

öylesi daha ıyı oluyo devamlı devamlı yoruluyo ınsan bana bir dr genetık arast. ile tüp bebek önerdi

eger bu düşük vs devam ederse kı ınsallah aynıalrınıyasamam tekrar bus efer bizde o konuyu bı arastırmaya bakcıaz napalım

herseyın hayırlsı canım ınan ve bil dualarımdasın üzülmne tabıı ve dınlen en önemlisi bu tatlımm

eşinle aşkınız muhabbetınız esastır o olsun yeter ki hersey olur

çiğdoşummm gelmişşş hoşgelmişş nasılsın tatlım uzun zamandır seninle hiç muhabbet edemedik ya özledim çok

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
allahım allahım bi bahar temizliğine kalkıştım,mahfoldum yaa nasıl biter bu işler bilmiyorum:26:
nanemmmm hoşgeldin bitanem. çok sevindim tekrar aramıza katılmana.
ayşemmm tebrik ederim.. inşallah sorunsuz,sağlıklı bi şekilde ilerler şu hamileliğn. allah yüzünüzü güldürür inşallah

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
allahım allahım bi bahar temizliğine kalkıştım,mahfoldum yaa nasıl biter bu işler bilmiyorum:26:
nanemmmm hoşgeldin bitanem. çok sevindim tekrar aramıza katılmana.
ayşemmm tebrik ederim.. inşallah sorunsuz,sağlıklı bi şekilde ilerler şu hamileliğn. allah yüzünüzü güldürür inşallah

bahar temızlıgı mı
oof ya bende ıstıyorum ..gecen haftalarda azcık yaptım ama yeterlı degıl temız kalmıyor..koltuklarımı halılarımı sıldım hep aksamına ege bey gene cıkolata falan yaptı..cok pıs yemek yıyor benım oğlum kızlar delırmek uzereyım..hıc temız kalmıyor..zaten evde pek yenı degıl temızlesen bıle hep bole bakımsız bı havası oluyor...annem gelsın ıye beklıyorum vallahı ıtıraf edeyım .....ben de atmaya bayılıyorum bole kullanmadıgım ne varsa tabak canak dahıl dagıtmaya atöaya bayılıyorum ruhum arınıyor sanki yaa

oyy kolay gelsın canım benım temzılık hepten aklcak sımdı aman varsın kalsın :)

ayy ınsallah ya bundan sonra aynıları olmaz ben de sağlıkla alırım yavrusumu ınsallah kucagımaa

oyy kolay gelsın canım benım temzılık hepten aklcak sımdı aman varsın kalsın :)

ayy ınsallah ya bundan sonra aynıları olmaz ben de sağlıkla alırım yavrusumu ınsallah kucagımaa

ay sakın iş yapayım deme ya..bırak allahını seversen kalsın

kızlar ben bu aralar kafayı yiyeceğim dekorasyon üzerine ne alışveriş sitesi varsa takıp edıyorum dayanamıyorum alıyorum ozellıkle vıntage cerveve tabelalara takmıs durumdayım eskıtme esyalara bakıyorum ben de hastalık oldu ..alıyorum ve depoluyorum yenı tasınacagım eve dıye ole bır ev de yok yani...ara ara acıp opup kapatıyorum sıyırdım ıyıceee...

ewet canım hatırlıyorum sende bayagı ara vermiştin şimdi o arayı ben verdim:))
hayırlısı tatlım ya inş sizde tüpbebege gerek kalmaz canım benim...
saol canım benim sende benim dualarımdasın

günaydınnnnnn canım hoşgeldin...oh oh bahar temizliğimi yapıyosun bahar temizliğinden sonra o mis kokuyu hiçbişeye değişmem ya bende yeni yaptım bitirdim mis oldu heryer:)
canım valla yakında olsaydın gelirdim sana temizliğe yardıma öle baştan savmada yamazdım hee :))

o evde ege varken biraz zor canım nasıl yiyor öyle sıpa ya :)) ( resimlerinde gördüm)
annen gelince bi güzel temizler canım...
ayy benimde en çok sevdigim şey kullanılmayan ne varsa evde hepsini atıyorum ohh gözü gönlü açılıyor insanın valla:)

ben işlerimi toplııymm gelırım gene :)

kolay gelsin canım yorma kendini çok fazla bişey de yapma öleee...

hakkatten de öle..simdi de su dıor kosa kosa verıyorsun ıcın dıye alıp ya sana atıyor yada halıya gecen bır bardakk ayranı devırdı halıya ben bır cığlık atmısım korkcagına nasıl guluyor ..çokyaramaz bıldgın gıbı degıl...

ayyy nesliii ben bayılıyorum dekorasyon sitelerine hergün istisnasız bakıyorum ama alamıyorum(
valla en iyisini yapıyosun canım bellimi olur güzel bir ev alırsınız ohh istedigin gibi süslersin aldıklarınla evini ne güzel yaa:)
heheheh kız alemsin hee aldıklarını öpüp kapatıyosun hee
insan severek alıyor ya nasıl hoşuna gidiyor dimi :)

hehehe:))) sıpaya bak ya annesini sinir etmek hoşuna gidiyor tabi... annesi çığlık atsın ohhh umrundamı ne güzel dökmüşüm ayranı halıya diye bakıyodur:))

evet ya ceyızımı annem almıstı hıc o zaman ılgım yoktu bıleydım kendım alırdım sımdı cogunun svmıyorum bastan asagı yenılenecegım ..vallahı ..evet hanı şahıka lahmacunlarını operdı ya ben de oleyım ayol sıyırdım ıyıce..bu ara westwig ve altıncı caddeye bayılıyorum baya da ındırım aldım onlardan kuponlarla guzel seyler aldım hep

bende evlenirken o zamanlar bankada çalışıyordum gece 10da 11de gelirdim haftasonumda yoktu dogru dürüst.. annemle teyzem aldı herşeyimi hep de kendi zevklerine göre almışlar görünce kriz geçiriyordum:)) değiştirebildigimi değiştirmiştim ama değiştiremediklerim kalmıştı hep halada onları kullanıyorum...hep düşünürüm şöyle para biriktireyim yeniden herşeyimi kendim alayım ama nerdeee:))
bende bayılıyorum westinge çok harika şeyler oluyor kimiside çok pahalı valla ne güzel indirim kuponuda veriyolarmış ohh gelsin siparişler:)
altıncı caddeyi daha geçen hafta keşfettim ordada güzel şeyler var:)
biz kadınlar ne meraklıyız böyle şeylere yaa:))
evmanya, dekorasyon.com, evidea, evim.net, dekorvip, evimister vs. bunlarada bakıyorum ben:)

nanemmm neslicim nasılsınınz canlarım...
çok özlemişim hepinizi. yazdıklarınızı okuyunca kendime geldim.çok özlemişim sizle muhabbetti.
bugün çok kısa baktım. firmada denetim var. yarın uzun gelirim.
şimdilik öptüm hepiniziiii...

hoşgeldin tatlım ben kendi adıma iyiyim çok şükür sen nasılsın?
ne güzel hergün birer birer artalım inş:)
herkes çok özledi bu ortamı muhabbeti yeniden yakalamaya çalışıyoruz...bekleriz canım öptüm bende

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…