Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aha uyandı benimkiler. ben gider kızlar. sadece bugüne özel olmasın bu sohbet. boş bırakmayalım burayı

düzelr merak etme sen kendını dagıtma ..bak ınanırmısın dogum sonrası bunalım 2 yıl boyunca az cok suruyor cunku en zor olan yasamın ılk 3 yılı ..anneler cok yıpranıyor ben hala toparlayamadım ev desen duzen yok ıs desen isteksızım .ozel hayat zaten yok..ama sabır dıyorum
aha uyandı benimkiler. ben gider kızlar. sadece bugüne özel olmasın bu sohbet. boş bırakmayalım burayı
evet evet ben artık açarım hergun arada gırın sızde yarım saat bı saat bırakmayalım zamanla toparlanır topikte o zaman
annnammm aynı anda mı uyanıyo bu zıbıdıklar.......ayyy evettttt bugüne kalmasınnnn herzaman devam ettirelim eskisi gibi.......

beklerım hergun ..inşallah kızlar da dıgerlerıde ugrar yavas yavas

evet canım haklısın ben çalışan annelere 2 kat sabır diliyorum zaten..valla benimde çalışandan farkım yok haftada 2 gün kesin misafirim var diğer 2 gün eksin gezmem var..1 gün anneme 1 gün kaynanama toplasan ya 1 gün evdeyim ondada hazırlık iş güç geçiyor.eylül desen biliyosunuz zaten yemesi içmesi her öğün 1 saat.kafayı yemek üzereyim çok imreniyorum sakin hayatı olanlara ama bide şöle bi durum var bu saatten sonra sakin bir hayatta bana göre değil sıkılırım bu tempoyada uzun zamandır alışkınım..ah bide şu eylül iştahı açılsa herşey çok iyi olacak...

ben hergün uğrararım canım şimdide saçlarımı boyatmaya gidiyorum bakımımdanda hiç eksik kalmıyo demeyin valla dip boyam geldi 3 aydır iğrenç dolaşıyorum millet dio su saçlarına dip boyası yaptır..
ahh anacaım ahh eskisi gibimi ona zamanmı kalıyorki?
siğer kızlarda gelir inş yaaaa

hadı kolay gelsın sana o zaman

selam kızlar ne güzel azda olsa girip sayfa ilerletmişsiniz.
bende fırsat buldukça girerim artık.buraya kimse girmeyince bebegini kaybedenler kısmında yeni şirinmi şirin insanların oldugu bi topige takılıyorum 2 haftadır.
ben şimdi çıkıyorum agrılarım çok fazla kocişim yemek hazırlıyo görüşürüz

selam kızlar ne güzel azda olsa girip sayfa ilerletmişsiniz.
bende fırsat buldukça girerim artık.buraya kimse girmeyince bebegini kaybedenler kısmında yeni şirinmi şirin insanların oldugu bi topige takılıyorum 2 haftadır.
ben şimdi çıkıyorum agrılarım çok fazla kocişim yemek hazırlıyo görüşürüz

ben de yeliz topiğe girmıyor mu acaba dıyordum ..hoşgeldın bebısımmm....evet sensız olmaz bu topik gel mutlaka...kendıne dıkkat et agır ıs yapayım deme canım..eşin de ne guzel destek oluyor baksana ..benım esım her ısı yapar ama yemek aslaaaaa..keşke yapabılseydı nasıl ısterdımm

günaydın kızlar ben günü açtım sizler nerdesiniz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…