Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
çiğdoşş zıbıdıklar uyandı herhalde...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:su çiçeği de masraflı bır ası külfetli olmuştur size de 3 tane bır de...ama ıyı kı yaptırdın ben de yaptırdım butun ozel asılarını bızımkıler bıttı artık kalmadı artık ılkokul 1. sınıfta olcak..o gunlerı de gorcez mı bakalım:KK1:

çiğdoşş zıbıdıklar uyandı herhalde...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:su çiçeği de masraflı bır ası külfetli olmuştur size de 3 tane bır de...ama ıyı kı yaptırdın ben de yaptırdım butun ozel asılarını bızımkıler bıttı artık kalmadı artık ılkokul 1. sınıfta olcak..o gunlerı de gorcez mı bakalım:KK1:

evet ya çok eşşekler....atınca bırde bana bakıp ettımmm diyor ...nasıl.***:KK53:allah yardımcın olsun 3 tane ve yaramaz bebek...ben bu aralar gene depresyondayım...eşimle arama gırıyor essek ya yanyna bıle oturtmuyor...cok yoruyor..o uyuyuncada bız pstıl oluyoruz bırbırımızı unuttuk beeee:KK50:

hoşgeldın aysee...azcık canlandıralım dedık forumu ama baska da kımseler yok baksana ben cansu gelır dıyordum ama herhalde yıne eylulun pesınde

aynen öyle eylülll geçen hafta bugün diş çıkarmıştı sanırım bugün yine çıkarıyor sabahtan beri ağlıyor kucağımdan inmiyor bu sıpaa yaaa:KK5:

selaaaaaaaaaaaaaaam ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

kızzzzzzzzzzzzzz yendien tinkeri görmek çok güzelllll:KK1:

hoşgeldin canım ben de çook özlemişim eski nickimi sağolsunlar....5 tane kalbi kolay toplamadık de mi ne paylaşımlar ne paylaşımlarrr..ay ben artık açarım hergun sızler gelırsenız bole ya...

ben eylülden fırsat bulduğum her dk gelirim valla şimdi uyuyor calpol verdim az ateşi çıktı gibi ağrısını dindirir belkiiiii....ya nesli bende çalışsam sen gibi şöle kaçacak bi okuuuulluuummmm yokkkk yaaaaa

nesli valla su çiçeği değilde,rota virüsü fena koydu bize:KK1: tek dozu 150 den 3er doz,etti 900 :KK37: bizimde bi 1,5 yaş aşımız kaldı,hayırlısıyla onu da bi atlatsak. görürüz tabi bee niye görmeyelim.. ben belki bakırköyden takip ederim aşılarını :KK37::KK37:

hoşgeldin canım ben de çook özlemişim eski nickimi sağolsunlar....5 tane kalbi kolay toplamadık de mi ne paylaşımlar ne paylaşımlarrr..ay ben artık açarım hergun sızler gelırsenız bole ya...

aynen öyle canımm nicki geri verdiklerine sevindim.....hoşbulduk buarada...bende çok özlemişim yahhuuuuu:21:

aynen öyle eylülll geçen hafta bugün diş çıkarmıştı sanırım bugün yine çıkarıyor sabahtan beri ağlıyor kucağımdan inmiyor bu sıpaa yaaa:KK5:

kıyamam yaa...annesı dıs donemınde hıc zorlama sakın yedıgı kadar yesın ..egede cok aglardı dıs zamanı...havuc falan versen kemırırmı
???bu arada eylulun son resımlerını koysana canım gorelım ...

Son düzenleme:
nesli valla su çiçeği değilde,rota virüsü fena koydu bize:KK1: tek dozu 150 den 3er doz,etti 900 :KK37: bizimde bi 1,5 yaş aşımız kaldı,hayırlısıyla onu da bi atlatsak. görürüz tabi bee niye görmeyelim.. ben belki bakırköyden takip ederim aşılarını :KK37::KK37:

çiğdoooooooooooş kızzzzzzzzzzzzz naberrrrr
bu aşılardan benim bi bilgim yok bende yaptırmak istiyorum ellüülümeeee

arada biri uyanıp,mutfağa yanıma geliyor,bende hopp geri yatırmaya gidiyorum. bi yandan da yemek yapıyorum:KK6: ben bıktım bu yemek işinden yaa.. hergün 5 çeşit yemek mi apılır beee:KK36: pöffff

kıyamam yaa...annesı dıs donemınde hıc zorlama sakın yedıgı kadar yesın ..egede cok aglardı dıs zamanı...havuc falan versen kemırırmı
???

kız herşeyi kemirio..dün akşama kadar kahvaltıyla durdu az bi çorba zorlamadım eline aldı butu kemirdi herşeyi kemiriyor...şimdide kahvaltı hazırladım yemedi çok ağlıyor süt içirdim bide yumurta sarısı yedi uyuttummmm

çiğdoooooooooooş kızzzzzzzzzzzzz naberrrrr
bu aşılardan benim bi bilgim yok bende yaptırmak istiyorum ellüülümeeee

aman ne olsun be yavrum,manyak etti bunlar beni :KK1:

rotayı attırmadıysan,artık çok geç. 3.ayda atılıyor. su çiçeği 13.ayda. diğerleri devlet aşısı zaten,takip ediyorsundur.

aman ne olsun be yavrum,manyak etti bunlar beni :KK1:

rotayı attırmadıysan,artık çok geç. 3.ayda atılıyor. su çiçeği 13.ayda. diğerleri devlet aşısı zaten,takip ediyorsundur.

yok anacım rota falan yaptırmadım..:26:

diğerleri yapılıyor evet...

yine iyi ayaktasın bacıııııımmm valla herzaman tebrik ediyorum seniii

arada biri uyanıp,mutfağa yanıma geliyor,bende hopp geri yatırmaya gidiyorum. bi yandan da yemek yapıyorum:KK6: ben bıktım bu yemek işinden yaa.. hergün 5 çeşit yemek mi apılır beee:KK36: pöffff
ben de nefret edıyorum mayıs sonu annem glcek 15 gun yemeklerden muafım hahahahahah
kız herşeyi kemirio..dün akşama kadar kahvaltıyla durdu az bi çorba zorlamadım eline aldı butu kemirdi herşeyi kemiriyor...şimdide kahvaltı hazırladım yemedi çok ağlıyor süt içirdim bide yumurta sarısı yedi uyuttummmm

kimi bebek dşleri ağır atlatırmıs belkı eylulde tum sıkıntısı dıstır...1 yasından sonra duzene gırer aaz sabret annesı

rota virüsü yaptırmadın mı...4. ayda?**************:44:
yok anacım yaaa demedinizkiiiiii:KK47:
ben de nefret edıyorum mayıs sonu annem glcek 15 gun yemeklerden muafım hahahahahah

kimi bebek dşleri ağır atlatırmıs belkı eylulde tum sıkıntısı dıstır...1 yasından sonra duzene gırer aaz sabret annesı

aynen öyle canım tam 2 aylıktı elini ağzını sokup bize saldırıyorduu daha yeni çıkardı düşün..inş sabrediyorum neslim çocuk yicek aslında ya sıkntılı inş düzelecek....

X