Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar 1 ay önce prolaktin hormonum 36 çıktı dostinex tedavisi gördüm 1 bütünü 3 gün arayla aldım ilacı ve adetimin 8.günü klomen kullandım.ilaç cuma günü bitti,normalde ayın 9 u pzt adet olmam lazım doktor ilk adet günü gel dedi,ama b esnada bebek düşünmeye devam ettik,bugün 3.gün hala adetim yok...prolaktin yüksekken gebe kalınmıo diye okudum aynı zamanda dostinex kullanıyorkende...acaba adet gecikmesi miyoksa gebemiyim şansım nedir test yapmadım 10 gün olana kadar bu kez sabredeyim diyorum

Yelizcim tebrikler canım. Allah sag salim kollarına almayı nasip etsin. çok sevindim adına. Kaynanayıda sallama.. Sen ne istersen onu yap..

merhaba ben yeni geldim klübe;önce herkese merhabalar ;7 gün günüm geçti sonra 3 gün önce kanama başladı bhc 22 olduğundan düşük dedi doktorum ama sonraki günlerde kan değerlerim 34.6 ve 41.0 olarak artmaya devam ediyor ama ultrasonda kese falan göremedi çok korkuyorum çünkü kanamayı progeston ve iğne ile durudurduk acaba düşük ya da dış gebelik mi var ben de

İyiki dogdun Ceren mutlu yıllar prensesim daha nıce yıllara ınsallah Allah ım uzun ömürler versın sana tatlı kuzum çok öpüyorum

Slm kizlar mahvolmus durumdayim sat 3 mart hala olamadim hep boyle duzensiz adet gunlerim 15 yasimdan beri.bebekte istiyorum 3 aydr korunmuyoruz acaba ondanmi birdw benim rahimim ters ondan mi olmuyor koekuyoeum ya.testlerde hep negatif cikiyor.of of.

LH:6.5 Estradiol:25 Prolaktin:17.12 TSH:1.63 FSH:4.82 Serbest T3:3.26 Serbest T4:1.15

kızlar ilk defa horman tahlili yaptırdım ve geçen ayki sonuçlarım bunlardı gittiğim 2 doktordanda net bir yorum nede cevap alabildim.pcos dediler sadece çözüm yolunda ise çocuk istiyorum dediğim halde kolaya kaçan işini yapmayan doktorlar diane35 verdi.(doğum kontrol hapı)
hiçbir ilaç kullanmıyorum yani.
değerlerimide birkaç yere yazdım ama tam olarak nedir durum çözemedim
lütfen yardımcı olursanız sevinirim. neyim yüksek neyim düşük bendeki sorun ne.

Canım marhaba. Hemen karalar bağlama. Bende hep düzensiz olurum, ergenliğe girdiğimden beri hemde.Üstelik hem düzensiz hem çok yoğun hem çok uzun sürer. Şiddetli adet sancılarım olduğu için birgün doktora muayeneye gittiğimde rahmimin ters olduğunu öğrendim ağrılar bundanmış fakat doktorum bebek için sorun teşkil etmediğini söyledi. Sonra biz bebek düşünmeye başladık bunun için önce bi kontrol ettirmek istedik kendimizi ve eşimde hem sperm sayısı hemde harekelilik oranı çok az çıktı. Vakit kaybetmeden aşılama tedavisine başladık ve aşılma oldum fakat tutmadı. Daha sonra kronik sistit hastası olduğum için doktorum bebek düşünmüyceksiniz iyleşene kadar dedi ve bizde korunduk. Benim durumumda düzelme olunca doktorum artık bebek düşünmeye başlayın dedi. Bizde mart ayında korunmayı bıraktık ve kendi kendimize aşılama planı yapmaya başladık. Ama aşılama için Hem maddi durum imkan vermiyordu hemde işimiz çok yoğundu nerden borç para alırız diye düşünüyordk. ve o sırada öğrendim ki hamileyim. meleğimiz kendisi gelmişti bile çok şükür. O yüzden asla ümitsizliğe kapılma ters rahim oolması hiçbişeye engel değil. Vakti zamanı geldiğinde Rabbim ol diyecek ve olacak inşAllah. :)

yelizmmmmmmm bende burdan yeniden tebrik etmek istedim...
hepimizin sevinci mutluluğu,heyecanı herşeyi burda yaşadık burda herşey başkaydı..
tebrik ederim kuzummm allahım hayırlısıyla evladını kucağını almayı nasip etsin inşallahhhh..

heeeehhhhheeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yelizimin danası karnında darısı naneme,ayşeme olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bitanem benimm çok sagolll allahım inşallah tamamına erdirir :))) aminnnnnnn kocamannn darısı ayşemle naneme hayırlısıyla inşallahhhhhhhhh

benim 3 günüm kaldı ama nerdeyse 15 gündür lekelerim var yumurtlamadan beri lekeleniyorum pembemsi kahveye çalıyo arada Belim çok ağrıyo gögüslerde şişlik var böyle sürekli leke olup hamile olan var mı acaba yada bu lekeler yerleşme kanaması olur mu eger oluyosa bu kadar uzun sürer mi ?

Adetimden 3 gun gecti ve sabah test yaptim sabah ama tek cizgi ciktigini gordum hemen esimle cikip ozel bir polikilinige gidip kan testi yaptirdim 3 saat sonra neticeyi vericez dediler gittik ogrenmeye cihazimiz arizalandi tekrar yapicaz dediler 2 saat sonra aradik negatif dediler ben banyodaki testi cope aticakken 2. Cizginin silikte olsa belirdigini gordum gorunmicek kadar degildi yani simdi celiskide kaldim of valla of??

Kızlar size bişey sorcam :18:

Bişey kafamı çok karıştırıyor şimdi hani diyoruz ya 28 günde 30 günde bir adet oluyoruz diye: Şimdi benim adetim 5 gün sürüyor. Ve ertesi ay 5 gün sürdü ya onun ertesi günü gelmiş oluyor bu gençkızlığımdan beri aynı
Yani örnek vermek gerekirse diyelimki 1 martta başladı 5in de tamamen bitmiş oluyor. Diğer ayda 5i yada 6 nisanda geliyor yani. şimdi iki adet tarih arasını nasıl hesaplıcam. 5inde bittiği için ordan sayarsam 30 günde 1 oluyor. Başladığı tarihten sayarsamda 35 yada 36 gün oluyor nasıl sayılıyor ki acaba :26:

merhaba canım adetinin başladığı ilk gün o ayki döngünün brinci günü oluyor canım yani sen 35 günde bir adet görüyorsun:)

merhaba canım adetinin başladığı ilk gün o ayki döngünün brinci günü oluyor canım yani sen 35 günde bir adet görüyorsun:)
Çok teşekkür ederim yaa gerçekten, insan yumurtlama günlerini şaşırıyor ki bu hafta doktora gitcem nası dicem bilemedim bazen o zaman 36-37 oluyo ayy ben kesin yumurtlamıyorum o zaman o zaman bu kasık ağrılarım neden ay ALLAH ım deli olcam

ben de öyle düşünüyordum ama doktorum yumurtlamasaydın nasıl adet olacaktın demişti bana yani her ay belirli aralıklarla düzenli adet grüyorsak yumurtluyoruz demekmiş ha çatlar mı çatlamaz mı orası değişir tebi:)

Bunu inşallah bi çözümü vardır o zaman ya :26:

4 aydır korunmamıza rağmen olmadı İnsan ister istemez geriliyo hakkımızda hayırlsı artıkın. Tedavi felan önermedi mi canım sana. Gördüğüm kadarı ile evlisin de

canım biz 8 aydır istiyoruz ama deprem falan oldu bir türlü kısmet olmadı malum günleri tutturmak.işte ilk defa bu ay tam böle testlerle mestlerle uğraştım inşallah rabbim duymuştur sesimizi:)doktorlar tedavi önermiyor ki 1 yıl dolmadan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…