Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hoşgeldin kuzummmm ee normalllll bücürüklerrr orayı dagıt buraya koştur :KK70:DDDDDDDDD:nazar::nazar::nazar:

kız çete gibiler bee ne diyon sen :))) bi yandan gülüyorum onlara,bi yandan da,etrafı toplamaya çalışıyorum :) birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar,başlıyorlar etrafı karıştırmaya. yalnız da yapmıyorlar. ben yerimden kalktımmı,hepsi bi yerlere dağılıyo :)

kız çete gibiler bee ne diyon sen :))) bi yandan gülüyorum onlara,bi yandan da,etrafı toplamaya çalışıyorum :) birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar,başlıyorlar etrafı karıştırmaya. yalnız da yapmıyorlar. ben yerimden kalktımmı,hepsi bi yerlere dağılıyo :)

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: nerde çokluk orda b... die boşamı demişler kızım :KK70:DD:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bizim zeytinle piside öyle biri bitarafta yaramazlık yapoıo digeri öteki tarafta allahtan elleri yok :KK70:DDDDDDDD

ohh maşallah egecigeee :)) iiyim canım bende napıyım hastayım 3 gündür nezle oldum burun akıntısı hapşırık geçinip gidiozz :))) özledim burda konuşmayı yaaa
gecmiş olsun canım..bu havalrda hasta olmamak mümkün değil dikkat et kendine..
bende özledim ama egecik fırsat vermyoki...ee tabi evdede durmuyoz gezmekten...

kızlar hamile yok nasılsa aranızda :KK70:D bi salkım üzüme 6,5 tl verdim ben şimdi de yiyom :KK70:DD:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kız aşeriyonmu yoksa bu mevsimde ne üzümü...
hem haberlerde dinlemedinmi sözde üzüm,armut ve biberde zehirli madderler varmı..tabi ne kadar doğru orası malum..

geldim demin yoktu kimse,gittim bende :)) meğer f5 e basmayı unutmuşum :) ee burayı kullanmaya kullanmaya unutmuşum :))
nasılsınız bacılar? ben fenayım valla. benim bücürler çok yaramaz oldu. akşama kadar pestilim çıkıyo valla

hoşgeldin canımmm...
ama gidiyon galiba ben anca bakabildim egenin uykusu geldi gittim...

neyse kuzu bende kacıyom oğlan kalktı benim...
seni kocaman kocaman öpüyorum..
en kısa zamnada bebek haberi istiyorum senden,ayşemden ve nanemden habriniz olsun..:KK49::KK49::KK49:

Arkadaslar size bisey danismak istiyorum 11 aydir bebek istiyoruz. normalde 32-33 gunde bir adet goruyorum.bu gun 42. Gunum hic bir adet belirtisi yok normalde adetten once goguslerim cok hassaslasirdi ama suanda sadece gogus ucum sertlesti ve cevresi koyulasti birde idrarimde kepek gibi beyaz kucuk parcalar var. Persembe gunu evde dunde hastanede idrar testi yaptirdim ama negatifti.daha once bir kez 42. Gunde hastalandigim olustu birde suan bademcik enfeksiyonu geciriyorum korkudan ilacta alamiyorum. Sizce ne yapmaliyim.

selam canlar nasılsınız uzun oldu girmeyeli iş güç derekn hiç vakit bulamıyorum nete bakmaya
idil 7 ay 6 günlük oldu alt dişlerimiz çıktı bayağı bir sıkıntılı süre.den sonra
çok şükür herşeyi yiyoruz o anlama bir sıkıntım yok beni hiç emiyor zaten hep zoraki emmişti.
oldukça haraketliyiz emekliyor bağırıyor tam bir babacı ba ba ba ba diye bi başılıyor ki eşim mest oluyor zaten :KK70:
gülüyor hahkaha atıyor oturuyor desteksiz çok duramıyor ama maam sandaleyesinde fln çok rahat oturuyor.
sevdiği kişileri görünce onlara gitmek fln istiyor elleri ile çok oynuyır tel sarıyor :d :d :KK70:

işler çok yoğun bir arakadaş istifa etti kaldık 2 kişi çok yoğun çalışıyorum eve gittiğimde idil olmasa yatıp uyurum o mod da oluyorum.
daha da bir eleman alınmadı ama çok kötüyüz çok

eeeee sizlerde ne var ne yok kimler hamile kimler doğum yaptı özledim sohbetinizi yaaaa

:KK19::KK19::KK19::KK19:
arkadaş bi kişide şuraya giripte benim hamiş halayımı başlatmamış kendi kendime başlatiyim bari de duymayan arkaadaşlarda duysun :):KK52::KK52::KK52::KK33::KK33::KK33::))

:KK19::KK19::KK19::KK19:
arkadaş bi kişide şuraya giripte benim hamiş halayımı başlatmamış kendi kendime başlatiyim bari de duymayan arkaadaşlarda duysun :):KK52::KK52::KK52::KK33::KK33::KK33::))

Gözün aydın canım, Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.Ben bişey sormak istiyorum, bu taze anne adayına:KK19: canım öncelikle çok özür dileyerek soruyorum, biz eşimle haftada 1 ilişkiye giriyoruz. Ondanmıdır nedir henüz hamile kalamadım, ne kadar sıklıkla girmek gerekir peki:26:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52:yeliiiiiiiiiiiiiiiiiiz ben senin için halay çekmeye gelmiştim......yuuuppppiiiiiii maşallah sanda yeni bebişimizedeeee..buarada ilk kupan benden:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:Allah tamamına erdirsin canım arkadaşım......

Gözün aydın canım, Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.Ben bişey sormak istiyorum, bu taze anne adayına:KK19: canım öncelikle çok özür dileyerek soruyorum, biz eşimle haftada 1 ilişkiye giriyoruz. Ondanmıdır nedir henüz hamile kalamadım, ne kadar sıklıkla girmek gerekir peki:26:

Çok teşekkürler canım amin inşallah kucagımıza aldıgımız günleride gösterir rabbim:nazar::nazar::nazar::nazar:.benim 2. gebeligim ilkinde 9 haftalıkken karnımda öldü kürtaj oldum.o zaman bi ayda 4 kere falan birlikte olmuştuk tutmuştu.şimdide çok ugraşmadık açıkçası yani ayda toplasan 6 kere falan olmuştur.aslında tutacak oldugunda bir kereyle bile tutuyor.ama sana tavsiyem yumurtlama gününü hesapla nette araştır hesaplama takvimleri var ona göre o günlerde gün aşırı yada hergün birlikte olmak hamile kalmayı kolaylaştırıyor.allahım inşallah seniide boş bırakmaz kavuşursun bebegineee:nazar::nazar::nazar:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52:yeliiiiiiiiiiiiiiiiiiz ben senin için halay çekmeye gelmiştim......yuuuppppiiiiiii maşallah sanda yeni bebişimizedeeee..buarada ilk kupan benden:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:Allah tamamına erdirsin canım arkadaşım......

canımmmm çok sagolll aminn inşallahhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49:

Yeeeeliiiiiiiiiiiiizzzzzzz bu da bendeeeeeeeeeeeeeennnnnn :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

Son düzenleme:
Şekerciklerim ben okula başladım bu hafta, dersteyim şu an :KK25: oğluşum anneannesiyle evde, bırakırken agu bugu konuşuyodu anneannesiyle öyle keyifliydi ki bu sabah hiç bırakıp gelmek istemedim offfffffffffff :KK25: kapıda gel oğlum seni de götüriyim dedim üzerime atıldı gelmek istedi çok zor ayrıldım yaaaaaaaaaaaaaaaa :KK14::KK14::KK14:

X