Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayşee tebrik ederim canım çok sevindim
allah kucağına almayı nasip etsin inş.

kızlarr yine buluşalımmmmmmmm...
hamişimiz var beraber sevinelimmmm....nolurrrrr....

ayşee tebrik ederim canım çok sevindim
allah kucağına almayı nasip etsin inş.

teşekkürler canımm :) amın ınsallahh :) :) :)

ayşe canım hayırlı uğurlu olsunn
allahım sağsalım kucağına almayı nasıp etsın ınş. çok ama çok sevındım
gusel haberlerını okurum ınş.

ınsallah canım çok sağol :)

ayşeeeee hamilemisinnnn...
çok sevindimm...
Rabbim sağ salim kucağına almayı koklamayı nasip etsinnn....
tamamına erdirsin inşallahhh....

evet elif teşekkür ederim
amin inşallah şimdilik güzel aksi bişey olmaz inşallah :)

teşekkürler canımm :) amın ınsallahh :) :) :)

ınsallah canım çok sağol :)

evet elif teşekkür ederim
amin inşallah şimdilik güzel aksi bişey olmaz inşallah :)
ayşwcim inşallah bu sefer rabbim kucağına sağ aslim almayı nasip eder

merhaba kızlar gene kaybettüm maalesef düşük yapıyorum su an

bu sefer hemofılıden değilmiş

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak ben regli günümü 4 gün geçtim 5. gün siyah renkte
kanamam oldu sonra normal regli kanamasına Döndü 2 gün sürdü tekrar kahverengi ye döndü
hala devam ediyo hafif kahverengi leke şeklimde bugün 9. gün
Tekrar bugün hastaneye gittim beta hCG değerim 65,46 çıktı
Bir hafta önce ki yaptığım testte 7,42 çıkmıştı doktor gebeliğin şu an da normal seyrediyo dedi
Pazartesi tekrar gelmemi söyledi hormon değerlerine bakacakmış ben şimdi kesin hamileyim değil mi
Doktor öyle söylüyo ama ben hala inanamıyorum.

eger doktor hamilesin diyorsa ne güzel hamilesin o zaman ama ilk defa duyyuorum hem kanaman var hemde doktor hamilesin diyor...sasirdim...

Hayirli günler kizlar
ben simdi sabah erken kalkdim ve test yapdim.... testi yapdim ilk önce hemen 1 cizgi cikdi sonra 5-10 dakka sonra silikde olsa 2 cizgi gözkdü zaten zaman gecdikden sonra daha net oldu...

cammeram ile cekdigim resim cok MB oldugu icin yükleyemedim...simdi aradan 2 saat gecdi ve cizgi daha net onun resmini yüklüyorum sizde bu tam bir hamileik sonucumu

benim aldigim test erken hamilelik testi, yani önceden belirliyen test...adet gecikmem oldugu icin bunu tavsiye etti eczanedeki bayan..Eki Görüntüle 371589 Eki Görüntüle 371590

merbaha arkadaslar araniza yeni katildim bana 1 cevap verirseniz sevinirim,ben en son 5 subat tarifinde adet gordum 24 sybatda evlendim ve mart ayinda 25-i adet gordum ama bu bir az farkli oldu ya pembe yada cok koyu siyah gibi leke oluyor belim kasiklarim cok agriyor,midem bulaniyor cok halsiz oluyorum geceler nerdeyse bel aqrisindan uyuyamiyorum,ve en onemlisi ruyamda 2 gun ikiz bebeyim olduqunu gordum hatda ruyamin birinde hamilesin dediler bana,kafam karisdi ustune gorme ola bilirmi?test ne zaman yapsam dogru sonuc cikar? tesekkurler

arkadaslar herkese merhaba. bir sorum olacak size.ben 4 aylık evliyim. eşim yurtdışında çalışacak bir süre ve bu ay yanımdaydı. 27 günde bir adet oluyorum yumurtalıklarımda 2.5 cm lik kistler var ve adetimin 12. günü korunmasız ilişki yasadık, eşim geri döndü. gebe kalmak istemiyorum. benim için çok sıkıntılı olacak. risk var mı sizce? hiç bir belirti falan yok bu arada. adetime 6 gün kaldı

ben kendi adıma iyiyim canım..egeyele geciyor akşama kadar zamanım..onun dışında sürekli geziyor bu sıra o kadarcık.
sen nasılsın nasıl gidiyor hayat...

ohh maşallah egecigeee :)) iiyim canım bende napıyım hastayım 3 gündür nezle oldum burun akıntısı hapşırık geçinip gidiozz :))) özledim burda konuşmayı yaaa

kızlar hamile yok nasılsa aranızda D bi salkım üzüme 6,5 tl verdim ben şimdi de yiyom DD

geldim demin yoktu kimse,gittim bende :)) meğer f5 e basmayı unutmuşum :) ee burayı kullanmaya kullanmaya unutmuşum :))
nasılsınız bacılar? ben fenayım valla. benim bücürler çok yaramaz oldu. akşama kadar pestilim çıkıyo valla

hoşgeldin kuzummmm ee normalllll bücürüklerrr orayı dagıt buraya koştur DDDDDDDDD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…