Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Canım teşekkür ederim ;inşallah güzel paylaşımlar yakalarız.

Ekledim seni de listeye :1hug:
Belki hepimize hayırlı gelir;2010'da bebek patlaması yaşatırız belki :lepi:

kızlarr isimlerde degişmişşş bu ilk sayfası topigin su kendi nickiyle yazmış ama smart alıntı yapınca su özdek çıkmış :SSS

A,bu arada ben 20 Aralığı bekliyorum. :) ısterimki burda paylaşımı olan arkadaşlarımızla bir de liste oluşturabilelim.Böylece güzel sonuçları da daha yakından takip edebiliriz :)

HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

smart_girl.................... 20 ARALIK
burcuburcu..................16 ARALIK

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

Topiğimiz çok yeni;henüz yok ama olacak :)

alenam kimse 20 aralık yazmış ama listede 20 aralık smartın adet trarihi ve alenam sonradan eklenmiş ocak 1 die delircem yaa iyice saçmaladılarr ama

yeliz yoksa alenam smart mı ____???

cnm valla benimde aklıma ilk o geldi ama alanemin adeti 1 ocakmış bide topikte onunla tanışanlar var yüzyüze bildigim kadarıyla ikizleride yoktu hadi bu dönemde oldu diyelim ama imkansız çünkü en son 2010 un 10. Ayı yazmış alanem ikizleri bi aylıkmış o zaman ee onun hamile kaldıgı dönemde sarılaleyle falan aynıydı ama melek olmuştu bebişi anlamadım gitti vallaaaaaaa

kızlar selammmm nasılsınızzz???ben hiç değilim belim kitlendii çelik korseyle geziyorum....içtiğim ilaçla yada iğneyle bi alaksı varmı bilmiyorum ama sütüm çok azaldı kızlarrrşakır şakır sütüm geliyordu 3-4 gündür azıcık geliyor...ne ysem fayda etmedii sanırım nazara geldimm

seliz ıncır ye ve bol dereotu tüket..bıtanem ınşallah gelır sütun ve pekmezı de ıhmal etme..denemişsindr muhtemelen ama soyleyım dedım..
komposto da yapabılırsın o da getırıyor sütü..hadı ınşallah duzelırsın canım kafana takma olur boyle,allah yardımcın olsun canım :))

şimdiye kadar bişey yemedim hiç dikkat etmedim nasıl sütüm vardı...nazara inanırım nazara geldim çoksütüm var diye şikayet ediyordum elif demişti bana sütünün olmaması daha kötü diye doğru söylüyosun demiştim ama gerçekten çok zor..eylülde eskis gibi emmiyor zorla veriorum yaniianne olmak çok zor dün birsürü dereotu aldım peyni,dereotu ve soğan karıştırdım yedim daha henüz eskisi gibi gelmedi bekliyorum tahinide pekmeze karıştıdım dün yemeye başladım inşş işe yarar.3-4 gündürde humana,incir tahin helvası hepsini tüketiyorum günde 3 litre su içmeye başladım inş işe yarar

KIzlar topiğe ne oldu anlamadım ya? neden sabit konulardan alındı ?
kimseler uğramıyor belki topiği bulamıyor........neler oluyorrrrrrrrr anlamıyorummmm

Seliz sütün azalmışşşş üzülme yaaa biteceği varsa da biter yaniii o kadar da dert etme . ben baharı 4,5 ay emzirdim bahar istemedi göğsümü çok ağladım sütüm bitecek diyeee almak istemiyordu hep ağlıyordu bir haftada bitti sütüm...ama sonra alıştım napalımmmm :)

bu arada baharın doğum günü çok güzeldi faceye resimleri koydum ama kimse yorum yapmamış görmediniz mi acaba
bayağı kalabalıktııı bi sürü yemek hazırladım...iki pastası vardı biri çikolatalı diğeri çilekliiii....çok güzel geçti yani

sizlerden ne haber????? kimseler uğramıyor neden acaba yaaa

yeliz dediğin gibi konu sahibi ALENAM yazıyor ama ALENAM Kim ya? smart girl olması gerekiyo...ilk sayfada hem alenam hem smart girl yazıyooo yaaa çok tuhaf şeyler oluyoo...topiğe komplo mu kuruldu :))) ünümüzü kıskananlar mı varr arkadaşlıklarımızı dostluklarımızı??

aaaaa bugün elifin doğum günü dimi???? doğum günün kutlu olsun ELİFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF ailenle nice mutlu senelere kuzummm

Son düzenleme:

bi anlasam karıştırmışlar iiceeee

bu arada baharın dogumgünü fotoları yok facedeeee ayarlara bak istersennn

oyle demek tinkerin uyeligini iptal etmisler...........oyleyseeeee bu siteyi protesto ediyorum ve bir daha da gelmicemmm, onlarin sitesine ihtiyacimiz yokkk arkadasliklarimizi surdurmek, sohbet etmek için PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
en azindan bir açiklama yapmalari gerekiyorduuu, sabit konulardan aliyoruz topigi diye.......bu ne yaaaa
biz neyiz burda yaaaa.......kendi kafalarina gore is yapiyorlarrrrrrr

benim de uyeligimi iptal edin olsun bitsinnnnn

Son düzenleme:

Merhaba

Bizim birseyi iptal ettigimiz yok yeliz hanima bilgi verdim arkadaslariniz facebooktaymis artik. Buradaki hareketsizligin sebebi budur.

burda nolmuş böylee yaaa..tinker neden gitmiş
facede çoktandır bir gurubumuz var bizim ama burda paylaşımlarımız devam ediyordu sorun face değil hepimizin işi gücü var eskisi gibi katılımda bulanamıyoruz bunun suçu tinkeremi maal edilmiş çok üzücü daha önce kazen bey yada hanım farketmez benide canının istediğince siteden uzaklaştırmıştıı bu siteenin bence ne paylaşımlara nede üyelere ihtiyacı yok malesef şuanda paylaşım olmayabilir hemen konuyu sabit e almışsınız bizim topikte ara ara durgunluklar hep olur ozaman neden hiç almadınızz biz tekrar biaraya geliyorduk..kendiniz bilirsinizzz hiç sorun değil:)

Merhaba
Keşke beni suçlamadan yeliz hanıma sorsaydınız neler olmuş diye. Kendisine açıklama yaptım ve gerekçelerimde haklıyım. Konunun sabit olma sebebi de Yeliz hanımın talebidir. Lakin konu hakkında detaya sahip olmadan (belkide dolduruşa gelerek) lütfen bizi kötülemeyin. Haksızlıktan bahsediliyor tinkerbell neden mothermermaid olarak konuya yazraken bana haksızlık yapıldı demedi de hiçbirşey olmamış gibi eski paylaşımlarına devam etti ! Lütfen biraz düşünün sebebini haklı bir ceza aldı cezası bitmeden 2 tane daha üyelik aldı.

Not : Haksız ceza aldığınızı yazmışsınız. Geçmişte yine şimdi olduğu gibi fevri bir çıkış yapmışsınız ceza almışsınız. Size göre haksız bize göre haklı, sitede paylaştığını fotograflar konusunda size çözüm önermişim beni suçlamışsınız.

[koskoca 12.690 olmuşuz hala alınganlık yapıyoruz böle mi bırakacaktık topiği bence kimse kimseyi bahane etmesin,artık hiçbirimiz eskisi kadar paylaşımcı değiliz bunu kabul edelim.
Eskiden de işlerimiz yoğunda vaktimiz yoktu fakat en özel konulara bile girebiliyorduk çünkü sadece hepimizin bir rumuzu vardı şimdiyse facebookta bütün kimlik bilgilerimiz var ve birbirimizi tanıyoruz buda ister istemez çekince yaratıyor

sadece site yönetiminin küçük bi kusuru var sabit konulardan topiğimizi bize sormadan çıkarması

yıldızcım bize sorarak sabit yapılmamıştı ki bize sormadan kaldırılamasın

bence bu konuda skain olup bilmeden konuşmamak en iyisi topik burada konusşmak yazmak isteyenlere açık...

topiği bırakanalrda bırakmayanalrda belli ya hepsini hersyeı unutup yazısmaya devam edıcez hıcbısery yokmus gibi

ya da kabullenmeyıp tamamen cekıp gidicez.... konumak isteyen varsa ben buradayım yeliz de gelri bırazdan

bu arada günaydın

Son düzenleme:
Günaydın herkese..

öncelikle bazı yanlıs anlasılmalr var sanırım. Biz burda cok güzel paylaşımlar yakaladık vede dosluklar ben burdan ve burdaki dostlarımdan hiç bir zaman vazgecemiyorum ... Vazgecememde..

Burdaki herkes cok caba sarf etti bu günlere geldik...birbirimizden kopmadık. Kimi zaman birbimize darıldık.. Kimi zaman ağladık.. Kimi zaman özellerimi paylaştık..

şu anda sayfamızın bu şekildeolmasına çok üzüldüm.

Günaydın canım ben bu meslweyi unutalım diyoruzm konuştukça ve sayfanın halıne üzüldükçe elimize bişey gecmıycek düzelmiycek

ancak burada paylaşımlarımızı arttırdıkça düzelebilrizi

Naıslsın cnaım oğluşun nasıl iyidir inşallah yeliz test yaptı bılıyo musun ama negatiff ama gununu de sölemıo

tam sopalık yanı ehehee regl de gelmemıs napsak kuytuda kıstırsak mı

Son düzenleme:
İşte böytle kızlar hoşgeldiniz yelizcem+, aydemet26+, ParadiesAngel+, TopukluAyakkabi+

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…