Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım ek gıdaya tam olarak geçmedimm...dr.ısrarla bekle diyorr..ama yediklerimden tattırıyorum.az sonra sebze çorbası yapıcam bakalım sevecekmii...

Anaaa..herkes izlemiş yaa..ben hiç izlemiyodum o yarışmayı..yani son zamanlardaa..meğer baya izleyen varmışş...
Bababm birden aradı.akşam yarışcaz dedi..ben gelemem çocukla dedim.tabi çocuk bahane..utanırım istemem öyle kamera karşısında duramam diye stemedim aslında..
Ama sonra babama kıyamadım..bide ısrarla kalabalık olmanız lazım demişlerr...toplandık eş dostt akraba...
Ama sonra bi gaza geldimki..arkadan habire tezahürat tuttumm..bağırdım durdumm...:KK1:

Geçen hafta çarkıfelekte yarıştık bacımm.cillop gb arabayı kaçırdık..mehmet alicimm resmen önümüze sundu..biz yok istemeyikk didikkk...:KK1:
Ahh o ggggggggg yaktı bizii...:KK37:

Orası bizim ev değildi bu aradaa...kandırık yapıyolar milletee.aynı evin 2 ayrı odasında bi onlar bi biz yarıştıkk:)))

:KK9: :KK9: :KK9:

gunaydin kizlar, bu sabah aşılarımız var çok korkuyorum ya...çok ağlıcak bu sefer...kıyametler kopacak :KK43: eskiden bebekti yerinden kıpırdamıyordu...

günaydın canım ınsallah cok ağlamaz canı acısa da sağlığı için

günaydınnn kızlarrrrrrrrr,

dün öyle bir geçer zamankiyi izledinizmi yaaaaa süperdiiiiiiiii ekrana kilitledi resmennnnnn sonerrr çok kötü oldu yaa evlenemediler yineeeeeee:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

günaydın bebemm

ben izlemedım bişi yaa film çeviriyoduk o ara :KK53: :KK53: :KK53:

Uyyakalmışsız sonrada 20,00 de yattık sabah 5 de kalktım :d

günaydın kızlar nasılsınız ben çok yoğun bir tempo içinde çalııyorum ne var ne yok silerde sohbet etmeyi çok özledim sizlele

kızlar günaydınlaaaaaaaarr

idilcim Bahar prensesin doğum günü kutlu olsun.
Sağlık sıhhat İman huzur ve mutlulukla nice senelere inşallah.
iyi ki doğdun Bahar

Günaydın Arkadaşlar,
uzun zamandır forumu takip ediyorum fakat ilk kez yazıyorum. size danışmak istediğim bazı sorunlar yaşıyorum ve fikirlerinize çok ihtiyacım var. Özetle; Eşimde ve bende sorun olmamasına karşın 9 aydır hamile kalamıyorum. fakat bu ay farklı bir durum yaşıyorum, 19 kasımda adet olmam gerekirken, hala olmadım.gecikmenin 4. günü. sanki regl oluyormuşum gibi hissediyorum, fakat sadece vajinal bir ıslaklık var, öyle yoğun bir akıntı yok. göğüslerim ağır çanta taşıdıktan sonrakine benzer koltukaltı tarafına doğru çürümüş gibi acıyor ama çok değil, ara ara kasık sancıları ve bel ağrıları oluyor. hepsi bu. dün sabah idrar testi yaptım fakat negatif çıktı. Ayrıca gecikme olduğundan beri sabah 5 gibi kendiliğimden uyanıyorum sonra da uyuyamıyorum. bir de bu ay geç yumurtladığımı düşünüyorum.
Arkadaşlar sizce neler oluyor bana???

Günaydın Arkadaşlar,
uzun zamandır forumu takip ediyorum fakat ilk kez yazıyorum. size danışmak istediğim bazı sorunlar yaşıyorum ve fikirlerinize çok ihtiyacım var. Özetle; Eşimde ve bende sorun olmamasına karşın 9 aydır hamile kalamıyorum. fakat bu ay farklı bir durum yaşıyorum, 19 kasımda adet olmam gerekirken, hala olmadım.gecikmenin 4. günü. sanki regl oluyormuşum gibi hissediyorum, fakat sadece vajinal bir ıslaklık var, öyle yoğun bir akıntı yok. göğüslerim ağır çanta taşıdıktan sonrakine benzer koltukaltı tarafına doğru çürümüş gibi acıyor ama çok değil, ara ara kasık sancıları ve bel ağrıları oluyor. hepsi bu. dün sabah idrar testi yaptım fakat negatif çıktı. Ayrıca gecikme olduğundan beri sabah 5 gibi kendiliğimden uyanıyorum sonra da uyuyamıyorum. bir de bu ay geç yumurtladığımı düşünüyorum.
Arkadaşlar sizce neler oluyor bana???

19 kasımdamı yoksa aralıktamı çünkü eger kasımsa doktora gitmek için geö kalmış olursun ki bi aydır regl görmüyosan sorun var demektir

yani yumurtlama gecikince adette gecikir mi acaba??

yumurtlama gecikince adet gecikmez gecikse bile bu tarz agrılar yapmaz sanmıyorum.fakat şöyle bi durum var geç döllenme olabilir bu topikte hamileligini 10 gün gecikmeyle ögrenenler var ve o zamana kadar testler negatifmiş hamile olabilirsin belki

yumurtlama gecikince adet gecikmez gecikse bile bu tarz agrılar yapmaz sanmıyorum.fakat şöyle bi durum var geç döllenme olabilir bu topikte hamileligini 10 gün gecikmeyle ögrenenler var ve o zamana kadar testler negatifmiş hamile olabilirsin belki

İlgilendiğin için Teşekkürler Yelizcem,
akşama kan testi yaptırayım ben en iyisi.

kafayı yiyecem yaaaaaaaaa işyerinde böle basit insanlarla uğraşmk istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
süt iznim battı resmen
içimden be adam yaşından da mı utanmıyorsun ayıp be ayıp demek geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
beniiii sendikamın şefimin korumasını istemiyorum
bırakında anladığı dilden ben konuşayım edepsizce
geldim geleliiiiiiiiii yıprattılar beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nefret ediyorum artık iş yerindennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

biz de sohbet etmeyi çok özledik burda olmamıza rağmen ...:KK14:eskisi gibi herkezler uğramıyor ...duraklama döneminden geçiyoruz...vallahi kızdırmayın lale devri yaşatırım size heeee:KK57::KK1:

o zamna hadiiii sohbeteeeeee

kafayı yiyecem yaaaaaaaaa işyerinde böle basit insanlarla uğraşmk istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
süt iznim battı resmen
içimden be adam yaşından da mı utanmıyorsun ayıp be ayıp demek geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
beniiii sendikamın şefimin korumasını istemiyorum
bırakında anladığı dilden ben konuşayım edepsizce
geldim geleliiiiiiiiii yıprattılar beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nefret ediyorum artık iş yerindennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ne oldu canım ne sorun çıkarıyorlar çok şükür ben o konuda rahattım müdürümle karra verdik hafta bir gün izinli oluyorum toplu kullnaıyorum 4 gün çalışmış gibi oluyorum akşamlarıda en geç 7 de çıkıyorum zatne idil artık tamamen emmyi bıraktı süt de kalmadı zaten ek gıdalara başladık 28 inde aşımız olucak bakalım boyumuz kilomuz kaç oldu senin nasıl gidiyor uzun zamandır konuşamadım sneinle

ne oldu canım ne sorun çıkarıyorlar çok şükür ben o konuda rahattım müdürümle karra verdik hafta bir gün izinli oluyorum toplu kullnaıyorum 4 gün çalışmış gibi oluyorum akşamlarıda en geç 7 de çıkıyorum zatne idil artık tamamen emmyi bıraktı süt de kalmadı zaten ek gıdalara başladık 28 inde aşımız olucak bakalım boyumuz kilomuz kaç oldu senin nasıl gidiyor uzun zamandır konuşamadım sneinle

bende kullanamadım bırlestırılmıs sınıftayım bıraksam cocukların dersı eksık kalcak zaten gun ıcınde ayrılamam arac yok...mecbur esımı beklıyordum kısmet...ama senın yasal hakkın ve ımkanın var kullanmaya
beniim mazeretim bile yok ve kamudayım
şöyle sölim 3 yıl önce benim gibi akıllı boşta kalmayayım diye 86,7 puanla işçiliğe başvurdu. sadece üç ay bekleyip memur olmadı her fırsatta bunun ceremesini çekiyorum, memur işi yapıyorum ama ne imza hakkım, ne de tekniker maaşım var benim düzeyimdeki bir memur benim iki katım maaş alıyor, memurda 3 saat olan süt izni işçide 1,30 saat
işçininki çocuk değil sanki
neyse amirimde şefimden hiç birinde ses yok ben 2,30 da çıkıyordum çünkü benden önceki işçiler daha erken çıkarlar ve göz yumulurmuş

önceki gün ben raporluyken personel servisinden bir memur gelmiş arkamdan atıp tutmuş
dünde yüzüme söyledi bundan sonra dörtte çıkacan diye
şefime söylemiş
beni götüren araca söylemiş
şefim izin verdi gittim ama
resmi yazı çıkarmış vatandaş hakkkımda

şefimde bi güzel müdüre gitti müdürümle görüşmüş biras önce geldi her öğlen bilgim dahilinde çıkabilirsin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16:

şuanda çok mutluyum o edepsiz acaba ne yapacak

Son düzenleme:

oyyyyy tatlım ya bebişin nasıl geldim geleli bi ağız tadıyla kimseyle sohpet edemedim işlerden bide icra olayım oldu iş yeriyle işlerde yoğun şimdi şimdi toparlıyorum.

neden emmedi kuzucuk benimki çok şükür emiyor ama geç kaldığım zamn bakıcı iki kaşık aptamil yapıyo biberona onu emiyo onun haricinde meyve yerken ağzına sürüyoruz çok mutlu oluyo özellikle hurmayı çok seviyo
bizimki geçenlerde aşı oldu çok ateşlendi aman dikkat et üç gün sürdü
onun haricin agu gugu kahkaha bol yerinden kalkmaya çalışıyor
seninkinin hareketleri nasıl

selam kızalrrr yıldızcım hiç takma canım üzdügüne degmez hiç diilse yanında sana destek kişiler var şefin falan bizde oda yok laf yedigimizle kalıyoruzzz

idilimm dün unuttum yazmayı yaaaaaa baharcıgın dogumgünü kutlu olsunnnn daha dün gibi hatırlıyorum dogmuycak bu demeni azcık kan geldi die hastaneye koşmanı falan zaman ne .çabuk geçio yaaa:KK31::KK31::KK31::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

selam kızalrrr yıldızcım hiç takma canım üzdügüne degmez hiç diilse yanında sana destek kişiler var şefin falan bizde oda yok laf yedigimizle kalıyoruzzz

idilimm dün unuttum yazmayı yaaaaaa baharcıgın dogumgünü kutlu olsunnnn daha dün gibi hatırlıyorum dogmuycak bu demeni azcık kan geldi die hastaneye koşmanı falan zaman ne .çabuk geçio yaaa:KK31::KK31::KK31::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çok şükür canım o konuda şanslıyım allah yardım etsin sanada çok zor

beniim mazeretim bile yok ve kamudayım
şöyle sölim 3 yıl önce benim gibi akıllı boşta kalmayayım diye 86,7 puanla işçiliğe başvurdu. sadece üç ay bekleyip memur olmadı her fırsatta bunun ceremesini çekiyorum, memur işi yapıyorum ama ne imza hakkım, ne de tekniker maaşım var benim düzeyimdeki bir memur benim iki katım maaş alıyor, memurda 3 saat olan süt izni işçide 1,30 saat
işçininki çocuk değil sanki
neyse amirimde şefimden hiç birinde ses yok ben 2,30 da çıkıyordum çünkü benden önceki işçiler daha erken çıkarlar ve göz yumulurmuş

önceki gün ben raporluyken personel servisinden bir memur gelmiş arkamdan atıp tutmuş
dünde yüzüme söyledi bundan sonra dörtte çıkacan diye
şefime söylemiş
beni götüren araca söylemiş
şefim izin verdi gittim ama
resmi yazı çıkarmış vatandaş hakkkımda

şefimde bi güzel müdüre gitti müdürümle görüşmüş biras önce geldi her öğlen bilgim dahilinde çıkabilirsin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16:

şuanda çok mutluyum o edepsiz acaba ne yapacak

oyyyyy tatlım ya bebişin nasıl geldim geleli bi ağız tadıyla kimseyle sohpet edemedim işlerden bide icra olayım oldu iş yeriyle işlerde yoğun şimdi şimdi toparlıyorum.

neden emmedi kuzucuk benimki çok şükür emiyor ama geç kaldığım zamn bakıcı iki kaşık aptamil yapıyo biberona onu emiyo onun haricinde meyve yerken ağzına sürüyoruz çok mutlu oluyo özellikle hurmayı çok seviyo
bizimki geçenlerde aşı oldu çok ateşlendi aman dikkat et üç gün sürdü
onun haricin agu gugu kahkaha bol yerinden kalkmaya çalışıyor
seninkinin hareketleri nasıl

iş yerleri hep sıkıtılı bizim de 1.30 saat kullanıyoruz.
yaa ilk emmeyi beceremedi zaten sonrada sütümde az dı çoğalması için yemedğim şey kalmadı hep mama destekli gittik ve sonunda o az olan sütümde bitii malasef
biz artık yalatmak ziyade veriyoruz hergün bi meyva çeşidinin 4-5 çay kaşığı suyunu içiyo nar elma havuç kivi vs :)
mutlaka öğlenleri çorba içiyoruz sebze yoğurlu pirinç verdik sebza çorbasına havavuş patates kabak ıspanak maydonaz yaprağı fln koyuyoruz şapur şapur içiyor
acayip dillendi konuşmaktan yorulmuyor ve özellikle onu uyutmaya çalışırken başlıyor konuşmaya
evet herkes ateş yapar dedi bu aşı için :S

kızlarr size birşey sorcam adet günü hesaplaması nasıl oluyor geçen ay 29'unda basladı adetim 4 aralıkta bitti. Simdi benim ne zaman adet olmam gerekiyor. Bitiş gününden mi saymaya baslıycam yoksa baslangıc gününden 28 gün sonra mı olmam gerekiyor bi aydınlatıverin noluurrrr

kızlar bir konuda bana yardımcı olun lütfen. ilk hamileliğim çok rahattı.ikinci için uğraşıyoruz.sat 15 aralık 4 gün sürer.dün gece mide bulantısından hiç uyuyamadım halada bulanıyor bu kadar erken bulantı olurmu:KK19:

X