Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
burda nolmuş böylee yaaa..tinker neden gitmiş:KK43:
facede çoktandır bir gurubumuz var bizim ama burda paylaşımlarımız devam ediyordu sorun face değil hepimizin işi gücü var eskisi gibi katılımda bulanamıyoruz bunun suçu tinkeremi maal edilmiş çok üzücü daha önce kazen bey yada hanım farketmez benide canının istediğince siteden uzaklaştırmıştıı bu siteenin bence ne paylaşımlara nede üyelere ihtiyacı yok malesef şuanda paylaşım olmayabilir hemen konuyu sabit e almışsınız bizim topikte ara ara durgunluklar hep olur ozaman neden hiç almadınızz biz tekrar biaraya geliyorduk..kendiniz bilirsinizzz hiç sorun değil:)

[koskoca 12.690 olmuşuz hala alınganlık yapıyoruz böle mi bırakacaktık topiği bence kimse kimseyi bahane etmesin,artık hiçbirimiz eskisi kadar paylaşımcı değiliz bunu kabul edelim.
Eskiden de işlerimiz yoğunda vaktimiz yoktu fakat en özel konulara bile girebiliyorduk çünkü sadece hepimizin bir rumuzu vardı şimdiyse facebookta bütün kimlik bilgilerimiz var ve birbirimizi tanıyoruz buda ister istemez çekince yaratıyor

sadece site yönetiminin küçük bi kusuru var sabit konulardan topiğimizi bize sormadan çıkarması

yıldızcım bize sorarak sabit yapılmamıştı ki bize sormadan kaldırılamasın

bence bu konuda skain olup bilmeden konuşmamak en iyisi topik burada konusşmak yazmak isteyenlere açık...

topiği bırakanalrda bırakmayanalrda belli ya hepsini hersyeı unutup yazısmaya devam edıcez hıcbısery yokmus gibi

ya da kabullenmeyıp tamamen cekıp gidicez.... konumak isteyen varsa ben buradayım yeliz de gelri bırazdan

bu arada günaydın

Günaydın herkese..

öncelikle bazı yanlıs anlasılmalr var sanırım. Biz burda cok güzel paylaşımlar yakaladık vede dosluklar ben burdan ve burdaki dostlarımdan hiç bir zaman vazgecemiyorum ... Vazgecememde..

Burdaki herkes cok caba sarf etti bu günlere geldik...birbirimizden kopmadık. Kimi zaman birbimize darıldık.. Kimi zaman ağladık.. Kimi zaman özellerimi paylaştık..

şu anda sayfamızın bu şekildeolmasına çok üzüldüm.

selammm kızlarrrrrrrr

öncelikle topik sabite geri alındı.bazı arkadaşlarımız artık aramıza gelemiycek fakat facede ve msnde hatta teldede konuşmaya devam edicez tabiki.yani burdan gittiler atıldılar diye hiç bi arkadaşımı ben kendi adıma konuşuyum bırakacak degilim ne şekilde nasıl olursa olsun.
onun dışında topigi bırakmak istemeyen kişilerden biride benim ben burda çok acımı çok sevincimi paylaştım ve hamile kalırsamda ilk burdan duyurmak burdan halay çekmek istiyorum.gelmek isteyenler ben kendi adıma hala burdayım .burası özel benim için çünkü.

ayy evet ya benn test yaptım ama negatiff:KK33::KK33::KK33::KK33: uyuz velet bu ayda gelmedi gelsin bi götünü başını ısırcam :KK70:DDDD

Valla biz de bu ay çalıştık ama ben de bişi beklemıyom yaa

hala akıntım devam edıyo hemde sarı sarı :s ama herseyden dolayı olabilri gebeliğe yormuyorum

bi de bebek ıcın çalışmak ne zormuş bu ay toplasan 5 kere olmuştur

bi de kışın hiç sevmem aşna fişnayı :KK1: :KK1: :KK1:

Valla biz de bu ay çalıştık ama ben de bişi beklemıyom yaa

hala akıntım devam edıyo hemde sarı sarı :s ama herseyden dolayı olabilri gebeliğe yormuyorum

bi de bebek ıcın çalışmak ne zormuş bu ay toplasan 5 kere olmuştur

bi de kışın hiç sevmem aşna fişnayı :KK1: :KK1: :KK1:

hehehhehe ısır kızzzzz doyasıyaaa ısırr

ayyy aynen yaaa bende toplasan en fazla 5 yanü :))) ama bu ay tinkercıgın ve yürüyen kreşin yaptıgı gibim her gün boom boomm

selammm kızlarrrrrrrr

öncelikle topik sabite geri alındı.bazı arkadaşlarımız artık aramıza gelemiycek fakat facede ve msnde hatta teldede konuşmaya devam edicez tabiki.yani burdan gittiler atıldılar diye hiç bi arkadaşımı ben kendi adıma konuşuyum bırakacak degilim ne şekilde nasıl olursa olsun.
Onun dışında topigi bırakmak istemeyen kişilerden biride benim ben burda çok acımı çok sevincimi paylaştım ve hamile kalırsamda ilk burdan duyurmak burdan halay çekmek istiyorum.gelmek isteyenler ben kendi adıma hala burdayım .burası özel benim için çünkü.
slm canım benim anlatmak istediğimi anladın sen
bende topikten gitme taraftarı değilim
nasılki bizler hamile kaldık doğurduk
bu süreci sizlerde paylaştk
sevindiniz
şimdi hamile kalma sırası sizde inşallah birlikte gün sayacaz
birlikte sevinecez
sonra bizler ikinci için gün sayacaz falan filaaaaan
sonuç olarak biz topik olarak hiç kopmayacaz tabiki bu benim temennim

ayy evet ya benn test yaptım ama negatiff:KK33::KK33::KK33::KK33: Uyuz velet bu ayda gelmedi gelsin bi götünü başını ısırcam :ddddd
hayırlısı canım :21::21::21:
evet yaaa biz ne çektikkk :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Soğuktaaa valla hiç çekilmiyoo

ne çektiniz canım benim:KK76::KK76:

slm canım benim anlatmak istediğimi anladın sen
bende topikten gitme taraftarı değilim
nasılki bizler hamile kaldık doğurduk
bu süreci sizlerde paylaştk
sevindiniz
şimdi hamile kalma sırası sizde inşallah birlikte gün sayacaz
birlikte sevinecez
sonra bizler ikinci için gün sayacaz falan filaaaaan
sonuç olarak biz topik olarak hiç kopmayacaz tabiki bu benim temennim

hayırlısı canım :21::21::21:

ne çektiniz canım benim:KK76::KK76:
hoşgeldin tatlımmm

laynnnnnn ben hamile kalmadan bütün kızlara 2. çocugu yasaklıyorum men :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin tatlımmm

laynnnnnn ben hamile kalmadan bütün kızlara 2. çocugu yasaklıyorum men :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızım elini çabuk tut sende yılbaşında kırmızı seksü donları çekmeyide unutma

HHHHHHAAAAAA bu arada bizimkine baskı yaptım ima yoluyla almış :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X