Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın kızlarrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

Elif'cim doğum günün kutlu olsun canım.
Ailenle birlikte daha nice sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllara inşallah.
Iyi ki doğdunn:KK16::KK16:

Merhaba Dünyaa :)

Çok üzülmüş derken kötümüymğş tüh nie geldık die mi üzülmüşler

yoksa film çok mu acıklıymışş :KK53: :KK53: :KK53:

Ay büyürken uyuyamam diye bi film vardı gelecek programda fragmanı gayet süperdii
Cuma günü vizyona giriyomuş onu da merak ediyorum ben

bende bendeeeeeeeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

Gunaydin sekerler! nasilsiniz? tinker, ayse, cicek, yeliz merveeeeeeee ve topige ugramayanlarrrrrr:KK52:

Gunaydin sekerler! nasilsiniz? tinker, ayse, cicek, yeliz merveeeeeeee ve topige ugramayanlarrrrrr:KK52:

günaydınnn baaaayaaaaannnlaaarrrrr :KK33::KK33::KK33::KK33:

Günaydın kızlarrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

Elif'cim doğum günün kutlu olsun canım.
Ailenle birlikte daha nice sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllara inşallah.
Iyi ki doğdunn:KK16::KK16:

merhaba kızlar..evet ya artık toplansın millet azcık muhabbet edelim vallahi ya....oooffffff:KK14:

elifn doğum gunu mu bugun...iyi ki dogdun arkadasım ...oğluşunla beraber nıce mutlu yıllara:KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar yaaaa, hafta sonu esim internetten araba ilanlarina bakiyordu ve hosuna giden bir araba vardi ama adamin numarasi yok sadece email adresi, ve email yolladik neyse adam iste arabayi size teslim edecez filan numaranizi verin dedi ben esimin numarasini verirken biraz once biri beni aradi, arabayi nereye birakayim diye....yani belli ki bir dolandirici ama benim numarami bulan adam, ev adresimi bulamaz mi? kizlar gerçekten cok korkuyorum su an ya......esime kaç kere dedim internetten bakma diye ama dinlemedi :KK43:
araba maraba istemedim kardesim dedim, telefonu suratima kapatti........korkuyorum evime kadar gelir diye yaa polise sikayet etsem ortada bisey yok.....kapattiktan sonra da bana email yolladi: parayi bana yolladiktan sonra size arabayi teslim edicem diye :18::18::18::18:

Son düzenleme:
kizlar yaaaa, hafta sonu esim internetten araba ilanlarina bakiyordu ve hosuna giden bir araba vardi ama adamin numarasi yok sadece email adresi, ve email yolladik neyse adam iste arabayi size teslim edecez filan numaranizi verin dedi ben esimin numarasini verirken biraz once biri beni aradi, arabayi nereye birakayim diye....yani belli ki bir dolandirici ama benim numarami bulan adam, ev adresimi bulamaz mi? Kizlar gerçekten cok korkuyorum su an ya......esime kaç kere dedim internetten bakma diye ama dinlemedi :KK43:
araba maraba istemedim kardesim dedim, telefonu suratima kapatti........korkuyorum evime kadar gelir diye yaa polise sikayet etsem ortada bisey yok.....kapattiktan sonra da bana email yolladi: Parayi bana yolladiktan sonra size arabayi teslim edicem diye :18::18::18::18:

aa numaranızı nasıl b ulmus yaa kocan vermstr belkı canımm :26:

günaydın bebem nabelll :)

hamdolsun iidir valla bi ark nişanlanıyo da

kurabıye tasarlıos onla beraber kurab. Yapcazz :) ınss..

kizlar yaaaa, hafta sonu esim internetten araba ilanlarina bakiyordu ve hosuna giden bir araba vardi ama adamin numarasi yok sadece email adresi, ve email yolladik neyse adam iste arabayi size teslim edecez filan numaranizi verin dedi ben esimin numarasini verirken biraz once biri beni aradi, arabayi nereye birakayim diye....yani belli ki bir dolandirici ama benim numarami bulan adam, ev adresimi bulamaz mi? kizlar gerçekten cok korkuyorum su an ya......esime kaç kere dedim internetten bakma diye ama dinlemedi :KK43:
araba maraba istemedim kardesim dedim, telefonu suratima kapatti........korkuyorum evime kadar gelir diye yaa polise sikayet etsem ortada bisey yok.....kapattiktan sonra da bana email yolladi: parayi bana yolladiktan sonra size arabayi teslim edicem diye :18::18::18::18:

senın nonu nerden buldu be..anaa...olmadı ara canım ..sakın ol ama:26:

kizlar esime sordum kimse beni aramadi dedi ya nasil buldu benim numarami deli olacam ya :KK43: hadi adimi soyadimi yazip internetteki rehberden bulabilir ama ev numarasini bulabilir, cebimi nasil buldu anlamadim yaaa..........
internetteki dolandiricilari sikayet etmek için devletin bir resmi sitesi varmis, oraya girdim de sikayet ettim, adamin iki tane mail adresi var bende...tamam para filan kaptirmadik ama benim numarami bulan adam adresimi de bulur ya , ahhhhhhh ahhhhhh esime cok kiziyorum her aksam araba ilanlarina bakiyo internette, guvenme bu ilanlara diyorum tek tek dolasir bakariz diyorum yokkk adam internette bakiyo yaa.....offffffffffff adam bi de bana demez mi telefonda alo diyorum -merhaba hanfendi nasilsiniz dedi yaaaa

kizlar esime sordum kimse beni aramadi dedi ya nasil buldu benim numarami deli olacam ya :KK43: hadi adimi soyadimi yazip internetteki rehberden bulabilir ama ev numarasini bulabilir, cebimi nasil buldu anlamadim yaaa..........
Internetteki dolandiricilari sikayet etmek için devletin bir resmi sitesi varmis, oraya girdim de sikayet ettim, adamin iki tane mail adresi var bende...tamam para filan kaptirmadik ama benim numarami bulan adam adresimi de bulur ya , ahhhhhhh ahhhhhh esime cok kiziyorum her aksam araba ilanlarina bakiyo internette, guvenme bu ilanlara diyorum tek tek dolasir bakariz diyorum yokkk adam internette bakiyo yaa.....offffffffffff adam bi de bana demez mi telefonda alo diyorum -merhaba hanfendi nasilsiniz dedi yaaaa

canım çok korktuysan polisi ara söyle numarasıı ver yaa :26:

X