Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

kızzzz bebiş mi geliyo yoksaa:52 canm ben daha önceki testlerimde hiç çıkmıyordu hatta bikeresinde silik felan mı dedim yinede değildi bi kaç saat sonrası baktıgımdada hiç bişe yoktu ve hamile değildim yani benim yaptıgım testlerde sonradan çizgi çıkmadı...nesli yaa sen bi kan testi yaptırsan sende bizde kurtulsak şu merakımızdannn

Neslicimmm :)

1.İhtimal:Hamile olabilirsin ama erken oldugu için böyle çıkmıştır

2.İhtimal:Test çubugunun yapısı ; ben daha gecen gun test yaptım bılıyosun ve çizigi çıktı
kuruyunca dahada belirginleşti ama bazı testlerin yapısından dolayı böyle olabiliyor

3.İhtimal:Reglin yakın ve regle yakın tüm hormonlar tavan yapar bu hormonalr bazen bhcg nın nedensiz
yükselmesine sebep olur bundan dolayı çizgi çıkmış olabilir...Hatta kan testı yapıldıgında bhcg nın 2-3 değerlerinde
gözüktüğünü bizzat kendımden bılıyorum.

Yani nasıl bi silik çizgi ??? Keşke testi yapmadan kontrol etseydın kırmızı çizgilerin çıkması muhtemel yer
ayrılmış çizgi şerit halinde gozukuyorsa ıslandıktan sonra silik çizgi çıkmış gibi gözükebilir

Sonuç:Yukarıdaki ihtimalleri ve yerleşme kanamsını dikkate alınca sanki bana gebesin gibi geldi
dur cinsiyet te söyleyım "kız" :)

yok kız azcık çatlayalım meraktan heycan olur bize hayatım çok monoton bari bir su 4-5 gunu heycanlı geçsin
evet haklısın ama anı testı daha oncede uyguladım ayse...bır de kuruyunca sılık degıl kıpkırmızı....ıslakken çok çok açıktı...çok belırgınleşmesı benı yanılttı yoksa dedıgın gıbı oncekı husrana ugramıs testlerımden bılıyorum kuruyunca hafıf yerı bellı olurdu ama bu nasıl dıyeyım yandakı cızgı gıbı kırmızı hatta resmını cekersen aksam koyayım faceye

hee sonradan diğeri kadar kırmzıılaştıysa konusmaya göre yok bal gibi bebek :)

kız bebeekk pembişş pembişşş

hee sonradan diğeri kadar kırmzıılaştıysa konusmaya göre yok bal gibi bebek :)

kız bebeekk pembişş pembişşş

hayırlısı bakalım aksama koyayım da bakın bı...belki testte yanlış olabılır ama de mi...cunku bekleyınce hesaba almayın diyor...gercı nıye o zaman onceden bole bırsey olmadı di mi...

neslicim benimde bi kaç kere başıma geldi bu önce silik çıktı kuruyunca baya belirginleşti hatta bi keresinde akşam yaptım hiç bişi yok sabah cem gördüki baya belirgin çift çizgi ama adet oldum sonradan.bilemicem ama bence bi kan testi yaptır eger hamileysen sonuçta hala egeyi emziriyosun ki bebege zararı olabilir çünkü peolaktin hormonunun yükselmesi ilk aylarda çokta iyi degilmiş diye duymuştum ben.o yüzden kan testi yaptır ve şüphelerden kurtulup hamileysende ona göre hareket edersinn hadi hayırlısııı

hayırlısı bakalım aksama koyayım da bakın bı...belki testte yanlış olabılır ama de mi...cunku bekleyınce hesaba almayın diyor...gercı nıye o zaman onceden bole bırsey olmadı di mi...

valla onlar hesaba katmayın dıyor ama nesli , anam söleye söleye herkes ezberledi ama gene sölciem

ben test yaptım reglım gecmıs 2-3 gun silik çizgi çıktı tee ne kadar sonradann...kaç test yaptım hep silikti

ama hamılerymısım :) yanı ben sallamıyom o açıklamalrı pek çzigi çıksında ha 5 dk sonra ha 5 dk öncee

evet buna katılıyorum şekerim dün ben de söledimm :)
prolaktin hromonu troid hormnu çöok önemli ilk ayalrdan beri

ve nesli de troidde var bencede git kan testı yaptır ilacını da ona göre ayarlarla belki :44: :44: :44:

haklısınız kızlar ben hiç kan testi yaptırmadım ama hastanede gebelık ıcın ..muayene olmak gerekıyormu bır de bugun yaptırsam olmaz 4 4 bucuk gıbı evde oluyorum ben??tıroıd ılaçlarımı gunluk alıyorum da doz ayarı yapılacaktı bu aralar...

Son düzenleyen: Moderatör:

tabıı tetsı yaoptr muayen olmana gerek yokk :)

canım doktora git böyle şüphem var de o direk test ister zaten

tabıı tetsı yaoptr muayen olmana gerek yokk :)

canım doktora git böyle şüphem var de o direk test ister zaten

anladım o zaman yarın sabah bi gideyim ya inşallah bi engelim çıkmazsa..ama kızlar nötr durumdayım şu an..hiçbir sey hıssetmıyorum...olursa bı tebessum olur ama kaygı başlar herhalde..egeyı o kadar ıstememe ragmen öğrenınce oturup aglmıtım ..aksam boyunca gıkım cıkmıyordu nasıl bakabılecekmıyım dıye..su an ıs daha da karısık ıkı cocugu ıdare edebılecekmıyım..hem çalışıp hem de onlara yetebılecek mıyım derdı baslar herhalde..ama veren allah dayanma gucunu de verır hayırlısı...

ha bu arada sabah atesımı olçtum yataktan cıkmadan 37.2 ...kızlar ege de de bole olçmustum adte dogru hıc dusmemıstı eger duserse zaten gebe degılımdır...:44:

ha bu arada sabah atesımı olçtum yataktan cıkmadan 37.2 ...kızlar ege de de bole olçmustum adte dogru hıc dusmemıstı eger duserse zaten gebe degılımdır...:44:

aman beeeeeeeeeee ne olcuyon kizzzz, kan testi yap sen de biz de rahatlayalimmmmm
ne bu yaaaa :))) meraktan catlatacan biziii

hadi bakalım hayırlsıııı. endişelenmen normal canım 2 çocuk ege 2 yaşına yaklaşmış olucak sonuçta ee o daha ilgi beklerken direk bütün ilgi yeni dogana kayacak ee bu sefer egenin tepkisi nasıl olur falan zor tabiki.ee sen çalışıyosun bakıccı bilmem ne allah yardımcın olsunnn şimdiden :) benim kardeşimle aramda 21 ay var yani ben 11 aylıkken annem hamile kalmış yani düşün :))
günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…